Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κλειδωμα των αγγελιων μπορει να εμφανιζεται και στον τιτλο (ενα λουκετακι κατι )για να μην το ανακαλυπτουμε αφου εχουμε 'μπει' ? (σορυ αν εχει ξαναναφερθει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω θα προτημουσα στις αγγελιες να μπει και η διαγραφη για να βλεπουμε π.χ. στην κατηγορια υπολογιστες -> διαφορα ειναι προς πωλησει 50 αντικειμενα και οχι π.χ. 150 και να ψαχνουμε πιο

πωλητε ή εχει πουληθη.

 

ευχαριστω πολυ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο: Γιατί δεν βάζετε στο forum ένα shout box (live chat) όπως κάνουν και πολλά άλλα forum ώστε να μπορεί κάποιος χωρίς απαραίτητα να κάνει εγγραφή να ρωτήσει κάτι ως ανώνυμος;

Με το shout box γλυτώνεις από τις άσκοπες εγγραφές στο forum ατόμων που για διάφορους λόγους αναγκάζονται να γραφτούν για να κάνουν μια-δυο ερωτήσεις και μετά να την "κάνουν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, υπάρχει ένα site (services.innoetics.com/greeklish) στο οποιο βάζεις ένα κείμενο γραμμένο σε greeklish και αυτό αυτόματα στο μετατρέπει σε κείμενο με ελληνικούς χαρακτήρες!

Αυτό που θα πρότεινα είναι ότι θα μπορούσατε μαζί με το αυτόματο filtering των greeklish που έχετε(ώστε να μην γίνετε η χρήση τους) να ενσωματώνατε μια υηρεσία σαν και αυτήν ώστε εκεί που λέτε:

Απαγορεύεται η χρήση των greeklish να γράφατε επίσης μήπως εννοούσατε αυτό: (και εδώ να υπήρχε αυτό που είχε γραφει σε greeklish αλλα τώρα πια διορθωμένο με ελληνικούς χαρακτήρες)

 

Συγγνώμη αν έχει ειπωθεί κάτι τέτοιο πάλι η έχει απορριφθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξερω αν εχει νοημα κατι τετοιο. Η χρηση των greeklish απαγορευεται de facto απο τους κανονισμους, οποτε κατα την γνωμη μου ειναι περιττη μια τετοια προσθηκη/διευκολυνση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα` θελα μια χάρη

οταν μπαινεις στο forum η μπαρα δεξιά Recent Topics Added

να εχει περισσότερα tipics.

 

και αλλη μια να λεεί recently posts.

 

ειναι τεράστια και χωρίς λόγο η μπαρα με τα last update status.

μιας και απο τα 10 θεματα που εμφανιζονται τα 5 ειναι "καληνυχτα" , "γεια σας" ,"δεν την παλευω" , "πειτε κανα ανεκδοτο" ...

σαν facebook ενα πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, φανταζομαι θα εχει συζητηθει και στο παρελθον. Θα το εβρισκα πολυ χρησιμο αν το login μπορουσε να γινει απευθειας απο την αρχικη σελιδα (δυο κενα username-password, χωρις να πρεπει να πατησεις συνδεση). Πολλες φορες εχω πετυχει τον εαυτο μου να ξεχναω να συνδεομαι και ας ειμαι ωρες μεσα στο forum διαβαζοντας. Αλλα παλι ειναι προσωπικο προβλημα (αφανταστα αφηρημενος) ^_^

 

Παρολα αυτα θεωρω πως θα ηταν αρκετα λειτουργικο (αν και ασημαντη αλλαγη).

 

Καλο Σ/Κ σε ολους! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις αγγελίες δε ξέρω ίσως να υπάρχει ήδη και να μη το πρόσεξα αλλά αν δεν υπάρχει,είναι εύκολο να μπορούμε να δεχόμαστε με RSS κάθε αγγελία που μπαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως έχει ειπωθεί στο παρελθόν:

 

Γιατί δεν είναι clickable τα links που δημοσιεύουν οι χρήστες του forum στα status τους;

 

/edit: Εννοώ στα σχόλια των status.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες, αυτο το βελακι που ειναι διπλα στα ονοματα μας μπορει να γινει ευκρινεστερο?

 

Δε ξερω αν το εχει αναφερει και κανεις αλλος, αλλα ειναι τρομερα σπαστικο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες, αυτο το βελακι που ειναι διπλα στα ονοματα μας μπορει να γινει ευκρινεστερο?

 

Δε ξερω αν το εχει αναφερει και κανεις αλλος, αλλα ειναι τρομερα σπαστικο!!!

Νομιζω οτι ειναι ευκολο να το κλικαρεις και ετσι..

Εκτος αν εισαι σε λαπτοπ και παιζεις με το pad :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ξερεις ποιο ειναι? Το βελακι δεν φαινεται καθαρα και εαν δεν το πατησεις ακριβως(οπως και συνηθως γινεται) τοτε αντι να σου βγαλει το menu σε στελνει στο profil...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...