Προς το περιεχόμενο

Κακοσμία ποδιών - Υπάρχει λυση?


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι άντρας; Αν ναι, δεν θα 'πρεπε.

 

Το παραπάνω βγάζει το εξής νόημα: Είσαι άντρας? Αν ναι, δεν θα έπρεπε να είσαι άντρας. Το οποίο με στεναχωρεί διότι είμαι άντρας. Ταπεινά ζητώ συγνώμη και αιτούμαι να με ξαναδεχτείτε πίσω!!! Δεν θα αγοράσω άλλα παπούτσια, το υπόσχομαι. :X:X:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα 2 ζευγάρια και έκανα την υπέρβαση να πάρω και τρίτο. Αισθάνομαι πολύ large άνθρωπας ναούμ.

 

Επίσης, ας ανοίξει κάποια κοπέλα ένα topic "κορίτσια, πόσες τσάντες έχετε;". Εκεί να δούμε νούμερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω πρωτυπα ουτε ειδωλα

 

οπως ειπε και ο elven μια χαρα βολευεμενα ειμαστε ολα εδω μεσα. και σπιτι εχουμε και φαι τρωμε και φαρμακα για την δυσοσμια των ποδιων εχουμε και πσ και ιντερνετ. μου φαινεται τελειως παραλογο να ακουω τετοιου ειδους κριτικη απο καποιον που ισως δεν εχει τοσα παπουτσια οσα εγω αλλα μπορει να εχει 2 πσ η 2 xbox η οτιδηποτε αλλο αναλογως το κολλημα του.

 

οσο για τα παπουτσια.... ε μα καλα περιμενετε να μην βρωμαν τα ποδια σας οταν φορετε ολο το ιδιο ζευγαρι;;;;

 

Κουλαρε δεν κρίνω χαρακτήρες, πλάκα έγινε με καλή διάθεση.

 

Πάντως για να καταλάβεις πως επηρεάστηκα, σήμερα αγόρασα ένα ακόμη ζευγάρι παπούτσια.

 

Μάλιστα για να μην συνωστίζονται σε ένα σπίτι και κακομαθένουν, τα παλιότερα τα μοίρασα και σε άλλα σπίτια (φτωχών αλλοδαπών).

 

Ο ένας μου τα επέστρεψε κρατώντας τη μύτη του..

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοούσε γιατί εκείνη τη στιγμή απαντούσα στο insomnia και ταυτόχρονα τερμάτιζα 2 παιχνίδια στα playstaion που έχω...!!!

 

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΌ ΣΗΜΕΙΩΜΑ: Και πάλι ΠΛΑΚΑ κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα 2 ζευγάρια και έκανα την υπέρβαση να πάρω και τρίτο. Αισθάνομαι πολύ large άνθρωπας ναούμ.

 

Επίσης, ας ανοίξει κάποια κοπέλα ένα topic "κορίτσια, πόσες τσάντες έχετε;". Εκεί να δούμε νούμερα :P

 

:fear::fear: δεν θυμαμαι προχειρα προχειρα νομιζω 9 αλλα χωρις την σχολικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι λαγουδοπαντοφλες ειναι ολα τα λεφτα θελω κι εγω:lol:

 

χειμωνιατικα και καλοκαιρινα εχω 22 ζευγαρια. παιζει βεβαια να εχω ξεχασει να μετρησω μερικα γτ ειναι και στην ελλαδα καποια

 

5 μποτες +2μποτακια

4 γοβες

1 που δεν ξερω ως τι να το καταταξω ειναι λιγο ρετρο

1 αθλητικα

και ολα τα υπολοιπα καλοκαιρινα

 

πρωην μου (καραψωνισμενη) ειχε 24 ζευγαρια καλοκαιρινα και 21 χειμωνιατικα.

Να μην πω για γυαλια ηλιου, ρουχα, τσαντες κλπ..

 

εκεινη τη περιοδο ειχα 3 ζευγαρια (καλοκαιρινα+χειμωνιατικα). Τωρα εχω φτασει στο αστρονομικο νουμερο των 4 ζευγαριων.

Ηταν προκλητικο. Οσο και αν ημουν μαζι της και την "συμπαθουσα", αυτη η κατασταση μου την εδινε στα νευρα.

