Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί όχι τεμέτερων; μια χαρά μπαίνει και αδακα

Ζητώ συγγνώμη τότε! Μάλλον δεν κατάλαβα ακριβώς το ρόλο του κουμπιού αυτού. Νόμιζα ότι έχει νόημα μόνο στο πλαίσιο των αποτελεσμάτων μίας αναζήτησης και πάντα συναρτήσει των εκάστοτε όρων αναζήτησης που χρησιμοποιήθηκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ συγγνώμη τότε! Μάλλον δεν κατάλαβα ακριβώς το ρόλο του κουμπιού αυτού. Νόμιζα ότι έχει νόημα μόνο στο πλαίσιο των αποτελεσμάτων μίας αναζήτησης και πάντα συναρτήσει των εκάστοτε όρων αναζήτησης που χρησιμοποιήθηκαν...

 

Yοu are forgiven. Gο, and sin no mοre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ συγγνώμη τότε! Μάλλον δεν κατάλαβα ακριβώς το ρόλο του κουμπιού αυτού. Νόμιζα ότι έχει νόημα μόνο στο πλαίσιο των αποτελεσμάτων μίας αναζήτησης και πάντα συναρτήσει των εκάστοτε όρων αναζήτησης που χρησιμοποιήθηκαν...

 

 

ολα τα μεγαλα τεχνολογικα sites το εχουν ενσωματωσει στις ειδησεις τους αν το εχεις προσεξει. μαζι με facebook, twitter, rss και δε ξερω τι αλλο υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν πολύ βολικό στο μενού συνδρομές εκτός από όλες τις συνδρομές σε θέματα να είχε και τα φόρουμ που είσαι συνδρομητής για να πηγαίνεις κατευθείαν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυχαία πρόσεξα οτι 1044 ενεργοί χρήστες (στα τελευταία 20 λεπτά)

287 μέλη, 730 επισκέπτες, 27 ανώνυμοι χρήστες

 

... 730 επισκέπτες...?? cmon.... πρέπει να γίνουν όλοι μέλη! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ρε παιδιά γιατί να κλειδώνει η επεξεργασία των αγγελιών μετά το πέρας 5 ημερών? Δεν λέω καλό το όριο τον 2 αγγελιών - νέων υποβολών ανά βδομάδα, αλλά δηλαδή αν θέλω να αλλάξω και να βάλω μια καλύτερη τιμή μετά από μια βδομάδα σε περίπτωση που δεν πουληθεί το αντικείμενο τι κάνω? Ξανά γράφω την αγγελία από την αρχή με την νέα τιμή ξανά & ανεβάζω εικόνες και όλα τα άλλα από την αρχή και η παλιά αιωρείται στο χάος τον παλιών αγγελιών? Άδικος κόπος νομίζω είναι αυτό ...

 

-Ακόμα το θέμα με τις φωτογραφίες στις αγγελίες... θέλω να ανεβάσω π.χ 8 φωτογραφίες και θέλω να βάλω την 3 να φαίνεται στο " preview " παραθυράκι που θα βλέπουν όλοι πριν μπουν στην αγγελία πως το κάνω αυτό γιατί από ότι κατάλαβα βάζει όποια να ναι το σύστημα η " θεωρητικά " την πρώτη που ανεβάζεις αν και δεν είναι πάντα έτσι ...

 

-Αν θέλετε κοιτάξτε - αλλάξτε το λιγάκι ... γνώμη μου πάντα !

Φιλικά για ένα καλύτερο insomnia.gr

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ρε παιδιά γιατί να κλειδώνει η επεξεργασία των αγγελιών μετά το πέρας 5 ημερών? Δεν λέω καλό το όριο τον 2 αγγελιών - νέων υποβολών ανά βδομάδα, αλλά δηλαδή αν θέλω να αλλάξω και να βάλω μια καλύτερη τιμή μετά από μια βδομάδα σε περίπτωση που δεν πουληθεί το αντικείμενο τι κάνω? Ξανά γράφω την αγγελία από την αρχή με την νέα τιμή ξανά & ανεβάζω εικόνες και όλα τα άλλα από την αρχή και η παλιά αιωρείται στο χάος τον παλιών αγγελιών? Άδικος κόπος νομίζω είναι αυτό ...

 

Αν θέλετε κοιτάξτε - αλλάξτε το λιγάκι ... γνώμη μου πάντα !

Φιλικά για ένα καλύτερο insomnia.gr

 

:)

 

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/myads/

 

Νέα Υποβολή και άλλαξε ότι θες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα η νεα υποβολη σου τρωει μια καταχωρηση αγγελιας ετσι δεν ειναι απο οτι εχω καταλαβει? Για μεισωση τιμης που μπορει να χρειαστει να γινει και παραπανω απο μια να θυσιαζεται καθε φορα μια καταχωρηση αγγελιας?

 

Ηθελα να ρωτησω τι γινεται με το καινουργιο κουστουμι των αγγελιων, το scroll up and down μοιαζει προβληματικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το θέμα με το κουμπί αναφοράς στο wiki Αν γίνεται φυσικά :)

 

http://www.insomnia.gr/page/wiki/_/internet/upload-r206

 

http://www.insomnia.gr/page/wiki/_/various/%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B7-r207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...