Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

bug είναι και θα το φτιάξουμε την επόμενη εβδομάδα

 

με το σούρσιμο προχωράει η επίλυση? απολύομαι στις 3 Γενάρη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα σημείο στο οποίο θα έμπαιναν όλα τα μηνύματα που σβήνονται και θα μπορούσαμε μόνο να τα διαβάζουμε θα μου άρεσε πολύ! Μερικά θέματα είναι πολύ διασκεδαστικά και συνήθως τα πετυχαίνω αφού έχουν κλειδωθεί :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς ποστ που σβήνονται νομίζω δεν παίζει...

α) Για να σβήνονται σημαίνει ότι ΔΕΝ πρέπει να υπάρχουν πχ γιατί προσβάλουν, γιατί το πάνε φιρί φιρί κλπ

β) Ποιο το νόημα να κοπιάσει ο κάθε μοντ να τα "σβήσει", αλλά εσύ, εγώ και ο καθένας να μπορεί να τα δει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω αφού σβηστούν να μπαίνουν σ΄έναν ''κάδο'' αλλά να μπορούμε να τα θαυμάζουμε ... χωρίς να μπορούμε να τα σχολιάσουμε φυσικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ μα για να σβήνονται ο λόγος είναι ποιος; Προφανώς για να μην φαίνονται!

 

Αν πχ πάω εγώ στο subforum windows και πετάξω ένα πειρατικό λινκ, ο αρμόδιος εκτός του ότι θα με καμπανιάσει (και με το δίκιο του) πρέπει να το διαγράψει να μην φαίνεται γιατί

 

1) Είναι ενάντια στους κανόνες

2) Ε μην κινδυνέψει και το Insomnia ότι ντε και καλα διακινεί παράνομο υλικό

 

Ομοίως και στο μπλα μπλα

 

Ποιος ο λόγος αν εγώ βρίσω να μπορείς εσύ και ο κάθε επισκέπτης ή χρήστης να το δει; Να εμπλουτίσεις το λεξιλόγιό σου; Να καταλάβεις τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γελάσω εκ του ασφαλούς αφού δε θα μπορώ πια να απαντήσω καλέ! Τι να κάνουμε, μερικά threads είναι epic και θα ήθελα να τα δω :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έγινε μόνο σε εμένα. Μόλις μπήκα πριν 10 λεπτά και βρήκα στο πλαίσιο όπου φαίνονται οι συνδρομές πολλά μηνύματα από θέματα που έχουν απαντηθεί παλιά τα οποία και είχα διαβάσει. Το ίδιο έγινε και στο section Τα Μηνύματά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...