Προς το περιεχόμενο

Ελλάδα, Κύπρος και το λουρί της μάνας.


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δικιά μου εντύπωση είναι οτι ήδη η πλειοψηφία δεν το ασπάζεται, ειδικά οι νεότερες γενιές. Έχε υπόψιν σου ότι κάποιοι Έλληνες το είχαν λύσει αυτό το "πρόβλημα" από την εποχή του Παπαρρηγόπουλου.

 

Ευσεβείς πόθοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ολα τα αναρχοκομούνια εκεί πατάνε... στο αίμα με τους αρχαίους Έλληνες στο οποίο δεν υπάρχει συνέχεια. Οταν τους μιλάς για κοινωνική συνοχή που ένα έθνος προσφέρει, αρχίζουν μετα την παπαρολογία περί του οτι οι λαοί μπορούν να ζήσουν αρμονικά όλοι μεταξύ τους χωρίς έθνη και σημαίες κτλ πράγματα έκτος πραγματικότητας για ρομαντικούς και ονειροπόλους. Και εγώ ονειρεύομαι να γίνω εφοπλιστής, αλλα δεν σημαίνει οτι θα γίνω κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ονειρεύομαι να γίνω εφοπλιστής, αλλα δεν σημαίνει οτι θα γίνω κιόλας.

 

γαμησετα,εδω ονειρευεσαι οτι το συστημα αξιων του μεσου Ελληνα θεωρει το δημοσιο χουφτωμα των γκει ως καταλυση της κοινωνιας.Το οτι ονειρευεσαι οτι θα γινεις εφοπλιστης σε πειραξε να πουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμησετα,εδω ονειρευεσαι οτι το συστημα αξιων του μεσου Ελληνα θεωρει το δημοσιο χουφτωμα των γκει ως καταλυση της κοινωνιας.Το οτι ονειρευεσαι οτι θα γινεις εφοπλιστης σε πειραξε να πουμε?

 

Άσχετα με τη συζήτηση, καταλαβαίνεις και μόνος σου την ώρα που το γράφεις ότι έτσι είναι ο μέσος έλληνας, δεν το καταλαβαίνεις?

Και πολύ χειρότερα μη σου πω..

Απ'τη μεριά μου κι εγώ καταλαβαίνω την επιθυμία σου να ήταν τα πράγματα αλλιώς αλλά κάπου μπερδεύεις την επιθυμία με την πραγματικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα με τη συζήτηση, καταλαβαίνεις και μόνος σου την ώρα που το γράφεις ότι έτσι είναι ο μέσος έλληνας, δεν το καταλαβαίνεις?

 

 

 

ναι σιγα μην σφαζει κ στο γονατο ο μεσος Ελληνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παρακολουθήσει τι λέτε, για το δημόσιο χούφτωμα που ανέφερες σου μιλάω.

Διαφωνείς κάπου με αυτό?

 

Ναι,χαλοου!Στο οτι σαφως ο μεσος Ελληνας δεν θεωρει καταλυση της κοινωνιας το δημοσιο χουφτωμα των γκει,ο μεσος εθνικιστορατσιστης της πενταρας ισως.Εσυ μπερδευεις μαλλον τις επιθυμιες σου με την πραγματικοτητα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,χαλοου!Στο οτι σαφως ο μεσος Ελληνας δεν θεωρει καταλυση της κοινωνιας το δημοσιο χουφτωμα των γκει,ο μεσος εθνικιστορατσιστης της πενταρας ισως.Εσυ μπερδευεις μαλλον τις επιθυμιες σου με την πραγματικοτητα νομιζω.

 

Το ότι δεν θα πάει να σε σκοτώσει σαν τον μέσο έλλην πατριώτη αλλά θα πει "α, την πουστάρα, μακριά από μας" δεν δείχνει την προοδευτικότητα και τον ανοιχτό τρόπο σκέψης του έλληνα πολίτη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δεν θα πάει να σε σκοτώσει σαν τον μέσο έλλην πατριώτη αλλά θα πει "α, την πουστάρα, μακριά από μας" δεν δείχνει την προοδευτικότητα και τον ανοιχτό τρόπο σκέψης του έλληνα πολίτη :P

 

 

γενικευσεις,αμα ηταν ολη η κοινωνια ετσι,γαμησετα.Θα ειχα φονευσει την μιση Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,χαλοου!Στο οτι σαφως ο μεσος Ελληνας δεν θεωρει καταλυση της κοινωνιας το δημοσιο χουφτωμα των γκει,ο μεσος εθνικιστορατσιστης της πενταρας ισως.Εσυ μπερδευεις μαλλον τις επιθυμιες σου με την πραγματικοτητα νομιζω.

