Προς το περιεχόμενο

Ανιχνευτές μετάλλων


okeanos111

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άσχετο αλλα αν τελικά βρει μια σοβαρή ποσότητα χρυσού μπορεί να το λιώσει και να το χυτευσει σε καλούπια δαχτυλιδιών και να τα πουλησει σε ένα από τα χιλιάδες πια μαγαζάκια αγοράς χρυσών κοσμημάτων που ανοίγουν σε κάθε στενό...

 

no questions asked θα του πάρουν τα "κοσμήματα" και θα του δώσουν μια σχετικά καλή τιμή ανά γραμμάριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο αλλα αν τελικά βρεικλέψει μια σοβαρή ποσότητα χρυσού μπορεί να το λιώσει και να το χυτευσει σε καλούπια δαχτυλιδιών και να τα πουλησει σε ένα από τα χιλιάδες πια μαγαζάκια αγοράς χρυσών κοσμημάτων που ανοίγουν σε κάθε στενό...

 

no questions asked θα του πάρουν τα "κοσμήματα" και θα του δώσουν μια σχετικά καλή τιμή ανά γραμμάριο..

φιξεδ, γιατι να απλώς να βρει, αποκλείεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι σε δικό του οικόπεδο/χωράφι (δεν ξέρω τι λένε οι νομοι) αλλα εγώ δεν θα τον θεωρούσα κλέφτη... τέλος αν είναι σε δημόσια γη -και δεν αλλάξει αυτός ο οίκος ανοχής που ονομάζουμε κρατικός μηχανισμός(ποιος ήθρε?) και πολιτικο σύστημα (τι?)- τότε πάλι καλά θα κάνει.. γιατί από το να τα φάνε οι δοσίλογοι και οι χαραμοφάηδες η οι γάλλοι και οι γερμανοί και οι οπιοι βουσβουνιοι καλύτερα να το κλέψει αυτός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Για σας παιδιά. Εγώ τον δικό μου ανιχνευτή μετάλλων τον αγόρασα από αυτό το ηλεκτρονικό κατάστημα www.anixneutis.com .

 

Εκεί μπορείτε να βρείτε όλα τα διάσημα μοντέλα ανιχνευτές μετάλλων οπός  Νοκτά , Garrett , Minelab , Fisher , ΧΡ, White's

 

Εγώ αγόρασα Garrett EURO ACE με 3 χρόνια εγγύηση + δωρεάν παράδοση με κουριερ (μου το στείλανε με ACS σε 2 εργάσιμες )  και η τιμή του είναι μόλις 275.00 €  . Πλήρωσα κατά την παραλαβή αφού ελεξα ότι είναι αυτό που παράγγειλα.

 

Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα απόλυτος πρόβλημα.

A ναι ! Έχω βρει μέσα σε ένα σαββατοκύριακο αρκετά αντικείμενα και νομίσματα ( μερικά χρυσά αντικείμενα )

 

Aντε καλή μας τύχη . Πλησιάζει και το καλοκαίρι να σαρώσουμε λίγο τις παράλιες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι και δικό σου εντελώς τυχαία το site?!

Εγω απλά το προτείνω γιατί έχω κάνει την αγορά μου και δεν είχα κανένα πρόβλημα! Και επειδή ξέρω τι είναι να αγοράζεις online και να την πατήσεις άσχημα! Δεν βρέθηκε κανεις να μου πει από που να αγοράσω και από που να μην αγοράσω !

 

Μακάρι να είχα τόσα εύρα για να ανοίξω κατάστημα ηλεκτρονικών ειδών :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να παρω ενα ανιχνευτη για χαβαλε πιο πολυ (αν κατσει καμια καλη δεν θα μου κακοπεσει βεβαια).

Δεν εχω σκοπο να βγω αποκλειστικα για κυνηγι θησαυρου βεβαια...

Απλα οταν παω καμια φορα για κυνηγι να τον εχω μαζι καθως περπαταω.

Θελω να ρωτησω τα εξης:

1. Μπορω να διαθεσω γυρω στα 1000 ευρω. Παιρνω τιποτα της προκοπης ή θα βρισκει τενεκεδενιο κουτακι και θα χτυπαει?

2. Το ψαξιμο ειναι παρανομο? Εστω με βρισκει καποιος (δασοφυλακη ή αστυνομια π.χ.) με το μηχανημα μεσα στο δασος να ψαχνω. Ειμαι παρανομος? Δεν μιλαω να με βρουν να σκαβω κλπ. Απλα να περπαταω και να ψαχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...