Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας είμαι καινούργιο μέλος. Μια ερώτηση γιατί ενώ γράφω στο forum μου δείχνει στο προφίλ μου ότι έχω 0 μηνύματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Καλησπέρα σας είμαι καινούργιο μέλος. Μια ερώτηση γιατί ενώ γράφω στο forum μου δείχνει στο προφίλ μου ότι έχω 0 μηνύματα?

Τα post στην ενοτητα Ψυχαγωγια δεν προστιθενται στο γενικο συνολο των post του χρηστη.

Τωρα αν δεις φαινεται πως εχεις 1 post.

 

Καλως ηρθες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A οκ τώρα

 

Τα post στην ενοτητα Ψυχαγωγια δεν προστιθενται στο γενικο συνολο των post του χρηστη.

Τωρα αν δεις φαινεται πως εχεις 1 post.

 

Καλως ηρθες :)

Κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ να είσαι καλά!!! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εδώ μέσα υπάρχουν απατεώνες, που δεν τρώνε καν, ένα ban. Αυτό που θα θελα, είναι να μπορώ συμφωνα με την κρίση μου, να προσθέτω μέλη σε μια προσωπική blacklist με την δυνατότητα, να προσθέτω και σχόλιο, ώστε όταν τους ξανασυναντώ, να μου υπενθυμίζει με τι άτομα έχω να κάνω.

ignore list?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ignore list?

Δώσε μου αν θες περισσότερες πληροφορίες γι αυτό που λες. Κάποια στιγμή διάβασα, αν κατάλαβα καλά, ότι μετά το ignore δεν βλέπεις πλέον, τα post εκείνων των μελών. Εγώ θέλω να εμφανίζονται μπροστά μου.

Εκτός βέβαια , αν κατάλαβα λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πρόταση ακριβώς αλλά κάποιος ξέχασε να αλλάξει την ώρα την προηγούμενη Κυριακή.

 

 

Εσυ? :lol:

 

Πηγαινε στις Ρυθμισεις και ενεργοποιησε την επιλογη Αυτόματος εντοπισμός όταν η χρονική μου ζώνη είναι DST :)

fail σκέτο... :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν απο την ενοτητα hardware γενικα να φτιαχνοταν μια νεα υποενοτητα για θεματα εκτυπωτων , scanner και all ib one μηχανηματων. Νομιζω οτι ειναι διακριτη κατηγορια περιφερειακων συσκευων και οχι HARDWARE ΓΕΝΙΚΑ που αφορα και υλικο εν πολλοις εντος του case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κανονικα μόνο περιφερειακά και τροφοδοτικά θα έπρεπε να ήταν μέσα στο hardware γενικά, μιας και για τα υπόλοιπα υπάρχουν άλλα sections...

 

επειδή όμως το 50% και βάλε των χρηστών ανοίγει όπου να ναι topic, επικρατεί ένα χάος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ηθελα να ρωτησω αν γινεται το κουμπακι που υπαρχει κατω κατω (μεταβαση στη κορυφη) αν γινεται να τοποθετηθει στο πλαι απο την ασπρη κολωνα των γραφωμενων. Στο μπλε δηλ, Ωστε να μπορει να το παταει καποιος και να βρισκεται παλι πανω σε οποιοδηποτε σημεοι του scrolling,χωρις να χρειαζεται να πηγαινει αναγκαστικα κατω κατω. Το εχω δει σε αλλα site και ειναι πολυ βολικο.( πχ escore.gr) Μολις αρχισεις να κατεβαινεις λιγο πιο κατω αποτη 'πρωτη' εμφανη σελιδα εμφανιζεται.

Ευχαριστω.. :-)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tοσο ευκολο ηταν? ευχαριστω πολυ :-D



κοιτα να δεις! μετα απο τοσο καιρο εμαθα οτι τα Home, End, PgUp, PgDn κανουν για αυτη τη δουλεια. Μπορει να σου φαινεται γελοιο αλλα πραγματικα σε ευχαριστω πολυ, μου εδωσες μεγαλη χαρα με ενα τοσο απλο πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Προτεινω να δημιουργηθει θεμα τυπου " Ποιο ηλεκτρονικο καταστημα προτιματε για τις αγορες σας" ή "Ποιο ειναι το καλυτερο ηλεκτρονικο καταστημα". Θα ειναι περισσοτερο σαν γκαλοπ , με ποσοστα που θα ανανεωνονται αναλογα τις ψηφους.Αν γινεται μπορουν να γραψουν κ καποια σχολια οι χρηστες, αλλα επειδη ξερω οτι μπορει να γινει λιγο επικινδυνο (ακουω για μηνυσεις για συκοφαντικη δυσφημιση κλπ σε αλλα forums), μπορει να γινει κ χωρις σχολιασμο. Την ιδεα την πηρα απο αλλο μεγαλο κ γνωστο forum που ασχολειται με τη φωτογραφια. Αν δεν αποτελει διαφημιση ειναι αυτο ( Link.png Site: http://www.dpgr.gr/forum/index.php?topic=12210.0">π.χ ).

 

Αν η προταση εχει ξαναγινει ή αν υπαρχει παρομοιο θεμα στο forum αγνοηστε ολα τα παραπανω. Εκανα μια αναζητηση , δεν βρηκα κατι γι αυτο κ το ανεφερα.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...