Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που με εκνευριζει όμως είναι οτι ακόμα και οι νεες παρτίδες που έρχονται έχουν το παλιό firmware.Η έκδοση 1.01.02 εχει πολύ καιρό που βγήκε δεν θα έπρεπε να υπάρχει ήδη "φορεμενη" σε νεα μηχανήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@mikes

Εμενα οταν ειναι στο ΑUTO δεν μου βαζει σωστη αναλυση ουτε στην SAMSUNG 40R86 ουτε σε μια AOC 32" γιαυτο το ειπα.Θελει χειροκινητα, δεν ξερω γιατι αλλα δεν επιλεγει την σωστη στο αυτοματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με εκνευριζει όμως είναι οτι ακόμα και οι νεες παρτίδες που έρχονται έχουν το παλιό firmware.Η έκδοση 1.01.02 εχει πολύ καιρό που βγήκε δεν θα έπρεπε να υπάρχει ήδη "φορεμενη" σε νεα μηχανήματα?

Αυτό που παρέλαβα από το ΠΛΑΙΣΙΟ την εβδομάδα που πέρασε είχε το τελευταίο (1.01.02)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που παρέλαβα από το ΠΛΑΙΣΙΟ την εβδομάδα που πέρασε είχε το τελευταίο (1.01.02)

Κι εμένα το ίδιο! Πετάει το μηχανάκι πάντως, εκτός από το πρόβλημα με το HDMI καλώδιο αναφέρουν μερικοί! Παρηγγειλα από eshop to equip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://wdtv.wetpaint.com/

 

Η σελιδα που εχει σχεδον τα παντα για το WD. Ολα τα γνωστα προβληματα (π.χ. δεν εχω ηχο, εχω σπασιματα στο DTS κλπ. )και οι λυσεις τους. Ολοι οι χρηστες ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΝΕΟΙ να ριξουν οπωσδηποτε μια ματια εκει (συνοψη 5.000+ post που εχουν γινει στο avsforum).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη ταινεια the matrix revolution υπαρχουν

σπασιματα στον ηχο παροτι ειναι DD και οχι DTS

Format : x264

Source : HDDVD

Resolution : 1920x800

Video Bitrate: 8160 kbit/s

Audio : AC3 5.1 640kbit/s English

Subtitles : English / Swedish

Release : 06.30.07

και κατι ακομα που παρατηρησα ειναι οτι η αναλυση ειναι 1280χ800 και οχι 1280χ1024 που

ειναι το σωστο.αυτο εχει σαν αποτελεσμα σε κοντινα πλανα π.χ. ενα προσωπο να ειναι "κομμενο" το επανω μερος του κεφαλιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχει τρόπος με unofficial firmware αλλά χάνεις την μια εκ των 2 usb θυρών καθότι στο ένα εκ των δυο θα είναι συνέχεια το usb flash disc που θα έχει το πρόγραμμα που θα τρέχει κάθε φορά που θα ανοίγει το μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους, έχω μια απορία κι αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει. Διάβασα σε ένα ξένο φόρουμ ότι αν συνδέσεις με εξωτερική θήκη ένα DVD drive μέσω USB διαβάζει και DVD το WD. Ισχύει κάτι τέτοιο; Εγώ δε μπορώ να το δοκιμάσω διότι δεν το έχω αγοράσει ακόμη, αλλά αν κάποιος ξέρει να μου απαντήσει θα με βοηθούσε αφάνταστα στην απόφαση μου για μια αγορά. Αυτός λοιπόν που γράφει στο ξένο φόρουμ υποστηρίζει ότι το δοκίμασε και του παίζει κανονικά DVD. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχει τρόπος με unofficial firmware αλλά χάνεις την μια εκ των 2 usb θυρών καθότι στο ένα εκ των δυο θα είναι συνέχεια το usb flash disc που θα έχει το πρόγραμμα που θα τρέχει κάθε φορά που θα ανοίγει το μηχάνημα.

Το έχεις κάνει;Έχεις ακούσει να γίνεται;Έχεις δει κάποια συζήτηση κάπου γι αυτό;

 

Thnkz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να το παρω το μαραφετι....

η ερωτηση ειναι η εξης....θελω να το συνδεσω με hdmi στην tv και με usb στο pc και να κανει browsing απο τους δισκους του υπολογιστη...

θα παιξει κανονικα ή θελει μονο απευθειας συνδεση με δισκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

magazatora Ναι το έχουν δοκιμάσει σε ξένο φορουμ αν θες σου δίνω και το λινκ για να το δοκιμάσεις κι εσύ.

Δεν είδα link,κάτι για το router της On Telecoms έλεγε το p.m. που μούστειλες,συγκεκριμμένα το Pirelli.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...