Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τους τελευταίους 5-6 μήνες βγήκε τίποτα αξιόλογο από την σκηνή; Είπα να το ανοίξω το ρημάδι και πάλι. Είμαι με 3.55 χωρίς ΤΒ.

 

Εγκατέστησα τον καινούργιο Mutliman, showtime, ετοιμάζομαι να παίξω fifa και alice madness returns (το max payne το τερμάτισα σε pc :rolleyes: ). Τίποτε άλλο από οτιδήποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ το νοικιάζω απο το videoclub και το αντιγράφω στο ps3 με cfw 3.55 και παίζει? χωρίς eboot fix?

 

Από όσο ξέρω δουλεύει μόνο η psn έκδοση. Εγώ τουλάχιστον αυτήν έχω. (άσχετα που δεν παίζω ποτέ :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους τελευταίους 5-6 μήνες βγήκε τίποτα αξιόλογο από την σκηνή; Είπα να το ανοίξω το ρημάδι και πάλι. Είμαι με 3.55 χωρίς ΤΒ.

 

Εγκατέστησα τον καινούργιο Mutliman, showtime, ετοιμάζομαι να παίξω fifa και alice madness returns (το max payne το τερμάτισα σε pc :rolleyes: ). Τίποτε άλλο από οτιδήποτε;

 

Fifa street (παρα πολυ καλο) ninja gaiden 3 (βαρετο για μενα) FFXIII-2 (οχι του γουστου μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε mtzs φαίνεται ότι έχουμε τα ίδια γούστα :rolleyes:

Ετοιμάζομαι πλέον και για Fifa street.

Εκτός από παιχνίδια, δεν βγήκε τίποτα αξιόλογο αυτούς τους μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε mtzs φαίνεται ότι έχουμε τα ίδια γούστα :rolleyes:

Ετοιμάζομαι πλέον και για Fifa street.

Εκτός από παιχνίδια, δεν βγήκε τίποτα αξιόλογο αυτούς τους μήνες;

 

Βγήκε spoofer για να παίζουμε online αλλά τώρα με το νέο update της Sony δεν λειτουργεί πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχετε να προτείνετε κανά παιχνιδάκι να μπορώ να παίξω online με kmeaw 3.55 τώρα που βγήκε το spoofer?

 

Για την ακρίβεια δεν έχω παίξει ποτέ στο playstation network...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα παραπάνω ότι βγήκε για 4.20 και το έβαλα...

 

Και τώρα μπήκα κανονικά (νομίζω δηλαδή) και κατεβάζω το 1.09 update για το Uncharted 2.

 

Απλά επειδή δεν έχω εμπειρία ποια παίζουν online με το kmeaw 3.55 γιαυτό ρωτάω μήπως μπορείτε να μου προτείνετε τίποτα...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...