Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δεις την κακη χρηση αυτου που λεω, πηγαινε στο θεμα των desktop screenshots και δες ποση ωρα κανει να φορτωσει μια σελιδα στην οποια εχουν αναρτηθει 3-4 εικονες, ~2Μpixel εκαστη. Και παντα τυχαινει να ειναι απο διαφορετικους hosts :P

Άμα είναι για ένα θέμα τότε μάλλον δεν χρειάζεται. Άμα είναι μεγάλη και συννημένη, τότε δεν μπορείς να την διαβάσεις, πρέπει να την κλείσεις και να την ανοίξεις μετά σε άλλο tab. Επίσης δεν το ξέρεις ότι είναι τεράστια πριν την ανοίξεις. Όταν είναι ποσταρισμένη κάνει ρισάιζ και την βλέπεις μια χαρά. Τώρα για το ότι αργεί, μια στις τόσες κλάιν

 

Κατι αλλο.

Βλεπω πολλα νεα θεματα, με λιγοτερα απο 10 (να μην πω λιγοτερα απο 5) posts να εχουν 5 αστερια για αξιολογηση! Προφανως αυτη την αξιολογηση την βαζει αυτος που ανοιξε το θεμα.

Γινεται η δυνατοτητα αξιολογησης ενος θεματος να γινεται πχ μετα απο 20 posts ή απο 200 views?

Πολύ σωστά. Δεν ξέρω αν ο δημιουργός έχει την δυνατότητα αξιολόγησης, αλλά αν την έχει, κακώς. Όπως δεν μπορεί να βάλει +1 στα ποστ του. Επίσης θα έπρεπε να υπάρχει δυνατότητα αλλαγής της βαθμολογίας που έβαλε κάποιος γιατί πολύ συχνά ένα θέμα παίρνει άλλη τροπή από αυτήν που φαινότανε αρχικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα σέβη μου στο απο πάνω

Βασικά George μάλλον πας προφίλ και κάνεις report Μέλους και αιτιολογία status warez πχ :P (αυτό κάνω βασικά εγώ μπορεί να είναι και λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Database error δεν ειναι κατι που (αμεσα) χρηζει διορθωσης.συμβαινει λογω υπερφορτωσης και αμεσως,σε στιγμες,ειναι ολα οκ.

Οποτε μια χαρα θα ειναι το φορουμ!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα σέβη μου στο απο πάνω

Βασικά George μάλλον πας προφίλ και κάνεις report Μέλους και αιτιολογία status warez πχ :P (αυτό κάνω βασικά εγώ μπορεί να είναι και λάθος)

 

Ε ας διευκρινιστει τοτε να ξερουμε τι μας γινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό θα ήταν να γίνει ένα section με περισσότερα δωρεάν downloads.

 

Και τέλος εάν επιτρέπεται θα επιθυμούσα να ξαναγυρίσει πίσω το thread με τους δωρεάν υπότιτλους.-_-

Επεξ/σία από mados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να γίνει ένα section με περισσότερα δωρεάν downloads.

 

Αν δεν φτάνει αυτό μπορείς να βοηθήσεις να εμπλουτιστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν φτάνει αυτό μπορείς να βοηθήσεις να εμπλουτιστεί

Δεν εννοούσα ότι δεν φτάνει, απλώς θα ήθελα να έχει περισσότερα δωρεάν προγράμματα και ευρύτερη ποικιλία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι προταση απαραιτητα, μπορει να συμφωνησουν ελαχιστοι,αλλα...δεν ειναι λιγο δυσχρηστο το συστημα με τα προσωπικα μηνυματα ? Δεν γινεται να ειναι χωρισμενο απλως σε εισερχομενα -εξερχομενα και να γραφει τον αριθμο των μεν και δε ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...