Προς το περιεχόμενο

Ανιχνευτές μετάλλων


okeanos111

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω απλά το προτείνω γιατί έχω κάνει την αγορά μου και δεν είχα κανένα πρόβλημα! Και επειδή ξέρω τι είναι να αγοράζεις online και να την πατήσεις άσχημα! Δεν βρέθηκε κανεις να μου πει από που να αγοράσω και από που να μην αγοράσω !

 

Μακάρι να είχα τόσα εύρα για να ανοίξω κατάστημα ηλεκτρονικών ειδών :D

 

1) είναι δικό σου το καταστημα
 
2)δεν είναι επικίνδυνες οι αγορές online είσαι καλυμμένος ειδικά αν αγοράζεις με πιστωτική/χρεωστική
 
3)δεν χρειάζεσαι λεφτά για να κανεις αυτό το e-shop με joomla η με ότι έτοιμο χρησιμοποίησες τέλος πάντων και μάλλον δεν έχεις και απόθεμα απλά κανεις τον μεσάζοντα και με το που καταθέσει κανένας τα λεφτά σε εσένα αγοράζεις με την σειρά σου από τον αντιπρόσωπο (η ακόμη χειρότερα από το ebay) και του το στέλνεις η ακόμη χειρότερα δεν το στέλνεις....
 
4).com σελίδα με βουλγαρικά νούμερα τηλεφώνου και στα ελληνικά.... ok.... 
 
5)ο ανιχνευτής των 275 ευρώ δεν ξεχωρίζει κονσέρβα από ασβεστόλιθο........
 
7)και τέλος έρχεσαι από το πουθενά νέος χρηστης γράφτηκες χθες και είπες χθες να στείλεις ένα post να μας βοηθήσεις όλους για το που να αγοράσουμε εξοπλισμό... τι πιο λογικό όταν γράφεσαι σε ένα forum το πρώτο πράμα που θα κανεις να είναι να διαφημίζεις ένα ηλεκτρονικό (ανώνυμο και άγνωστο) "κατάστημα"....
 
απλά googlares για ανιχνευτές χρυσοθήρες κτλ και σου έβγαλε αυτό το thread στις πρώτες επιλογές και είπες να σπαμαρεις... 
 
6)μην νομίζεις ότι κοροϊδεύεις κανέναν δεν γράφω το post για να προφυλάξω κανέναν μιας και νομίζω ότι όλοι το έχουν καταλάβει απλά το έκανα για να μην τρέφεις ελπίδες :)
 
 
Edit το έκανες με joomla και χρησιμοποίησες το opensource (τζαμπέ) virtuemart addon...
 
 
edit2 μετέφρασε καλύτερα απο τα βουλγαρικα στα ελληνικά το περιεχόμενο, τέλος έχεις 2 τρόπους πληρωμής κατάθεση σε ταχυδρομείο και σε τράπεζα και στους 2 δεν αποκαλύπτεις τα στοιχεια του μαγαζιού η του τραπεζικού λογαριασμού ακομή και μετα την αποπεράτωση της παραγγελίας...... (που παρεμπίπτοντος εχουν γινει μονο ~50 πωλήσεις εκ των οποιων είμαι σίγουρος το 90% είναι εικονικές που έκανες εσύ για να δοκιμάσεις αν όλα δουλεύουν σωστά..)
 
υποθέτω λοιπόν ότι θα περιμένεις να δεις αν έπιασες κανένα λαβράκι που όντως θέλει να αγοράσει θα του στέλνεις mail λέγοντας του να τα καταθέσει κάπου σε κανένα p.o box η σε καμια western union κτλ...
 
ban please thnx :)
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

7) Ξέχασες το  6)  Ρε φιλε αν εσύ σχεδιάζεις 10 μέρες πριν γράψεις κάτι σε κάνα φόρουμ είναι δικό σου θέμα. Εμενα εδώ με έφερε το google κάνοντας αναζήτηση για ανιχνευτές μετάλλου

 

edit2 - Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις τους ορους εκεί σου λέει ότι η εταιρία λέγεται iSHOP ltd  Με μια γρηγορη αναζήτηση το google που είμαι σίγουρος ότι χρησιμοποιείς για να γραφής ολόκληρο το domain (www.)  θα σου βγάλει  www.ishop.bg

 

Δηλαδή αν έρθω και προτείνω το  skroutz.gr και αυτό δικό μου είναι? Μερικoi άνθρωποι πρέπει να σκέφτονται πριν μιλήσουν

 

Αν εσένα ούτε καλημέρα δεν σου λένε χωρίς λόγο είναι τελείως άλλο θέμα φιλε.

