Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιος ο λόγος να μην υπάρχουν συντομεύσεις στον πλήρη επεξεργαστή κειμένου για τα style κειμένου απ την στιγμή που υπάρχει τόσος κενός χώρος και να πρεπει να ψάχνεσαι?

100 ώρες έκανα να βρω το spoiler.

 

η τουλάχιστον τα πιο συνηθισμένα

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

100 ώρες έκανα να βρω το spoiler.

 

η τουλάχιστον τα πιο συνηθισμένα

.

 

 

Και ειναι ακριβως που ειπαμε ? :unsure:

 

edit : το βρηκα.Μια συντομευση δεν μπορει να γινει ? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να ζητήσω ένα δημόσιο συγνώμη, διότι σήμερα είχαμε ενα bugακι με τις ειδήσεις και φαίνονταν διπλές,΄υπήρχαν δηλαδή και στο lobby και στην κεντρική. Θα διορθωθεί, έχω στείλει πμ στο dimitris2006

 

Ευχαριστώ για την κατανόησή σας.

Επεξ/σία από Rooters
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τις ειδήσεις.. αλλά μιας και είπες για διπλοεγγραφές. Σε μερικά threads έχω παρατηρήσει οτι κάποια post φαίνονται ξανά.. αλλά οχι διπλά σαν να έκανες post 2 φορές..

Κάπως έτσι

 

post#1 AAA

post#2 BBB

post#3 CCC

post#4 kati allo

post#5 AAA (post#1)

post#6 BBB (post#2)

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι δικες μου προτασεις ειναι οι εξης:

 

- Οταν σβηνονται posts για οποιονδηποτε λογο να ενημερωνονται αυτοματα μεσω pm οι posters.

- Oταν ban-άρεται καποιος μονιμα ή προσκαιρα να εμφανιζεται η σχετικη ενδειξη κατω απ τ ονομα του ωστε να γνωριζουμε οτι αυτος ο χρηστης δεν ειναι ενεργος.

- Διορθωση καποιων sticky threads που εχουν παραπλανητικο τιτλο, πχ. στην ενοτητα "Windows" υπαρχει thread με τιτλο "Windows 7 32bit ή 64bit", προκειται για συγκριση 32 με 64 οπως εμαθα, αλλα δεν υπαρχει το ερωτηματικο οποτε νομιζεις οτι ειναι thread γενικα για Windows7 32/64.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

για το πρώτο νομίζω ότι ενημερώνονται για οτιδήποτε συμβεί στο post τους, εφόσον το έχουν ενεργοποιήσει στα settings του profile τους, είτε με PM είτε με inline notification είτε με email...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...