Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα ήταν πολύ χρήσιμο στις αγγελίες να φαίνεται εάν είναι ολοκληρωμένη η όχι στο index ( ίσως να εμφανίζει ένα μικρό λουκέτο? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως θα ταν καλή ιδέα να μην εμφανίζεται το κείμενο τον spoilers στις ειδοποιήσεις.

Σωστός, αυτό υπήρχε ήδη πριν γυρίσουμε σε IP.Board.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήταν πολύ χρήσιμο στις αγγελίες να φαίνεται εάν είναι ολοκληρωμένη η όχι στο index ( ίσως να εμφανίζει ένα μικρό λουκέτο? )

 

Εγω λεω οτι οι ολοκληρωμενες αγγελιες πρεπει να υπαρχει επιλογη να σβηνονται τελειως, τι νοημα εχει να υπαρχουν με λουκετο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω λεω οτι οι ολοκληρωμενες αγγελιες πρεπει να υπαρχει επιλογη να σβηνονται τελειως, τι νοημα εχει να υπαρχουν με λουκετο?

 

Αλλιως δεν λειτουργει σωστα το συστημα αξιολογησεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν μήπως θα έπρεπε να δημιουργηθέι και ενα section μονο για δορυφορικά ξεχωριστό γιατι λίγο που έψαξα βρήκα διάφορα θέματα σε video & audio software, home cinema & gadgets.

 

Εκτός και καλύπτονται απο το home cinema & gadgets,απλα πιστεύω καλό θα ήταν να ειναι κάπου μαζεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Topics για DVB-S set top boxes και άλλον δορυφορικό εξοπλισμό που είναι standalone (δεν τον λειτουργούμε μέσω PC δηλαδή) ανήκουν στην ενότητα Home Cinema.

 

Topics για DVB-S hardware σε μορφή καρτών επέκτασης (ή USB sticks, δεν ξέρω, υπάρχουν; ) για PC, ανήκουν στην ενότητα Κάρτες Γραφικών & Ήχου:

Συζήτηση γύρω από θέματα και προβλήματα που αφορούν κάρτες γραφικών, κάρτες video και ήχου, καθώς και multimedia περιφερειακών

 

Topics για το PC software με το οποίο λειτουργούμε τα ακριβώς από πάνω (π.χ. ProgDVB κ.ά.) ανήκουν στo Video & Audio Software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η ιδέα να υπάρχουν σχόλια για τους πωλητές όσον αφορά τις αγγελίες, αλλά για αυτούς που αγοράζουν ; Μου έτυχε μια περίπτωση, δε θα πρότεινα τον αγοραστή αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μπορούν να γίνουν δημοψηφίσματα στο φόρουμ απο απλούς χρήστες

 

συμφωνω!ετσι θα εχουμε πιο συνολικη εικονα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το insomnia app. δεν θα ηταν καλυτερο σε θεματα με πολλες σελιδες να σε βγαζει κατευθειαν στην τελευταια; θα μου πεις στα μικρα θεματα αιντε μεχρι 10 σελιδες να τις διαβασεις ολες. αλλα στα στικι που εχουν απειρες ποιος παει 100 σελιδες πισω να διαβασει;

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...