 

Χαλοου μπακ του γιου αλλά αι εμ σορυ του ντισαποιντ γιου.

Τις δικές μου απόψεις τις κατάλαβες από την καταγραφή της αλήθειας που σου έκανα? Και κάνοντας και έναν απλό συλλογισμό, τσουπ, μπορεί και να αποκάλεσες εθνικορατσιστή της δεκάρας... Πολύ επιστημονική μέθοδος, ουαου. Να σου πω απλά ότι δεν μιλάμε για εκτιμήσεις, επιθυμίες και ορθότητα ε, απλά τι ισχύει.

 

Τέλος πάντων, σε αφήνω να αρπάζεσαι μόνος σου, σου είπα κάτι απλό. Ναι, ο μέσος έλληνας δεν διανοείται καν πως υπάρχει ενδεχόμενο δημόσιου χουφτώματος γκει. Και οι μέσοι έλληνες δεν είναι δείγμα που βρίσκεις μόνο στη μύκονο και το γκάζι ώστε να κρίνεις.

Αν πάντως όντως πιστεύεις αυτό που λες, ε, προφανώς και δεν ξέρεις τους έλληνες.

 

Σταματάω τώρα το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τέλος πάντων, σε αφήνω να αρπάζεσαι μόνος σου, σου είπα κάτι απλό. Ναι, ο μέσος έλληνας δεν διανοείται καν πως υπάρχει ενδεχόμενο δημόσιου χουφτώματος γκει. Και οι μέσοι έλληνες δεν είναι δείγμα που βρίσκεις μόνο στη μύκονο και το γκάζι ώστε να κρίνεις.

Αν πάντως όντως πιστεύεις αυτό που λες, ε, προφανώς και δεν ξέρεις τους έλληνες.

 

 

Ελα να πουμε οτι να ναι.Δεν κυκλοφορω στην Μυκονο η στο Γκαζι κ καθε χρονο δειχνω δημοσια την στοργη μου στον συντροφο μου κ στην Ελλαδα κ οι γενικευτικες παπατζες που ακουσα σαφως κ ειναι να χαμε να λεγαμε.Αυτα ειναι ευσεβεις ποθοι της Καρατζαφερης κ σια να πουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εχω βαρεθει να διαβαζω στα μισα thread του ιnsomnia, περι γκει, γκει χουφτωματων, γκει φαντασιωσεων, γκει δικαιωματων, γκει πλειοψηφιας, γκει μειοψηφιας, γκει παιδαρων, γκει το να, γκει ταλλο, Ινδους γκει, Πακιστανους γκει, ολα γκει.

 

Και ως συνυθως οι αναφορες αυτες ειναι σχεδον σε ολα τα thread, (εκτος απο το Attica versus Andalusia :devil: ). Νταξει ρε! Το καταλαβαμε να πουμε υπαρχουν υπερηφανοι (η υπερηφανες, οπως προτιματε) γκει αναμεσα μας. Δεν δινουμε τσακιστη δεκαρα about it, δικαιωμα σας να κανετα τα παντα ολα στο κρεβατι (οπως τη βρισκει ο καθενας και δεν μας πεφτει λογος κανενας) αλλα εν πασει περιπτωση σε ενα τεχνολογικο φορουμ δεν γινεται σε καθε thread να διαβαζουμε τα ιδια και τα ιδια. Οπως δε διαβαζουμε πουθενα το τι εθνικοτητας γκομενα εχει καποιος, πως την χουφτωνει, πως την γλυφει, αν την κερατωσε στο παρελθον κλπ κλπ. Υπαρχουν 2-3 νηματα σχετικα με το θεμα γκει οπου γραφτηκαν σωστα και λαθος πραγματα και γενικως εγινε κουβεντα και αναλυση. Aκομα καλυτερα, υποθετω πως υπαρχουν και αντιστοιχα forums. Απο κει και περα νυσαφι, δεν ειδα ποτε κανεναν αλλον χρηστη να μας εξηγει καθε μερα τι κανει με τη γκομενα του, πως το κανει και ουτε και μας ενδιαφερει το point of view του καθενος στα εντελως προσωπικα γκομενικα του-αποψεις του κλπ κλπ

 

Ας πουμε το παρον τοπικ, οπως και πολλα αλλα εδω, τι σχεση εχει με ολα αυτα το δημοσιο χουφτωμα των γκει και για ποιο λογο πρεπει να μας αποδειχθει οτι ειναι αποδεκτο απτον μεσο Ελληνα? Check ξανα τον τιτλο του thread

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...