Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είναι να μπει τέτοια εξυπνάδα, νομίζω το καλύτερο είναι να σε πηγαίνει στην τελευταία σελίδα που έχεις διαβάσει. Και φυσικά, αν έχεις ξαναμπεί στο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να μπει τέτοια εξυπνάδα, νομίζω το καλύτερο είναι να σε πηγαίνει στην τελευταία σελίδα που έχεις διαβάσει. Και φυσικά, αν έχεις ξαναμπεί στο νήμα.

αυτο ηθελα να πω αλλα κολλησα εκεινη την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα ωρααιο θα ηταν να υπηρχε σε καθε απαντηση ενα κουμπακι up οπου καθε φορα που θα το πατουσες θα σε πηγαινε στην αρχη της σελιδας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

nope, εφόσον είναι εντός ορίων που έχει θέσει το forum μπορείς να βάλεις .gif και στο avatar και στην υπογραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope, εφόσον είναι εντός ορίων που έχει θέσει το forum μπορείς να βάλεις .gif και στο avatar και στην υπογραφή

 

Φοβάμαι ότι θα μας βγουν τα μάτια σε λίγο καιρό, με κινούμενες βλακειούλες στην οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα αν γινόταν, να υπάρχει επιλογή στο profile για μόνιμη ενεργοποίηση της Αόρατης/Ανώνυμης σύνδεσης και να μην χρειάζεται να το επιλέγω εγώ κάθε φορά κατά την σύνδεση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πριν λίγο την πάτησα για πολλοστή φορά και έστειλα κατά λάθος το ίδιο σχόλιο δυο φορές σε κάποιο θέμα, μήπως το "απάντηση" να απενεργοποιείται μόλις το πατήσουμε μια φορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σπαστικο οταν κανεις copy/paste κατι το οποιο ειναι σε αλλο φοντο/χρωμα/μεγεθος και το βγαζει στο φορουμ με το ιδιο στυλ. Επιπλεον αλλαζει και η γραμματοσειρα/χρωμα κτλ. αμα συνεχισεις να γραφεις.

 

Μπορω να το αλλαξω καπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Linus_21 το σκέφτηκα και γώ αυτό.

 

Δεν μου αρέσει δηλαδή, να βλέπω ενα μακρινάρι από συνδεδεμένους χρήστες. Για αυτό το λόγο προτείνω, αν γίνεται να πάνε τα στατιστικά μας από κάτω από τους χρήστες που είναι συνδεδεμένους. Και στη θέση των στατιστικών να την πιάσουν ορισμένοι συνδεδεμένοι χρήστες.

Έτσι θα μειωθει κάπως το κατεβατό και θα είναι και πιο όμορφο.

 

Παραθέτω και screenshot για να γίνω κατανοητός

post-208027-0-32168400-1293984608_thumb.png

Επεξ/σία από Rooters
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...