Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μονο στη κεντρικη και στις αγγελιες δεν ειναι η τεραστια αυτη διαφημιση;

Κι εγω εκνευριστηκα παντως και τη μπλοκαρα (ναι, ξεφυγε απο το adblock+).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο στη κεντρικη και στις αγγελιες δεν ειναι η τεραστια αυτη διαφημιση;

Κι εγω εκνευριστηκα παντως και τη μπλοκαρα (ναι, ξεφυγε απο το adblock+).

εγω το εβαλα σε μενα απο πισω σαν φοντο της σελιδας (οπως τοτε με την φορθνετ) και ειμαι μια χαρα!

post-193380-0-94040100-1316260359_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: Ασέβεια. :lol: :lol: :lol:

 

Σαν δεν ντρέπεστε. Έτσι είναι τα site σήμερα. Φιλότιμο μηδέν.

Άκου έχω επιλέξει να μην βλέπω διαφημίσεις. :lol: :lol: Πως φίλε; Πλήρωσες συνδρομή;

Πολύ μπέρδεμα βλέπω στο μυαλό του κόσμου.

Να 'σαι καλά πάντως, γέλασα.

 

Πάντως έφαγε τρελό adblock γιατί η αισθητική της ήταν άθλια και κυρίως το μέγεθος απαράδεκτο. Μάλλον κάποιο λάθος έγινε στο implementation. Σε φάση κάποιοι θα ψάχτηκαν και θα το έβαλαν επί τούτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πολύ χρήσιμο θα ήταν να υπάρχει η δυνατότητα να "αποθηκεύω"

κάποιες αγγελίες που παρακολουθώ στο προφίλ μου ώστε να μην χρειάζεται κάθε

φορά να ψάχνω σε τόσες να βρω την αγγελία που με ενδιαφέρει..

Τι λέτε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τελευταιο chrome η διαφημηση του Fifa 12 πιανει ολο το πανω μερος. Καθαρισα την cache, εκανα και ctrl+F5 αλλα τιποτα...

Διάβασε μερικά ποστ πιο πίσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα δεν χρησιμοποιούσα το adblock.

Το μέγεθος της παραπάνω διαφήμισης με ανάγκασε να το χρησιμοποιήσω.

Πιστεύω ότι η υπερβολή φέρνει αντίθετο αποτέλεσμα από το προσδοκώμενο , τόσο στο διαφημιζόμενο προϊόν όσο και στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εάν θα μπορούσα να προτείνω κάτι, είναι η διατήρηση αρχείου με πόσα "+" έχει ένας χρήστης. Βέβαια, για να αποτυπώνει μία ορθή εικόνα, ίσως θα έπρεπε να μπει και κουμπί "-". Κάτι όπως έχει και το StackOverflow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εάν θα μπορούσα να προτείνω κάτι, είναι η διατήρηση αρχείου με πόσα "+" έχει ένας χρήστης. Βέβαια, για να αποτυπώνει μία ορθή εικόνα, ίσως θα έπρεπε να μπει και κουμπί "-". Κάτι όπως έχει και το StackOverflow.

Παλια ηταν ετσι. Αλλα δεν ελεγε.. Hello ελληνικο forum! Αν καποιος εχει αντιθετη αποψη απο σενα εχεις φαει - ασχετα αν αυτα που λες ειναι οτι η γη γυριζει

 

εδιτ

Ασε που πολλοι σου κανουν replay

+100000000000000000000000000000000000

 

ενω εσυ βλεπεις ενα μηδενικο εκει κατω αριστερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανούσιο το βλέπω... Ο καθένας κρίνεται και κερδίζει σεβασμό από τα ποστ που κάνει στο φόρουμ και όχι από τα + που θα του βάλουν 2-3 φίλοι ή τα 2-3 - που θα του πετάξουν κάποιοι πχ για το λόγο που είπε πιο πάνω το παπί μας :devil:

 

 

Αν και τώρα που το σκέφτομαι Νο1 μέλος στα + θα ήταν ο Ανδρέας :lol: not bad :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανούσιο το βλέπω... Ο καθένας κρίνεται και κερδίζει σεβασμό από τα ποστ που κάνει στο φόρουμ και όχι από τα + που θα του βάλουν 2-3 φίλοι ή τα 2-3 - που θα του πετάξουν κάποιοι πχ για το λόγο που είπε πιο πάνω το παπί μας :devil:

 

 

Αν και τώρα που το σκέφτομαι Νο1 μέλος στα + θα ήταν ο Ανδρέας :lol: not bad :lol: :lol:

 

 

Δεν είναι θέμα κρίσης/μη κρίσης ή σεβασμού/μη σεβασμού. Δεν νομίζω ότι κάποιος μπορεί να ψάχνει για σεβασμό σε ένα forum. Απόψεις ανταλλάσσουμε και that's all.

 

Μία τέτοια προσθήκη αφενός θα μπορούσε να προσφέρει feedback για τον συγγραφέα της εκάστοτε άποψης, ιδιαιτέρως εάν αναφέρεται σε τεχνικά ζητήματα και όχι σε προτιμήσεις, και αφετέρου ένας νέος στο forum εάν ακούσει 2 αντιμαχόμενες απόψεις θα μπορεί να έχει και μία πρώτη ένδειξη της βαρύτητας των δύο απόψεων.

 

Όχι ότι τα 15 "+" που μπορεί να έχει κάποιος "παλιός" σημαίνει ότι αυτομάτως του δίνουν το δικαίωμα να θεωρεί ό,τι πει ως σωστό αλλά, εάν λειτουργήσει και χρησιμοποιηθεί σωστά, μέσες - άκρες μία τέτοια ένδειξη μπορεί να αποτελέσει ένα minor κριτήριο.

 

Βέβαια... είναι και αυτό που είπε (τ)ο παπί (:P).

 

Ελληνικό forum.....

 

 

Παλιά δεν ξέρω πως ήτανε..

 

 

Υ.Γ. thnx για την μεταφορά και συγνώμη που δεν είχα δει το sticky.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά θέτω την πρόταση προς ολους μιας και δεν έδωσε κανείς σημασία.

Και δε νομίζω να χαλάει και κανέναν..

 

Κάτι πολύ χρήσιμο θα ήταν να υπάρχει η δυνατότητα να "αποθηκεύονται"

με καποιο τροπο οι αγγελίες που παρακολουθουμε στο προφίλ των αγγελιών ώστε να μην χρειάζεται κάθε

φορά να ψάχνουμε σε τόσες να βρουμε την αγγελία που μας ενδιαφέρει..

Τι λέτε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ εχουμε βαλη στο προφιλ μια εικονα φοντου εγω εχω βαλει τον Ken Block ωραιο δεν θα ταν αυτη η εικονα να εμενε σε ολο το forum ;

στην κεντρικη ας εμενε η διαφησει του fifa 12

τι λετε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λίστα με τους ενεργούς χρήστες που βρίσκεται στο κάτω μέρος του forum, δε θα ήταν καλό να κάνει ταξινόμηση κατά αλφαβητική σειρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια πρόταση από εμένα: Κουμπί report στα status, γιατί μερικά θα έπρεπε μετατρέπονται σε θέματα. Επίσης, κουμπί κατάργησης notification (παλι στα status) γιατί ώρες-ώρες το κοντέρι δε σταματάει να γράφει. Γενικότερα ένα συμμάζεμα, αφού πλέον μόνο για bumping χρησιμοποιείται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...