Προς το περιεχόμενο

Web interface για rapidshare downloader?


Braveheart1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες

 

Εχω στησει ενα λινουξακι σπιτι (ubuntu βεβαιως-βεβαιως) για τα ανεβοκατατεβασματα

 

Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν ξερετε καποιον downloader για rapidshare ΜΕ web interface , ετσι ωστε να μπορω να το χειριζομαι εξ'ολκληρου μεσω web.Δηλ. να βαζω links,texts για κατεβασμα απο web interface.

 

Με λιγα λογια κατι αντιστοιχο του web interface του ktorrent ή αυτο του amule κτλ κτλ

 

ΥΓ Εννοειται οτι εχω στησει apache...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες

 

Εχω στησει ενα λινουξακι σπιτι (ubuntu βεβαιως-βεβαιως) για τα ανεβοκατατεβασματα

 

Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν ξερετε καποιον downloader για rapidshare ΜΕ web interface , ετσι ωστε να μπορω να το χειριζομαι εξ'ολκληρου μεσω web.Δηλ. να βαζω links,texts για κατεβασμα απο web interface.

 

Με λιγα λογια κατι αντιστοιχο του web interface του ktorrent ή αυτο του amule κτλ κτλ

 

ΥΓ Εννοειται οτι εχω στησει apache...

 

To rapget (μέσω wine) δε σου κάνει;:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάτι καλύτερο...

 

wget μέσω ssh ή telnet, or what ever.

 

Καλα αυτα τα ηξερα απο την αρχη!

 

Σχετικα με το rapget του εβαλα ενα λινκ του rapidshare,ενω εχει φορτωσει κανονικοτατα (& το web interface του) ΔΕΝ κατεβαζει το αρχειο (προσπαθει καθε 5 λεπτα,αλλα τζιφος).Πρεπει να εχω premium account με ενεργοποιημενα τα direct links για να δουλεψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οταν λεμε για download manager και rapidshare, εκτος του rapidshare manager που ειναι μονο για windows και απαιτει και το υπερ-bloated .net framework 2, εννοειται οτι χρειαζεται premium rapidshare account και 1-2 ρυθμισεις στο λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό; http://irodov.nm.ru/wget4web/

 

Εναλλακτικά ίσως μπορούσες να χρησιμοποιήσεις mldonkey και το plugin του FileTP που χρησιμοποιείται για http/ftp downloads. Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει, γιατί δεν το έχω δοκιμάσει. Επίσης έχει δικό του web interface και δε χρειάζεται και X...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...