 

Πριν σχολιάζεις τους άλλους κοίτα λίγο το profile σου : Εγγραφή: 27 Jul 2012  με 21 μηνύματα   ... Μούχλα έπιασες εδώ μέσα

Επεξ/σία από writehow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Επειδή οι καιροί ειναι δύσκολοι,

αποφάσισα να την ψάξω με τους ανιχνευτές μετάλλων .

Εχει κάποιος κατι σχετικό υπόψην του?

Εχω στο μυαλό μου να ψάχνω για ευγενή μέταλα!

ξερετε τώρα εσεις,χρυσά αντικείμενα,ασημένια, κ οτιδήποτε παρεμφερές! :-)

Προς ενημέρωση και ειδοποίηση σε τυχόν κορόιδα σας αναφέρω τα εξής :

Μου σύστησαν έναν που όπως μου είπαν είναι αυθεντία στην ανεύρεση  χρυσού λίρες κλπ.

Μου είπαν πρωτού πάω εκεί ότι εντοπίζει κρυμμένους θησαυρούς από τον δορυφόρο και ότι το μηχάνημα του

το έχει φέρει από το εξωτερικό .

Τους είπα ότι είναι απατεώνας ,και ότι αυτός σε ρωτάει που είναι η τοποθεσία που νομίζεις ότι υπάρχει χρυσός

και αφού βρει το μέρος από το google earth το αποθηκεύει και πάει μετά και ψάχνει μόνος του και αν είναι έγκυρη

η πληροφορία πίνει και μια μπύρα επιπλέον στη υγειά του κορόιδου που του  έδωσε την πληροφορία .

Αφού επέμεναν για το αντίθετο πήγα ξέροντας ότι θα χάσω το χρόνο μου .

Υπέδειξα στην υποτιθέμενη αυθεντία τρεις ψεύτικες τοποθεσίες στις δύο μου είπε ότι υπάρχει 100% χρυσός.

Αυτός αποθήκευσε στο google earth και τις τρεις εγώ φυσικά έκανα το κορόιδο και τον βλάχο και ότι είμαι άσχετος.

Προς ενημέρωση σας λέω ότι είμαι ηλεκτρονικός και χειρίζομαι άψογα τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές.

ΓΙΑΥΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΊΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥΣ .

SOS KOROIDA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντος εβγαλα αυτοκινητο απο κατι τετοιες ''ανοησιες''...(κ τελειως τυχαια)

Προς ενημέρωση και ειδοποίηση σε τυχόν κορόιδα σας αναφέρω τα εξής :

Μου σύστησαν έναν που όπως μου είπαν είναι αυθεντία στην ανεύρεση  χρυσού λίρες κλπ.

Μου είπαν πρωτού πάω εκεί ότι εντοπίζει κρυμμένους θησαυρούς από τον δορυφόρο και ότι το μηχάνημα του

το έχει φέρει από το εξωτερικό .

Τους είπα ότι είναι απατεώνας ,και ότι αυτός σε ρωτάει που είναι η τοποθεσία που νομίζεις ότι υπάρχει χρυσός

και αφού βρει το μέρος από το google earth το αποθηκεύει και πάει μετά και ψάχνει μόνος του και αν είναι έγκυρη

η πληροφορία πίνει και μια μπύρα επιπλέον στη υγειά του κορόιδου που του  έδωσε την πληροφορία .

Αφού επέμεναν για το αντίθετο πήγα ξέροντας ότι θα χάσω το χρόνο μου .

Υπέδειξα στην υποτιθέμενη αυθεντία τρεις ψεύτικες τοποθεσίες στις δύο μου είπε ότι υπάρχει 100% χρυσός.

Αυτός αποθήκευσε στο google earth και τις τρεις εγώ φυσικά έκανα το κορόιδο και τον βλάχο και ότι είμαι άσχετος.

Προς ενημέρωση σας λέω ότι είμαι ηλεκτρονικός και χειρίζομαι άψογα τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές.

ΓΙΑΥΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΊΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥΣ .

SOS KOROIDA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημέρωση και ειδοποίηση σε τυχόν κορόιδα σας αναφέρω τα εξής :

Μου σύστησαν έναν που όπως μου είπαν είναι αυθεντία στην ανεύρεση  χρυσού λίρες κλπ.