 

ps. Πριν αρχισουν τα σχολια τυπου κοροιδο κλπ, σπευδω να αναφερω οτι δεν της ειχα παρει ουτε 1 ζευγαρι. Ας οψεται ο μπαμπας γιατρος που ειχε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωην μου (καραψωνισμενη) ειχε 24 ζευγαρια καλοκαιρινα και 21 χειμωνιατικα.

Να μην πω για γυαλια ηλιου, ρουχα, τσαντες κλπ..

 

εκεινη τη περιοδο ειχα 3 ζευγαρια (καλοκαιρινα+χειμωνιατικα). Τωρα εχω φτασει στο αστρονομικο νουμερο των 4 ζευγαριων.

Ηταν προκλητικο. Οσο και αν ημουν μαζι της και την "συμπαθουσα", αυτη η κατασταση μου την εδινε στα νευρα.

 

τουλαχιστον δεν βρωμαγαν τα ποδια της:lol::lol::lol: το θεμα δεν ειναι τα νουμερα αλλα τοσο ψωνισμενη ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θέμα είναι οτι δεν υπάρχει λόγος να έχετε τόσα πολλά ζευγάρια παπούτσια.Με άλλα λόγια, κάνετε περιττά έξοδα.Όπως τη βρίσκει ο καθένας βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως το βλέπω εγώ, τι να τα σκάσεις πρίν για παπούτσια, τι να τα σκάσεις μετά για προιοντα κατά της κακοσμίας. Οπότε η δικαιολογία "αγοράζω 365 ζευγάρια για να έχω άοσμα πόδια όλο το χρόνο δεν υφίσταται".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eν τω μεταξύ φίλε, δε ξέρω αν το έχεις παρατηρήσει, αλλά οι περισσότερες έχουν ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΟΔΙΑ.Πραγματικά αναρωτιέμαι, τι κάνει πιο όμορφη μια γκόμενα το καθαρό πόδι ή το διαμαντένιο γοβάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Τα διαμαντένια γοβάκια θέλουν και περιποιημένα πόδια, όχι σαν των αναστενάρηδων. Αλλά νταξ, ποντάρουν στο ένα για να καλύψουν το άλλο. Είναι κάτι αντίστοιχο του "κάλβιν κλάιν βρακί, και μέσα τυρί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν τις κατηγορω. Ο καθενας εχει την τρελα του. Αν οι γυναικες θελουν 23432 παπουτσια, ο αντρας θελει BMW. Αν οι γυναικες θελουν 50 τσαντες, ο αντρας θελει turbo στη BMW. Αν οι γυναικες θελουν 100 καλλυντικα, ο αντρας θελει ηχοσυστημα στη BMW. Αν οι γυναικες θελουν 3 ντουλαπες ρουχα, ο αντρας θελει διαρκειας για το ποδοσφαιρο. Και παει λεγοντας

Ο καθενας ξεδινει με τον τροπο του. Και εχει τα χομπυ-φετιχ του. Που εκνευριζουν το ετερο ημισυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23432 παπούτσια οκ, αλλά να είσαι σελίν ντιόν και να είναι ακριβά καλής ποιότητας. Τι να το κάνω όταν τα 23400 από αυτά είναι φτηνά κινέζικα απομιμήσεις των 20 ευρώ, μόνο και μόνο για τη μόστρα; Και εκεί να δείς ποδαρίλα που βγάζουν τα πλαστικοπάπουτσα ε, ανοθευτη, σπάει κόκαλα και κάνει φακίρηδες να δακρύσουν, όχι αστεία. Καλύτερα 3 ζευγάρια των 200 ευρώ το καθένα παρά 30 των 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα αν ειναι να δωσεις μια περιουσια για να καταπολεμησεις την κακοσμια, παρε καμια 5αρια καινουρια παπουτσια και ξεμπερδεψες

 

εγω εχω γυρω στα 19 ζευγαρια

 

2 μπασκετικα

2 κυριλε

15 καθημερινα για περπατημα

 

εκ των οποιων φοραω συνεχεια τα 4 απο τα 15

καποια ζητημα να τα εχω φορεσει 3 φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ουτεκάν σνομπ η ερώτηση, για αν μην παρεξηγηθώ, αλλά αγοράκι και 19 ζευγάρια?? Παίζει? Εντυπωσιακό και περιέργο μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...