Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Εκει που το εχω δει, την αλλαγή την κάνει ο χρήστης! Βέβαια αν δει ο mod να λέει ο χρήστης "Ευχαριστώ πολύ λύθηκε το προβλημά μου" , ε ας το κάνει και εκεινος τότε!

το ζήτω που καήκαμε πάει στο αν θα θυμάται ο χρήστης να το κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ζήτω που καήκαμε πάει στο αν θα θυμάται ο χρήστης να το κάνει...

 

Το καταλαβα και σιγουρα εχεις ενα δικιο σε αυτο! Υπαρχουν πολλα μελοι τα οποια απλα θα το αγνοησουν η δεν θα το γνωριζουν, οποτε ας εχουμε εμεις το νου μας!

 

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα για όλα τα μέλη

 

Χαιρομαι που βοηθησα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πρόβλημα με την δημιουργία του τόπικ

 

http://www.insomnia.gr/topic/513783-βοηθεια-για-αναβαθμιση-καρτασ-γραφικων/?p=52887429

 

Υπάρχει φόρουμ για αναβαθμίσεις γενικά και σε άλλο φόρουμ βάλατε τις αναβαθμίσεις κάρτας γραφικών που πάει πακέτο με τροφοδοτικό, μέσα σε ένα τόπικ και έχει γίνει αχταρμάς, υπάρχουν διπλά, τριπλά τόπικ και δεν βρίσκει κάνεις άκρη, δεν δουλεύει σωστά το σύστημα έτσι, ειδικά για κάποιον που ζητάει βοήθεια…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναπροτείνω να υπάρχει δυνατότητα ταξινόμησης με βάση τον χρόνο δημοσίευσης των θεμάτων και των μηνυμάτων που έχει δημοσιεύσει κάποιος ώστε να μπορεί να το βρει εύκολα. Τα υπάρχοντα φίλτρα είναι άχρηστα γι αυτό τον σκοπό.


 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Αυτοί που γίνονται report για προσωπικές επιθέσεις έχουν κάποια επίπτωση ή μπορούν να συνεχίζουν το σπορ τους εσαεί;

Ρωτάω γιατί υπάρχουν άτομα που καραδοκούν και ποστάρουν μόνο για να χλευάσουν κάποιους άλλους και συνεχίζουν συνέχεια παρόλο που έχουν σβηστεί μηνύματά τους από moderators.

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί, κολλάει?

 

Σε εμένα ναι δεν ξέρω σε άλλους τι γίνεται. Τώρα πρόσφατα ανέβηκε 6 ενώ εδώ και πολύ καιρό ήταν σταθερό στο 156

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@skiabox: Δίνεις μεγάλη σημασία σε μικροπράγματα, κατά την ταπεινή μου γνώμη. ;)

Δεν συμφωνω ,για μενα οσοι κανουν προσωπικες επιθεσεις και μαλιστα με χαρακτηρισμους πρεπει να παιρνουν με την πρωτη μονιμο ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nvm μου φαίνεται πως έφτιαξε:/...Akward moment μόλις μίλησα για αυτό έφτιαξε :P. Πάντα έτσι γίνεται βέβαια οπότε ήμαστε οκ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε εμένα ναι δεν ξέρω σε άλλους τι γίνεται. Τώρα πρόσφατα ανέβηκε 6 ενώ εδώ και πολύ καιρό ήταν σταθερό στο 156

ίσως γιατί γράφεις στο section της Ψυχαγωγίας που δεν μετράνε τα posts στον counter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...