Προς το περιεχόμενο

εκτυπωτής-πτυχιακές-μοντέλα-τιμές


Leite33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.

Σκέφτομαι να βγάλω 2 πτυχιακές εκτύπωση.. Είναι περίποιυ 500 σελίδες εγχρωμες. Αν πάω σε βιβλιοπωλείο θα μου βγούν περίπου 150 ευρω.. Σκέφτομαι οπότε να πάρω ένα εκτυπωτή ανάμεσα σε 30-60 ευρω.... Συμφέρει;;; Θα αντέξει να βγαλει τόσες σελίδες;;; Ποιο μοντέλο προτείνετεε;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ειναι μονο για κειμενο θα σε καλυψει καποιος οικιακος εκτυπωτης αλλα αν εχεις εικονες το να πας σε printshop ειναι μονοδρομος καθως θα χρειαστεισ αρκετα μελανακια και η ποιοτητα σε τετοιοους εκτυπωτες ειναι χαλια για φοτο (+ οτι θα χρειαστεις και καλυτερο χαρτι γιατι αν τυπωσεις σε απλο θα ειναι καταστροφη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τα έχω πρόσφατα τα τρεχάματα με την πτυχιακή έχω να σου πω πως αν θες τόσες σελίδες εκτύπωση, ο laser εκτυπωτής είναι μονόδρομος. Ένας έγχρωμος laser κάνει όσο και να σου εκτυπώσουν την πτυχιακή

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.406514

και θα σου μείνει και μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι έλεγα και εγώ...αλλά είχα αρκετες εικόνες και χρώμα στην εργασία μέσα και αρκετά apendices, και τελικά εκτύπωσα την πτυχιακή μία χαρά και την παρέδωσα...

 

το θέμα ήταν όταν μετά από λίγο καιρό τελείωσαν τα μελάνια και έπρεπε να πάρω καινούρια...πόνεσε η τσέπη μου...

οπότε η κρίση είναι δική σου...

πλέον ο εκτυπωτής χαρίστηκε σε ένα ξαδερφάκι, γιατί ουσιαστικά μου χρειάστηκε μόνο για τις εργασίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...