Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα τεραστιο προβλημα.αγορασα χθες το μηχανημα,εκανα αναβαθμιση σε 02 και απο εκεινη τη στιγμη συνεχεια κολλαει και εμφανιζει πρασινη οθονη!εκανα reset τιποτα!καμμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπα τιποτα!καμια αλλη ιδεα?εχει κανενος αλλου προβλημα μετα το update?

 

Εχει μια τρυπουλα που κανει reset διπλα στη USB βαλε ενα μυτερο αντικειμενο να κανει reset.

 

Την αναβαθμιση απο δισκο την εκανες? Βαλε τα αρχεια της αναβαθμισης σε ενα USB stick και βαλτο στο WD και βαλτο στη μπριζα, μπορει να το φορτωσει ετσι.

 

Αν δε γινει τιποτα με τα παραπανω, δωστο στο service και πες οτι κολλησε στην αναβαθμιση (η εγγυηση καλυπτει και τις αναβαθμισεις firmware, αφου τις παρεχει η ιδια η WD)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει περασμενο το τελευταιο firmware δεν θα εμφανιστεί καθολου εικονιδιο αναβάθμισης.Δεν το διαβάζει καθόλου γιατί το μηχάνημα υποθέτει οτι δεν χρειάζεται αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηγα στο plaisio,αλλα δεν το αντικατεστησε γιατι δεν ειχε αλλο!μου επεστρεψε δωροεπιταγη και θα ειμαι σε αναμονη!.οσο για το service?(καταστημα συνταγμα),ο ενας ρωταγε τον αλλο τι ειναι αυτο,και ο αλλος του απαντησε οτι τωρα το παραλαβανε!!!!!!!!!κλαφτα!μαλλον ειμαι γκαντεμης!παιδια κανας αλλος ειχε παρομοιο προβλημα,για να ξερω αν ηταν ελλατωματικο?ευχαριστω παντως για τις οδηγιες ολους.

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

α,και να μην το ξεχασω,μου ειπε οτι σε περιπτωση που το αγορασω απο το καταστημα κοστιζει 105 ευρω και πρεπει να πληρωσω τη διαφορα(το αγορασα απο internet 99).ενδιαφερον ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηγα στο plaisio,αλλα δεν το αντικατεστησε γιατι δεν ειχε αλλο!μου επεστρεψε δωροεπιταγη και θα ειμαι σε αναμονη!.οσο για το service?(καταστημα συνταγμα),ο ενας ρωταγε τον αλλο τι ειναι αυτο,και ο αλλος του απαντησε οτι τωρα το παραλαβανε!!!!!!!!!κλαφτα!μαλλον ειμαι γκαντεμης!παιδια κανας αλλος ειχε παρομοιο προβλημα,για να ξερω αν ηταν ελλατωματικο?ευχαριστω παντως για τις οδηγιες ολους.

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

α,και να μην το ξεχασω,μου ειπε οτι σε περιπτωση που το αγορασω απο το καταστημα κοστιζει 105 ευρω και πρεπει να πληρωσω τη διαφορα(το αγορασα απο internet 99).ενδιαφερον ε?

Μην σκας, προβληματικο ηταν,μου ειχε τυχει και μενα (κολλαγε συνεχεια),και μου το αλλαξανε απ το πλαισιο.Δεν υπαρχει service απλως το ελεγχουν και σου δινουνε αλλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει περασμενο το τελευταιο firmware δεν θα εμφανιστεί καθολου εικονιδιο αναβάθμισης.Δεν το διαβάζει καθόλου γιατί το μηχάνημα υποθέτει οτι δεν χρειάζεται αναβάθμιση.

 

Αν κολλησει στην πανω στην αναβαθμιση (συνηθως κολλαει αν πας να την κανεις απο δισκο 500mb ή μεγαλυτερο και γεματο - οχι παντα βεβαια) μπορει αν βαλεις τo firmware σε stick να συνεχισει κανονικα χωρις να πατησεις τιποτα, απλα βαζοντας μεσα το stick στην ιδια USB... Εχει συμβει αυτο σε ενα παιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα παραγγελία από Πλαίσιο. Αύριο θα μου έρθει, για να δούμε τι θα δούμε...

 

Το πηγε στα 105 ευρω ετσι?Πανε να βγαλουνε οτι μπορουνε απο το μηχανημα διοτι βλεπουν οτι εχει τρελη ζητηση και πουλαει πολλλα κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...