Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ομως φιλε μου παιζει.εφοσον δεν γινετε πως παιζει 5.1 οπως το εχω συνδεσει?

 

5.1 δεν παιρνεις απο το component (ασπρο-κοκκινο) καλωδιο, μονο στερεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γεια σας παιδια οταν κανατε το firmaware updateποση ωρα εκανε περιπου μεχρι το reboot?

 

κανα 10λεπτο...

 

 

-----Προστέθηκε 13/1/2009 στις 04 : 25 : 51-----

 

 

5.1 δεν παιρνεις απο το component (ασπρο-κοκκινο) καλωδιο, μονο στερεο...

 

 

φιλε ισως να εχεισ δικιο...αλλα πραγματικα πεζει 5.1...τι να πω...ξερω οτι δεν στεκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόνο στο MediA Markt,στου Ρέντη έχει τέτοια.Πήρε τη μισή παρτίδα των "Μακεδονικών Περιφερειακών" (δεν έχουν απόθεμα ούτε για δείγμα) και θα μοσχοπουληθούν,μιας και η επόμενη εισαγωγή διαφαίνεται μετά τις 22/01 και όλοι οι μεγάλοι ξεπούλησαν (Γεράρδος,Γερμανός κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι όντως... όλοι σε 10 μέρες λένε ότι θα έχουνε πάλι. Εντάξει θα περιμένουμε τι να κάνουμε....

Πέρασα από MediaMarkt Μαρούσι και ακόμα και εκεί (που τα πουλάγανε 120 ευρώ) είχαν εξαντήθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπομονή, σε μερικές μέρες θα έρθει το container με προϊόντα της WD στην Ελλάδα. Απ'ότι είδα στο site του Πλαισίου, έχουν εξαντληθεί και οι δίσκοι Passport της WD και λέει "αναμένεται σύντομα", κάτι μου λέει ότι στο ίδιο φορτίο θα είναι όλα.

 

Εγώ πάντως ήδη παράγγειλα από ebay ένα δύμετρο καλώδιο HDMI 1.3b γιατί αυτά που πουλά το Πλαίσιο είναι χαμηλής ποιότητας τα φθηνά και υπερτιμημένα τα ποιοτικά.

Επεξ/σία από gtsamour
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα εκανα τιν αναβαθμιση και παιζει σχεδον ολες τιν ταιμνιες ποθ εχω κατεβασει . μποριτε να μου πειτε πωσ μπορο να μεγαλωσω τις διαστασεις για να τις βλεπω σε ολη την οθονη ? ειμαι νεος τωρα ασχολουμαι και δεν ξερω και πολλα εδω εχω βρει αρκετα για να με βοηθεισουν.

Επεξ/σία από paredwse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πληροφόρηση:

Χθες που το πήρα από Media Markt Ρέντη στις 7 η ώρα το απόγευμα, είχε άλλα 6-7 κομμάτια πάνω σε ένα τραπέζι με ένα χαρτόνι που λέει πάνω 99 ευρώ με κόκκινα γράμματα. Προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε να βρείτε σήμερα αν πατε. Ο πωλητής μου είπε ότι γίνεται πανικός με αυτά! Και δεν έχει άδικο...

 

Και μια ερώτηση. Στείλατε email στην WD, για τους πούμε για κάποια λαθάκια στους ελληνικούς υπότιτλους (το Α κεφαλαίο που τονίζεται δεν φαίνεται-το Θ μέσα στον κύκλο του έχει ένα Η στο οριζόντιο αντί για μια γραμμούλα κλπ), όπως και στο ότι, κάποια 1080p βιντεο βγάζουν audio channel 1 (unsupported) και δεν παίζουν ήχο? Και γνωρίζουμε πότε θα βγει ένα πιθανό νέο firmware?

 

Σόρρυ αν έχουν ειπωθεί πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το media player παίζει divx avi αρχεία ή μόνο xvid avi γιατί τα divx δεν αναφέρονται στις προδιαγραφές του. Κάνω κάποιο λάθος ; Μπορεί κάποιος να διελευκάνει το θέμα μου;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρέντη,πρωί,τέλος.

 

Να είσαι καλά που το είπες γιατί είχα σκοπό το μεσημέρι να φάω την κίνηση να περάσω να πάρω. Τουλάχιστον δεν θα ταλαιπωρηθώ άδικα.

 

Αν (1 στο εκατομμύριο) το βρεί κανείς κάπου, ας ποστάρει να μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι καλά που το είπες γιατί είχα σκοπό το μεσημέρι να φάω την κίνηση να περάσω να πάρω. Τουλάχιστον δεν θα ταλαιπωρηθώ άδικα.

 

Αν (1 στο εκατομμύριο) το βρεί κανείς κάπου, ας ποστάρει να μας πει.

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κάπου,τουλάχιστον σ' αυτά τα χρήματα.

 

Περιμένουμε όλοι (προμηθευτές και πελάτες) το container.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το media player παίζει divx avi αρχεία ή μόνο xvid avi γιατί τα divx δεν αναφέρονται στις προδιαγραφές του. Κάνω κάποιο λάθος ; Μπορεί κάποιος να διελευκάνει το θέμα μου;

 

Ευχαριστώ

 

XVID=DIVX

 

Το XVID είναι ας πούμε μια free & open source έκδοση του DIVX. Αυτά τα δύο είναι συμβατά μεταξύ τους στο 99% των περιπτώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο,μήπως εννοεί τα αρχεία xvid που φτιάχνουμε με "πεπλεγμένο" τον υπότιτλο.

 

Κλείνω τώρα,αλλά το απόγευμα (αν δεν με προλάβει άλλος) θα φτιάξω δυό αρχεία,ένα με του δικού μας trust και ένα με του δικού μας του Δημήτρη τα proggies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...