Μου είπαν πρωτού πάω εκεί ότι εντοπίζει κρυμμένους θησαυρούς από τον δορυφόρο και ότι το μηχάνημα του

το έχει φέρει από το εξωτερικό .

Τους είπα ότι είναι απατεώνας ,και ότι αυτός σε ρωτάει που είναι η τοποθεσία που νομίζεις ότι υπάρχει χρυσός

και αφού βρει το μέρος από το google earth το αποθηκεύει και πάει μετά και ψάχνει μόνος του και αν είναι έγκυρη

η πληροφορία πίνει και μια μπύρα επιπλέον στη υγειά του κορόιδου που του  έδωσε την πληροφορία .

Αφού επέμεναν για το αντίθετο πήγα ξέροντας ότι θα χάσω το χρόνο μου .

Υπέδειξα στην υποτιθέμενη αυθεντία τρεις ψεύτικες τοποθεσίες στις δύο μου είπε ότι υπάρχει 100% χρυσός.

Αυτός αποθήκευσε στο google earth και τις τρεις εγώ φυσικά έκανα το κορόιδο και τον βλάχο και ότι είμαι άσχετος.

Προς ενημέρωση σας λέω ότι είμαι ηλεκτρονικός και χειρίζομαι άψογα τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές.

ΓΙΑΥΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΊΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥΣ .

SOS KOROIDA

 

αν δεν εισαι τρολ, εισαι τοσο βλακας που η υπαρξη σου και το DNA σου ειναι ακρως επικινδυνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν εισαι τρολ, εισαι τοσο βλακας που η υπαρξη σου και το DNA σου ειναι ακρως επικινδυνα

Ούτε τρολ είμαι ούτε βλάκας ,και λίγη ευγένεια δεν βλάπτει προς κάποιον που προσπαθεί να βοηθήσει ανυποψίαστους 

πολίτες να μην πέσουν θύματα αυτού του απατεώνα .

Τώρα αν παρεξηγήθηκες Ως προς την προσφώνηση SOS KOROIDA και επίσης ψευδώνυμο μου δεν βρίζω κανέναν,

αναφέρομαι μόνο στους αφελείς και αγράμματους που πέφτουν θύματα τέτοιων απατεώνων και πίστεψε με είναι πάρα πολλοί.

Η επιλογή μου (SOS KOROIDA ) έχει ένα και μόνο σκοπό να κεντρίσει το ενδιαφέρον ώστε να μάθει όλο και περισσότερος κόσμος

για αυτόν τον απατεώνα που κυκλοφορεί και να προφυλαχτεί .

Αν ήμουν τρολ ή βλάκας δεν θα είχα μετατρέψει φθηνό μηχάνημα ανίχνευσης χρυσού ώστε να έχει απίστευτες

δυνατότητες............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε τρολ είμαι ούτε βλάκας ,και λίγη ευγένεια δεν βλάπτει προς κάποιον που προσπαθεί να βοηθήσει ανυποψίαστους 

πολίτες να μην πέσουν θύματα αυτού του απατεώνα .

Τώρα αν παρεξηγήθηκες Ως προς την προσφώνηση SOS KOROIDA και επίσης ψευδώνυμο μου δεν βρίζω κανέναν,

αναφέρομαι μόνο στους αφελείς και αγράμματους που πέφτουν θύματα τέτοιων απατεώνων και πίστεψε με είναι πάρα πολλοί.

Η επιλογή μου (SOS KOROIDA ) έχει ένα και μόνο σκοπό να κεντρίσει το ενδιαφέρον ώστε να μάθει όλο και περισσότερος κόσμος

για αυτόν τον απατεώνα που κυκλοφορεί και να προφυλαχτεί .

Αν ήμουν τρολ ή βλάκας δεν θα είχα μετατρέψει φθηνό μηχάνημα ανίχνευσης χρυσού ώστε να έχει απίστευτες

δυνατότητες............................

Δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή;

Απόλυτος εντοπισμός , αμελητέα πιθανότητα αστοχίας,δεν μπερδεύεται σε πετρώματα και σαθρό έδαφος με μεγάλη ποσότητα μεταλλεύματος ,προσαρμόσιμο σε κάθε είδος εδάφους ,προσδιορισμός βάθους ,προσδιορισμός μεγέθους ,μεγάλο βάθος εντοπισμού.....................ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ...........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...