Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ από Πάτρα είμαι φίλε. Το game buster είναι γενικά κλέφτες και από άλλα παραδείγματα. Για κανα τσιπάρισμα ps2 καλοί ήταν αλλά μετά το χάος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμβατο ειναι το μοντελο αλλα αυτοι ουτε καν το κοιταξαν

Περα απο αυτο Πατρα για τσιπαρισμα κανενας μεχρι 50 ευρω; Αλλιως να το κανω μονος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε μπορείς να βρεις μόνος σου για να είσαι και οκ....

Τα παιδιά που το κάνουν δεν χαλάνε το όνομα τους Lolarikos για μια κονσόλα που κάνει 150 ευρώ.

Και δεν είναι και άγνωστοι όπως λες.

ψάξε στο google να δεις τη ἐστί ErMaK86 Mikele13 Baxalo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να στέλνω το μηχάνημα με ταχυδρομεία σε αγνώστους. Χέρι με χέρι να τον δω και τον άλλον θα ήταν προτιμότερο φίλε μου.

Να ξέρεις πάντως άμα το ps3 σου είχε κάποτε firmware 3.55 υπάρχει ένα παιδί στο Ρέθυμνο που κάνει δωρεάν downgrade και πέρασμα cfw (Εγώ εκει έστειλα το δικό μου :) )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν νομιζω να χρειαζεσαι καποια εγγυηση για τον ermak. Με ενα απλο search μπορεις να δεις αρκετα για αυτον, μαλιστα ειναι ο μονος ελληνας που εχει φτιαξει δικο του cfw και η οποια δουλευει τελεια και με ελληνικη μεταφραση χωρις να εχει να ζηλεψει κατι απο τις υπολοιπες πολυδιαφημισμενες. Να φανταστεις εγω εχω μεινει σε 4.76 και δεν βαζω rebug γτ περιμενω 4.78 ermak. Αληθεια φιλε ermak εχεις τιποτα σε εξελιξη για αυτο το θεμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορούσε να μου εγγυηθεί το insomnia ότι θα έχω μία ασφαλή συναλλαγή, θα στο έστελνα φίλε ermak δεν έχω πρόβλημα.

τι σχεση εχει το site με τις "οποιες" συναλλαγες εσυ θα κανεις???

αυτο ειναι καθαρα δικο σου θεμα.

Ο Γιωργος(ermak) σου προτεινε μια λυση,πολυ φθηνοτερη απο 

αυτη που ζητανε τα μαγαζια.Μην ξεχνας οτι θα εχεις και support

afterwards,κατι που στα μαγαζια το ξεχνας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν νομιζω να χρειαζεσαι καποια εγγυηση για τον ermak. Με ενα απλο search μπορεις να δεις αρκετα για αυτον, μαλιστα ειναι ο μονος ελληνας που εχει φτιαξει δικο του cfw και η οποια δουλευει τελεια και με ελληνικη μεταφραση χωρις να εχει να ζηλεψει κατι απο τις υπολοιπες πολυδιαφημισμενες. Να φανταστεις εγω εχω μεινει σε 4.76 και δεν βαζω rebug γτ περιμενω 4.78 ermak. Αληθεια φιλε ermak εχεις τιποτα σε εξελιξη για αυτο το θεμα?

Ευχαριστώ πάρα πολλή για τα καλά σου λόγια vamvakoulas.

Όσο για νέο cfw δεν έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο για να ασχοληθώ,και δεν θέλω να κάνω γρήγορα και ασταθές cfw.

Αν μπορούσε να μου εγγυηθεί το insomnia ότι θα έχω μία ασφαλή συναλλαγή, θα στο έστελνα φίλε ermak δεν έχω πρόβλημα.

Επειδή φαινόμαστε λίγο επιθετικοί μαζί σου να ξέρεις ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Και να πω και εγώ με την σειρά μου οτι δεν μπορώ να σου εξασφαλίσω την άριστη συναλλαγή για το ps3 σου  πέραν των ατόμων που προανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδες καλησπερα. μου ηρθε ενα mail σπο sony για αλλαγη pass. εχω να μπω καιρο στο net για online πεσ 2016. παιζει να ειναι ban?

ενημερωση λογαριασμου περι ασφαλειας ειναι.

σε πολλους εχει ερθει το μνμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εχω μια ερωτηση...γινεται να μπει ssd στο ps3 με cfw??Η αληθεια ειναι οτι βλεπω πτωση του συστηματος μιας και το εχω πολλα χρονια και λεω να του δωσω κανα boost αν γινεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...