Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο σωστό θα ήταν την καλυτερη απάντηση και το [solved] να μπορει  να τα οριζει ο topic starter και οχι οι mods.

 

Το καλύτερη απάντηση τώρα το ορίζουν οι mods?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θέλω να προτείνω:

 

  1. Σωστά αποτελέσματα κατά την αναζήτηση αγγελιών (πολλές φορές γράφεις π.χ. Asus και σου βγάζει ότι δεν υπάρχουν αποτελέσματα)
  2. Ειδοποίηση όταν κάποιος απαντάει σε κάποιο θέμα είτε είσαι TS είτε απλά έχεις απαντήσει σε κάποιο thread
  3. Μια αναβάθμιση στο App

Αυτά :-D :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
  • Ειδοποίηση όταν κάποιος απαντάει σε κάποιο θέμα είτε είσαι TS είτε απλά έχεις απαντήσει σε κάποιο thread
Αυτό υπάρχει ήδη.

Είτε το ενεργοποιείς με το χέρι, πατώντας στο κουμπί "Συνδρομή" του topic που θέλεις, είτε από την επιλογή "Οι Ρυθμίσεις Μου" (Πίνακας Ελέγχου Χρήστη) -> "Επιλογές Ειδοποιήσεων" -> Check στο "Αυτόματη συνδρομή σε θέματα που συμμετέχω. Συχνότητα Ειδοποιήσεων: ", και ανάθεση μιας επιλογής συχνότητας για τις ειδοποιήσεις. -> Και κλικ στο "Αποθήκευση Αλλαγών" στο κάτω μέρος της σελίδας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό υπάρχει ήδη.

Είτε το ενεργοποιείς με το χέρι, πατώντας στο κουμπί "Συνδρομή" του topic που θέλεις, είτε από την επιλογή "Οι Ρυθμίσεις Μου" (Πίνακας Ελέγχου Χρήστη) -> "Επιλογές Ειδοποιήσεων" -> Check στο "Αυτόματη συνδρομή σε θέματα που συμμετέχω. Συχνότητα Ειδοποιήσεων: ", και ανάθεση μιας επιλογής συχνότητας για τις ειδοποιήσεις. -> Και κλικ στο "Αποθήκευση Αλλαγών" στο κάτω μέρος της σελίδας.

Α δεν το χα παρει χαμπαρι αυτο! Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μήπως γίνετε να μπει νέα στήλη με όλες τις επίσημες παρουσιάσεις προϊόντων?

για παράδειγμα τώρα με την ces γίνετε ο κακός χαμός από ειδήσεις, προσωπικά όλες μου φαίνονται ίδιες, λόγο ότι είναι πολλές.

ένα ακόμα παράδειγμα, διάβαζα για ένα tablet και έπεσαν απανωτά άλλες δυο ειδήσεις για tablets άλλων εταιριών, νομίζοντας ότι τις έχω διαβάσει τις προσπέρασα, μέχρι που τις παρατήρησα καλύτερα στην επόμενη ανανέωση σελίδας. Επίσης η παρακολούθηση θέματος έχει καταντήσει να είναι φορτωμένη όπως και το site και δεν με εξυπηρετεί ιδιαίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαστε τεχνολογικό φόρυμ,

θα πρότεινα μια κίνηση που υπάρχει κατα κόρον σε πολλά αντίστοιχα φορουμ του εξωτερικού που εχω δει.

 

Ποστάρει ενα μέλος, ενα πρόβλημα που έχει με το pc/κινητό/δίκτυο του. Απο την στιγμή που θα λυθεί το πρόβλημα του, δεν θα ήταν ωραίο δίπλα απο τον τίτλο να έμπαινε η ετικέτα [solved]?

 

π.χ Πρόβλημα με dns σε Windows 8.

 

απο την στιγμή που θα λυθεί το πρόβλημα, ο τίτλος να αλλάξει σε [solved] Πρόβλημα με dns σε Windows 8

 

Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που το εχω δει εγω,  αυτός που ανοιγει το θέμα, όταν το κάνει επεξεργασία εχει και ενα εξτρα κουμπί που λέει solved! Με το που το πατήσεις, γίνεται η αλλαγή στον τίτλο του θέματος!

 

Πιστεύω οτι μια τέτοια ενέργεια, θα βοηθήσει αρκετά στην αρχειοθέτηση των θεμάτων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

την αλλαγή θα την κάνει ο χρήστης ή κάποιος mod? γιατί αν είναι να περιμένουμε από τον χρήστη, ζήτω που καήκαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που το εχω δει, την αλλαγή την κάνει ο χρήστης! Βέβαια αν δει ο mod να λέει ο χρήστης "Ευχαριστώ πολύ λύθηκε το προβλημά μου" , ε ας το κάνει και εκεινος τότε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...