Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ περιμένω 9 μήνες τώρα.Γμστα.δε νομίζω να βγεί αφου δε βγάλανε τόσο καιρό

Ακριβως ελπιζουμε σε κανα θαυμα...:rolleyes: :rolleyes:

Εσυ εχεις cfw 3.55 η περιμενεις να βγει καινουργιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω δεν έχω καθόλου cfw το official έχω απο πρόπερσι που το αγόρασα .Το αναβάθμησα πέρισι καταλάθος στην ofw 3.56 και απο τότε τον ήπια

Και γω δεν το εχω χακαρει ποτε παρολο που θα ηθελα... Αν και απο οτι φαινεται αυτο εχει και τα θετικα αλλα και τα αρνητικα του... Παντως υπαρχει και η επιλογη του E3-flasher, αν και κατ'εμε ειναι μεγαλο ρισκο για την κονσολα αν δεν εισαι εμπειρος με αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να τα βρεις πιο φθηνά στο εξωτερικό αυτά. Πάρτα από εδώ όσο έχεις ακόμα καιρό γιατί είναι σε προσφορές! ;)

 

Σε 3.55 ομως θα χει παιχνιδακια να υποστηριζονται, ή θα το παρουμε και θα καθεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3.55 ομως θα χει παιχνιδακια να υποστηριζονται, ή θα το παρουμε και θα καθεται?

Αν μιλας για το move τι υποστηριζει σε cfw?

KZ3, Top spin4, The Shoot, LBP2, (Resident Evil 5 gold edition μονο), Create, Heavy Rain και πολλα αλλα που θα βρεις εδω

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Move_games

Οσα ειναι ημερομηνια κυκλοφοριας πισω απο Μαρτιο 2011 παιζουν ανετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλας για το move τι υποστηριζει σε cfw?

KZ3, Top spin4, The Shoot, LBP2, (Resident Evil 5 gold edition μονο), Create, Heavy Rain και πολλα αλλα που θα βρεις εδω

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Move_games

Οσα ειναι ημερομηνια κυκλοφοριας πισω απο Μαρτιο 2011 παιζουν ανετα

Βασικα μεχρι τον περασμενο Αυγουστο υποστηριζονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και λέγεται playstation move. Κοίταξε μερικά video στο youtube για να δεις gameplay.

 

Σου παραθέτω τις καλύτερες τιμές που μπορείς να βρεις:

Plastation Move: 20€

Eye Camera: 20€

Move Navigation Controller: 21.66

 

Το τελευταίο είναι προαιρετικό και δεν χρειάζεται να το αγοράσεις για να παίξεις. Στην ουσία είναι η αριστερή μεριά από το DS3 οπότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το βασικό χειριστήριο για να παίζεις τα παιχνίδια που χρειάζονται να μετακινείς τον ήρωα. Ελπίζω να βοήθησα. :rolleyes:

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τη βοήθεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε δυστυχως Κωτσοβολος και Electroworld δεν εχουν διαθεσιμοτητα σε καταστημα, και πανε μονο με παραγγελια. Κριμα γιατι αν μπορουσα να τα συγκεντρωσω ολα απο σημερα, λογικα θα τα περνα. αλλα δεν μπορω τωρα να περιμενω για παραγγελιες. Και απο την αλλη δεν ξερω αν αξιζει. Λογικα με 60 Ευρω βρισκεις μεταχιερισμενο Wii. Οποτε γιατι με τα ιδια χρηματα να παρεις απλα ενα περιφερειακο.

 

Ο καθενας βεβαια οτι νομιζει ας κανει, δεν το λεω με υφος ανωτεροτητας, απλως ετσι το σκεφτηκα στην τελικα και σκαλωσα.. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρήκες με 60 ευρώ μεταχειρισμένο wii? Να πάω να το παρω και γω αν είναι! Μην ξεχνάς πως ένα πλήρες χειριστήριο για wii με motion plus και nunchuck κοστίζει 75 ευρώ! (τώρα με τις εκπτώσεις έχει 50). Το PS3 move έχει 20 ευρώ αμα έχεις δεύτερο χειριστήριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αντε να εχει 70 το πολυ, αλλα και με 60 ειχα βρει παλιοτερα και δεν πηρα. Εδω ανα καιρους το εχουν 99 καινουριο. Εν πασει περιπτωση δεν ξερω τι να κανω. Το ενα ή το αλλο? Still Confused...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...