Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H προταση μου ειναι η εξης.στις αγγελειες να υπαρχει εκτος απο ολα και τομεας ανταλλαγων με υποκατηγοριες 1)εικονα ηχος 2)pc,laptop and harware 3)tablets 4)kinhta 5)διαφορα 6)οχηματα

 

και γκόμενες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πρότεινα τις αγγελίες να μπορούμε να τις ταξινομούμε ανάλογα με την τιμή, δηλαδή από τις φθηνότερες προς τις ακριβότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει ξανα ειπωθεί, αλλα μηπως θα επρεπε να επανεξετασουμε λιγο το ενδεχομενο να ανοιξει ενα μερος για συζητησεις πολιτικης-ή-εσωτερικων-εξωτερικων θεματων?

και με τους κανονες που θα υπαρχουν στο θεμα να ειναι ξερω γω και να μη υπαρχουν αναφορες αυτων που λεγονται μεσα, στα υπολοιπα θεματα, what happens in vegas stays in vegas κατα καποιο τροπο

οπως ακριβως ειναι το θεμα των αθλητικών και ενα για εσωτερικα εξωτερικα θεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει επιλογή να φαίνονται περισσότερα posts ανά σελίδα thread? Είναι λίγο κουραστικό ανά 20 posts να αλλάζει σελίδα...

 

Όντως κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα, παραείναι κουραστικό. Από παλιά με κούραζε να βλέπω σε κάθε σελίδα μόνο τόσα λίγα posts.

Επεξ/σία από Padaz Bloody
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανοίξει η επεξεργασία των αγγελιών.κατά λάθος κλείδωσα μια αγγελία.μετά πρόλαβα να γράψω ότι ισχύει.τελικά το προιόν το πούλησα εκτός site αλλά για να το επεξεργαστώ ξανά θα πρέπει να το κάνω νέα υποβολή να διαγράψω το ''ισχύει'' και να την κλειδώσω πάλι.έτσι χάνω μια αγγελία στις 7 μέρες.θα μου πείτε ας πρόσεχες.απλά 5 μέρες είναι λίγες.η γνώμη μου είναι να μπορούμε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε αλλαγές στις αγγελίες μας και  μην υπάρχει το όριο 5 ημερών.να γίνετε πιο ελαστικοί σε αυτό το θέμα πάνω αν γίνετε.τουλάχιστον αυτό που ζητάω-πιστεύω όχι μόνο εγώ- είναι πιο σωστό.είναι η δεύτερη φορά που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο θέμα και συγνώμη αν γίνεται κουραστικό.ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να ανοίξει η επεξεργασία των αγγελιών.κατά λάθος κλείδωσα μια αγγελία.μετά πρόλαβα να γράψω ότι ισχύει.τελικά το προιόν το πούλησα εκτός site αλλά για να το επεξεργαστώ ξανά θα πρέπει να το κάνω νέα υποβολή να διαγράψω το ''ισχύει'' και να την κλειδώσω πάλι.έτσι χάνω μια αγγελία στις 7 μέρες.θα μου πείτε ας πρόσεχες.απλά 5 μέρες είναι λίγες.η γνώμη μου είναι να μπορούμε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε αλλαγές στις αγγελίες μας και  μην υπάρχει το όριο 5 ημερών.να γίνετε πιο ελαστικοί σε αυτό το θέμα πάνω αν γίνετε.τουλάχιστον αυτό που ζητάω-πιστεύω όχι μόνο εγώ- είναι πιο σωστό.είναι η δεύτερη φορά που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο θέμα και συγνώμη αν γίνεται κουραστικό.ευχαριστώ

 

Εάν κλειδωθεί κατά λάθος μία αγγελία, μπορείτε να στείλετε ένα pm ή μία αναφορά για να ξεκλειδωθεί. Δεν είναι τόσο δύσκολο πιστεύω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν κλειδωθεί κατά λάθος μία αγγελία, μπορείτε να στείλετε ένα pm ή μία αναφορά για να ξεκλειδωθεί. Δεν είναι τόσο δύσκολο πιστεύω. 

ναι οκ..απλά θα μπορούσατε να γίνετε πιο ελαστικοί στο θέμα των αγγελιών.δεν υπάρχει λόγος να μην μπορούμε να επεξεργαστούμε μόλις περάσουν οι 5 μέρες.τουλάχιστον ανεβάστε το χρονικό περιθώριο της επεξεργασίας σε 10 μέρες.ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν πάει το όριο επεξεργασίας στις 10 μέρες τότε θα δημιουργεί πρόβλημα στο όριο των αγγελιών ανά βδομάδα, μιας και θα μπορείς να κάνεις edit την προηγούμενη αγγελία και να βάζεις τελείως άλλα πράγματα μέσα, σαν new...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πάει το όριο επεξεργασίας στις 10 μέρες τότε θα δημιουργεί πρόβλημα στο όριο των αγγελιών ανά βδομάδα, μιας και θα μπορείς να κάνεις edit την προηγούμενη αγγελία και να βάζεις τελείως άλλα πράγματα μέσα, σαν new...

σωστό, αλλά από την άλλη γιατί κάποιος να βάλει νέα προϊόντα σε αγγελία που θα βρίσκετε στην πεντηκοστή σελίδα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικές συνδρομές μου - δηλαδή στα θέματα που παρακολουθώ παρατήρησα ακριβώς δίπλα μία ετικέτα μάυρη, για ποιό σκοπό είναι αυτή?

 

Sorry αν ξανά έχει ειπωθεί.

 

Ποιός δημιούργησε το insomnia.gr? Ποιά εταιρεία είναι αυτή? Φαντάζομαι θα υπάρχει κάποιο team που κατασκεύασε το site, κάνει συντήρηση δικτύου κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...