Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παιζει το ΠΕΣ12 με ΤΒ

Δεν κυκλοφορει πατς ακομη

 

παιζει, αλλα μονο αν αγορασεις το προ σε ειδικο δισκακι που πουλανε παλι οι ιδιοι κανα δεκαευρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιζει, αλλα μονο αν αγορασεις το προ σε ειδικο δισκακι που πουλανε παλι οι ιδιοι κανα δεκαευρο...

 

Και εγω ετσι εχω διαβάσει.. Ειναι το ελληνικο ομως?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι με τιποτα δεν γινεται χωρις να ανοιξεις, ειναι 320 μοντελο κατασκευασμενο 3 τριμηνο 2010 συμφωνα με το date code

Πας για progskeet η E3 flasher

Καλοριζικο!!!

Απορια: με 3.65 ειναι αχρηστη για παιχνιδια καινουρια...Την ειχε και καθοτανε;;;; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ από ότι καταλαβαίνω χρειάζομαι επαγγελματία. το Progskeet είναι με το solder? αν ναι θα πάω με το Ε3... αν κάποιος ξέρει κάπου αξιόπιστα να απευθυνθώ μου το λεει σε Pm! (για αθήνα ή κάπου στην Ηλεία π.χ. πύργο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανακαλυψα κατι ενδιαφερον

αγορασα σημερα gran turismo 5 platinum,το βαζω να παιξει και μου ζηταει 3.56.Εδω μενω

το αντιγραφο ασφαλειας που ειχα κανει απο τοτε που κυκλοφορησε το παιχνιδι δεν θυμαμαι να μου ειχε ζητησει τετοιο πραγμα.

μεσα ο μουλτιμαν μου λεει οτι το παιχνιδι εχει 3.50 εκδοση.

προφανως εχουν πειραξει το Param.sfo η ετσι ηταν και το αρχικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αρχικα το GT5 ηταν για 3.50

Προφανως ομως το πλατινουμ εχει τα updates του παιχνιδιου ενσωματωμενα (μαλλον μεχρι και 1.10) για να μη σου τρεχει

To τελευταιο update που δουλευει σε 3.55 ειναι το 1.09.

Το 1.10 θελει 3.56+

Και το τελευταιο 2.0 (που παρεπτοντως λενε πολλοι πως κανει το GT5 εντεως διαφορετικο παιχνιδι) θελει 3.70+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1.09 εχω εγκατεστημενο μεσα παντως,αρα βρηκαμε τον ενοχο :Ρ

κριμα :Ρ

ε δεν πειραζει ας το τρεχω απ το αντιγραφο ασφαλειας του τοτε..(θα κανω μια δοκιμη να κοπιαρω το δισκακι στον εσωτερικο και να τρεξω το παιχνιδι απο κει να δω τι θα μου ζητησει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τον browser μπορεις να χρησιμοποιησεις. απλα δεν θα εχεις PSN

 

σε ευχαριστώ, με ενδιαφέρει πολύ γιατί η lw5400 δεν έχει Internet. Βέβαια τώρα είμαι επαρχία και παίζω σε CRT 20άρα... ^_^

 

οποιοδήποτε usb keaboard παίζει σε ps3? ισχύει το ίδιο και για τα ποντίκια? με τα ασύρματα τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον web browser μπορώ να τον χρησιμοποιήσω σε 3.55?

 

σε 3.60 δεν ειπες οτι εισαι; δοκιμασε το και τωρα να δεις..κανονικα πρεπει να δουλευει ο browser αλλα δεν θα μπορεις να μπεις πσν

το ιδιο ακριβως ειναι και σε 3.55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις που μπορω να βρω καποια fixes για το singstar (ABBA- 80's klp) για το ps3 + 3.55 ?

Εχω ηδη κατεβασει το τιτλο, αλλα δε παιζει οπως ειναι... χρειαζεται καποιο fix για 3.55.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...