Προς το περιεχόμενο

Play.com αγορά


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ποσο καιρο κανουν να παραδοθουν τα παιχνιδια του play.com?

 

Συνηθως κανουν γυρω στις 7-10 εργασιμες ημερες..βεβαια εξαρταται και τι θα παρεις..εγω ειχα παραγγειλει το fifa 2009 για ps3 στις 19/12/2008 και ηρθε σημερα 16/1/2009

Ο λογος οτι το δεμα περασε απο το αεροδρομιο της βουδαπεστης και μετα ηρθε ελλαδα..και δεν ειμαι ο μονος στον οποιο εγινε αυτο,διαβασα την ιδια περιπτωση καπου αλλου.

Προφανος αυτο καπου εξυπηρετη αυτη η διαδιακασια συμβαινει ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ οταν παρεις φαρμακα απο το inernet παντα περνανε απο ινδονησια η καπου απο εκει πρωτα!

p.s Μεγαλη προσοχη στις μετατροπες που κανει το play.com απο λιρες σε ευρο κανει πολλες φορες λαθος!!!!(και κατα τυχη παντα προς τα πανω..η να μην πω καλυτερα κλεβει!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εκανα μια παραγγελία πρόσφατα με 3 μουσικά cd απο το play.com.

 

Στα 2 μου έβγαλε order placed και αναμονή 3-5 μέρες (dispatched in 3-5 days)... περιμένω 12 μέρες και τίποτα ακόμη στο order placed είχε μείνει με αποτέλεσμα να βαρεθώ και να ακυρώσω την παραγγελία.

 

Στο 3ο cd μου έλεγε status declined! Τι σημαίνει αυτό?

Η κάρτα μου πάντως δεν είναι ελλιπής σε χρήματα. Επίσης είναι δοκιμασμένη σε online αγορές μεταξύ άλλων και στο play.com.

 

 

Υπάρχει email customer support απο το play? Γιατί δεν έχω βρει πουθενά... μόνο τηλέφωνο δίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...