Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια δεν μπορει στα φορουμ (σε ολα) να υπαρχει χρωμα διαφορετικο γραμμη παρα γραμμη?(ασπρο-μπλε εναλαξ ας πουμε?)

να σπαει λιγο?

μπορω να το αλλαξω εγω το θεμα?αν ναι πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν μπορει στα φορουμ (σε ολα) να υπαρχει χρωμα διαφορετικο γραμμη παρα γραμμη?(ασπρο-μπλε εναλαξ ας πουμε?)

να σπαει λιγο?

 

Έχω την εντύπωση πως το "zebra striping" είναι λίγο ξεπερασμένο ως σχεδιαστική «άποψη» στα fora / websites :-/

 

 

μπορω να το αλλαξω εγω το θεμα?αν ναι πως?

 

Εξαρτάται τί εννοείς και σε τί βαθμό το εννοείς με το «αλλάξω». Δες π.χ. αυτό το θέμα για να πάρεις μία ιδέα για το τί μπορείς να κάνεις στην εμφάνιση ενός website με τη βοήθεια των κατάλληλων πρόσθετων στον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το offtopic tag απο τον text editor?

Επισης, οταν κανω κλικ και drag για να επιλεξω κειμενο, απλα με γραφει και επιλεγει οτι να ναι. Καθε φετος και χειροτερα αυτος ο rte! Ακομα και κλειστος, προβληματα εχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σας, θα ήθελα να προτείνω κάτι πολύ χρήσιμο. Γίνεται να μας δείχνει η σελίδα, πότε κάποιος διαβάζει το μήνυμα που του στέλνουμε? Σαν το facebook ένα πράμα.. Δεν λέω να μας έρχεται ειδοποίηση, αλλά τουλάχιστο όταν βλέπουμε τα σταλθέντα, να μας δείχνει αν ο άλλος το διάβασε, και μας έχει απλά γραμμένους, η αν δεν έχει μπεί ακόμα και δεν το έχει διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, με το νέο layout κουμπάκι Jump To Page για τα μεγάλα threads έχουμε και είμαι γκαβός, ή δεν υπάρχει;

 

edit: ειμαι γκαβός

Γιατί, πού είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΤΑΣΗ:

 

Στις ειδοποιήσεις η επιλογή για επιλογή όλων και διαγραφή όλων να μην είναι το ένα τερμα πάνω στην σελίδα και το άλλο τέρμα κάτω.

Να έχει και τα 2 και στα 2 σημεία ή έστω σε ένα μαζί (κατά προτίμηση πάνω για να μην κατεβαίνεις). Ειδικά σε netbooks και συσκευές με μικρή οθόνη αυτό το ανέβα-κατέβα συνέχεια είναι κουραστικό.

Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...