Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά τηλεοπτικά κανάλια από internet


g1annis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

 

Μπορείτε να προτείνετε κάποιον τρόπο για να βλέπουμε ελληνικά κανάλια από internet?

Κάτι που να δουλεύει. Ακόμα κι αν είναι επί πληρωμή, αρκεί να τρέχει σε linux. Έχω ακούσει για κάποια προγράμματα, αλλά δε ξέρω αν τρέχουν σε linux μέσω wine.

 

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ posacman.

 

ΣΚΑΙ και ALTER μπορώ να δω. Έχω βρει τα live streams και έχω φτιάξει από ένα αρχείο m3u λίστας για καθένα, και με διπλό κλικ ανοίγει στο smplayer.

 

ΕΤ1, ΝΕΤ και ANT1 συνδέονται για 1-2 λεπτά και μετά κόβεται μόνο του και πρέπει να περαει κάμποση ώρα μέχρι να ξαναδώ.

 

Τα υπόλοιπα κανάλια απλά δεν παίζουν καθόλου.

 

Έχω συγκεντρώσει καμια 10αριά διευθύνσεις από streams αλλά για κάποιον λόγο δεν παίζουνε.

 

Παίζει ρόλο ότι είμαι στην Ιρλανδία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ posacman.

 

ΣΚΑΙ και ALTER μπορώ να δω. Έχω βρει τα live streams και έχω φτιάξει από ένα αρχείο m3u λίστας για καθένα, και με διπλό κλικ ανοίγει στο smplayer.

 

ΕΤ1, ΝΕΤ και ANT1 συνδέονται για 1-2 λεπτά και μετά κόβεται μόνο του και πρέπει να περαει κάμποση ώρα μέχρι να ξαναδώ.

 

Τα υπόλοιπα κανάλια απλά δεν παίζουν καθόλου.

 

Έχω συγκεντρώσει καμια 10αριά διευθύνσεις από streams αλλά για κάποιον λόγο δεν παίζουνε.

 

Παίζει ρόλο ότι είμαι στην Ιρλανδία?

 

Το alter πως το βλέπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φτιάξει λίστες m3u και τις παίζω με διπλό κλικ στο smplayer.

 

Στις έχω επισυνάψει. Σήμερα μάλλον θα αντιμετωπίσεις προβλήματα, λόγω της απεγίας. Σου στέλνω και του ANT1 και διάφορα άλλα και σε παρακαλώ πες μου αν σου δουλεύει κανονικά, για να δω αν μόνο σε εμένα κλείνει κάθε 2 λεπτά.

 

Τα ανεβάζω όλα μαζί σε ένα zip γιατί αλλοιώς δεν τα δέχεται.

 

Επαναλαμβάνω ότι λόγω απεργίας πολλά από αυτά ίσως να μη δουλεύουνε σήμερα.

tv_streams.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...