Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην κοροιδευετε ρε :-D

εδω ο πιτσιρικας(γιατι αν προκειτα για ενηλικα εχει προβλημα)εχει μαλωσει με το πληκτρολογιο,τα ελληνικα και τα σημεια στιξης

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μην κοροιδευετε λεμε:-D

ασχετα με το τι λετε,διαβασα οτι ετοιμαζε ο kakaroto νεο patch που η ζαχαρη μπαινει αυτοματα αναλογα τον χρηστη της κονσολας(αν εχει παραπανω απο 1 χρηστες δλδ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα υποστηρίζει νομίσματα άλλων δέκα διαφορετικών χωρών το νέο update και το καινούργιο hardware περιφέρειακο που φτιάχνει κέρματα για να έχεις και ψιλά,

Ναι ναι και όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μιας και είμαι λίγο άχρηστος..

 

κατάφερα 5-6 μήνες να περάσω CF στο PS3 μου, αν θυμάμαι καλά ήταν το 3.55

και από τότε δεν έχω ξανασχοληθεί..απλά backup παιχνιδιών και gaming.

 

Έχει βγει κάποιο update;Πρέπει να κάνω κάτι στη φάση που βρίσκομαι;

 

Επίσης υπάρχει κάποιος τρόπος να ξέρω τι παιχνίδια μπορώ να παίξω με το firmware που έχω;

Κάποια λίστα ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update σε cfw δεν εχει βγει

γενικοτερα παιζουν ολα τα παιχνιδια που εχουν βγει μεχρι Μαρτιο-Απριλιο 2011.

Απο κει και περα παιζουν μερικα σημαντικα - καλα παιχνιδια περνωντας διαφορα patches η τροποποιοντας αρχεια.

Μια λιστα και τον τροπο που παιζουν τα νεοτερα παιχνιδια με σημαντικοτερα ολων το Uncharted 3, Battlefield 3, Fifa 12, θα βρεις εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα κανει πολυ καιρο να βγει νεο update και αν ποτε βγει...

Παντως παιζουν τα παιχνιδια μεχρι τον περασμενο Αυγουστο.

Αλλιως υπαρχει και η λυση του Ε3 flasher αλλα δεν θα στη συνιστουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχς ενα ps3 με 3.55 kmeaw + multiman εδω κ καιρο παιζω μια χαρα συγκεκριμενα παιχνιδια!Θα ηθελα ομως την βοηθεια σας για το τι πρεπει να κανω σε 2 προβληματα ποθ αντιμετωπιζω!

1ον¨πως μπορω να παιξω το pes2012

2ον¨εβαλα το bluray τα στρουμφακια που είναι 3d (μηπως καταφερω επιτελους κ δοκιμασω αυτη την καταραμενη 3d τηλεοραση μου)κ μου ζηταει να αναβαθμισω στην τελευταια εκδοση το ps3 μου!δοκιμασα εναν spoofer στιν 4.00 εκδοση κ τιποτα!!!εχετε καμια ιδεα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχς ενα ps3 με 3.55 kmeaw + multiman εδω κ καιρο παιζω μια χαρα συγκεκριμενα παιχνιδια!Θα ηθελα ομως την βοηθεια σας για το τι πρεπει να κανω σε 2 προβληματα ποθ αντιμετωπιζω!

1ον¨πως μπορω να παιξω το pes2012

2ον¨εβαλα το bluray τα στρουμφακια που είναι 3d (μηπως καταφερω επιτελους κ δοκιμασω αυτη την καταραμενη 3d τηλεοραση μου)κ μου ζηταει να αναβαθμισω στην τελευταια εκδοση το ps3 μου!δοκιμασα εναν spoofer στιν 4.00 εκδοση κ τιποτα!!!εχετε καμια ιδεα????

 

Το pro 12 δεν παίζει σε 3D. Αν το ήθελες να το δοκιμάσεις σε 3D σου λέω πως υπάρχουν ένα σωρό άλλοι τίτλοι για 3D που το pro θα το ξεχάσεις.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_3D_PlayStation_3_games

 

Για την ταινία τώρα, δυστυχώς δεν νομίζω να μπορέσεις να την δεις αφού απαιτεί έκδοση μεγαλύτερη από 3.55.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...