Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα.εχω ενα ps3 fat με firmware 3.61.μπορω να του κανω κατι ωστε να παιζει αντιγραφα απο σκληρο δισκο?

 

απ τη στιγμη που ειναι φατ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι downgrade με E3 flasher για να πας σε 3.55

Ολα τα φατ ειχαν firmware < 3.55 την στιγμη της αγορας τους επομενως γινονται downgrade

τιποτε αλλο δε γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Pro Evolution Soccer 2012 τρέχει με το True Blue!!!

http://ps3jailbreak-...-true-blue.html

 

Στο τσαφ με πρόλαβες! Αυτό πήγαινα να ποστάρω και εγώ! Δοκιμάστε το όσοι έχετε το pro και το TB!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως να το δοκιμασουμε ρε παιδια;

Δισκακι λεει θελει. Αυτα ειναι γνωστα. Ολοι ξεραμε οτι το PES12 + Batman Arkham City παιζανε με ειδικο δισκακι που αγοραζες απο ενα site στο εξωτερικο, απο την αρχη της κυκλοφοριας του ΤΒ

Δεν ειναι καποια καινουρια ειδηση

Στη πορεια το Batman AC "εσπασε" και τρεχει με ειδικο ΕΒΟΟΤ απο εξωτερικο σκληρο δισκο για οσους εχουν ΤΒ

Το PES ακομη τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως να το δοκιμασουμε ρε παιδια;

Δισκακι λεει θελει. Αυτα ειναι γνωστα. Ολοι ξεραμε οτι το PES12 + Batman Arkham City παιζανε με ειδικο δισκακι που αγοραζες απο ενα site στο εξωτερικο, απο την αρχη της κυκλοφοριας του ΤΒ

Δεν ειναι καποια καινουρια ειδηση

Στη πορεια το Batman AC "εσπασε" και τρεχει με ειδικο ΕΒΟΟΤ απο εξωτερικο σκληρο δισκο για οσους εχουν ΤΒ

Το PES ακομη τιποτα

 

Θέλει ειδικό δισκάκι ή το δισκάκι του παιχνιδιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο kj. Το κανονικο δισκακι δεν τρεχει γιατι δεν εχει το ΕΒΟΟΤ του ΤΒ μεσα. Για την ιστορια το δισκακι με το ΠΕΣ ηταν το πρωτο 3.60+ backup που επαιξε με ΤΒ. Μετα το ΤΒ εξελιχθηκε και παιζει τα backup απο τον σκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο kj. Το κανονικο δισκακι δεν τρεχει γιατι δεν εχει το ΕΒΟΟΤ του ΤΒ μεσα. Για την ιστορια το δισκακι με το ΠΕΣ ηταν το πρωτο 3.60+ backup που επαιξε με ΤΒ. Μετα το ΤΒ εξελιχθηκε και παιζει τα backup απο τον σκληρο

 

Α καλά. Πάλι καλά δεν με ενδιαφέρει το προ. Έβαλα το φιφα προχθες έπαιξα ένα ματσ και το έκλεισα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την παρέα!Πήρα ένα slim καινούριο και έχει fw 3.72.Δεν είμαι σχετικός με κονσόλες,οπότε θέλω να σας ρωτήσω.

Απο ότι κατάλαβα δεν υπάρχει cfw για την 3.72,άρα υπάρχει κάποιος λόγος να μείνω σε αυτήν ή να αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση?

Επίσης,αν μείνω στην 3.72 θα έχω μειωμένες δυνατότητες στο online κομμάτι ή κάποιο άλλο σημαντικό πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...