Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν εισαι τυπος του οnline gaming οχι,αν επισης φοβασαι να περνας τα τροποποιημενα αρχεια ωστε να παιζουν τα παιχνιδια οχι.

Αν απο την αλλη θες να δεις μια πιο ελευθερη κονσολα με εναν απιστευτο media player(showtime λεγεται και παιζει τα παντα ακομα και με εξωτερικους υποτιτλους στο ps3)

Εγω απλα το εκανα για να δοκιμαζω παιχνιδια αλλα και να βλεπω ταινιες στην τηλεοραση χωρις θα πρεπει να μετακινω τα λαπτοπ κλπ.

Πλεον επειδη "υποστηριξη"δεν υπαρχει παρα μονο με το true blue εχω σκεφτει πολλες φορες να γυρισω σε official αλλα πραγματικα για το ps3 ΔΕΝ θελω να αγοραζω παιχνιδια.Ειχα αγορασει ενα καρο του ps2 και μετα αποφασισαν οτι τα παιχνιδια του 2 δεν θα παιζουν στο 3.Εγω κοροιδο δεν ειμαι να εχω 300 κονσολες για καθε παιχνιδι.

 

Αν γυρνουσα σε οfficial ο μονος λογος ειναι για online στο GT5,BF3,uncharted 3 και μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1)official δισκακια ναι αλλα οχι παιχνιδια που θελουν πανω απο 3.55 Με λιγα λογια θα πρεπει να κοπιαρεις το παιχνιδι στον εσωτερικο η σε εξωτερικο σκληρο και να το κρακαρεις ωστε να παιξει.ΠΡΟΣΟΧΗ δεν παιζουν ολα τα παιχνιδια.

2)ταινιες ναι αλλα εχω την εντυπωση οτι επειδη ειναι κλειδωμενες ισως μερικες ζητησουν να ανεβεις εκδοση(πραμα που σημαινει τελος το κοπιαρισμα)

3)Δεν χαλαει τιποτα εκτος κ αν εισαι γκαντεμης και γινει διακοπη ρευματος την ωρα που φλασαρετε με το custom firmware

4)εφοσον εχεις 3.55 περνα το kmeaw απο πανω και καθαρισες.

5)Καταβασε την τελευταια full H base εκδοση του multiman.Οταν θα το κατεβασεις θα δεις αρχεια με καταληξη .pkg Τα περνας σε ενα φλασακι η οτι αλλο θες και μετα πας στο install package files.Βρισκεις το pkg που θες να εγκαταστησεις και αυτο ηταν.

 

 

 

και για να γινω πιο σαφης.ΜΗΝ νομιζεις οτι με το κρακαρισμα της κονσολας θα παιξουν τα παντα,εχει σταματησει εδω και καιρο αυτο μιας και εχουν βγαλει ενα flash dongle με την ονομασια true blue το οποιο δουλευει σε 3.55 kmeaw.Δηλαδη μη νομιζεις οτι θα παρεις τα τελευταια παιχνιδια που κυκλοφορουν και θα μπορεις να τα παιξεις.

uncharted 3,BF3 παιζουν επειδη ασχοληθηκαν και το εδωσαν ελευθερα στο κοινο.Παιχνιδια οπως arkham city,Dirt 3 και αλλα ΔΕΝ παιζουν γιατι εχουν ασχοληθει με το true blue και τα εχουν κανει να παιζουν μεσω αυτου.

 

Αυτό το true blood που ανέφερες τι ακριβώς είναι? Άλλο hacking διαφορετικό από του cfw? Τι παραπάνω προσφέρει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δηλαδη μπορω να το γυρισω σε official

δεν ειμαι του online αλλα τι εννοεις με το ¨αν επισης φοβασαι να περνας τα τροποποιημενα αρχεια ωστε να παιζουν τα παιχνιδια οχι¨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto

ειναι ενα στικ(αν θυμασαι στην αρχη του ps3 στην 3.41 που παιζανε με ενα στικακι και τοτε για το cfw).Αυτο τρεχει πανω σε 3.55 cfw και εχει μεγαλυτερη υποστηριξη πλεον.δηλαδη παιζουν περισσοτερα παιχνιδια σε αυτο που σε εμας που δεν το εχουμε δεν τρεχουν.

 

@tasoylos

για καθε παιχνιδι που ειναι πανω απο 3.55 εκδοση υπαρχουν τροποποιημενα αρχεια ωστε να παιζει οπως ψρακψς(με καταλαβαινεις ετσι;;;;; )στον υπολογιστη ωστε να παιζεις παιχνιδια απο τον 'Θειο"

αυτο μπορει να γινει με 3 τροπους

1)περνας το παιχνιδι σε εξωτερικο δισκο(σε fat32 φορματ ο δισκος ΠΑΝΤΑ)τον συνδεεεις στον υπολογιστη σου και αντιγραφεις τα τροποποιημενα αρχεια ωστε να σου παιξει το παιχνιδι

2)περνας τα τροποποιημενα αρχεια σε ενα στικακι,ανοιγεις multiman πας στον file manager του,βρισκεις το παιχνιδι και κοπιαρεις τα τροποποιημενα

3)μπαινεις μεσω ftp(πχ filezilla)απο τον υπολογιστη σου μεσω δικτυου στο Ps3.βρισκεις το παιχνιδι και κοπιαρεις τα τροποποιημενα.

 

Επειδη δεν το εχεις ξανακανει σου ακουγεται λιγο δυσκολο,αλλα μην φοβασαι.Μολις καταλαβεις τι παιζει με τα αρχεια και το κανεις 2-3 φορες δεν θα εχεις κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto

ειναι ενα στικ(αν θυμασαι στην αρχη του ps3 στην 3.41 που παιζανε με ενα στικακι και τοτε για το cfw).Αυτο τρεχει πανω σε 3.55 cfw και εχει μεγαλυτερη υποστηριξη πλεον.δηλαδη παιζουν περισσοτερα παιχνιδια σε αυτο που σε εμας που δεν το εχουμε δεν τρεχουν.

 

@tasoylos

για καθε παιχνιδι που ειναι πανω απο 3.55 εκδοση υπαρχουν τροποποιημενα αρχεια ωστε να παιζει οπως ψρακψς(με καταλαβαινεις ετσι;;;;; )στον υπολογιστη ωστε να παιζεις παιχνιδια απο τον 'Θειο"

αυτο μπορει να γινει με 3 τροπους

1)περνας το παιχνιδι σε εξωτερικο δισκο(σε fat32 φορματ ο δισκος ΠΑΝΤΑ)τον συνδεεεις στον υπολογιστη σου και αντιγραφεις τα τροποποιημενα αρχεια ωστε να σου παιξει το παιχνιδι

2)περνας τα τροποποιημενα αρχεια σε ενα στικακι,ανοιγεις multiman πας στον file manager του,βρισκεις το παιχνιδι και κοπιαρεις τα τροποποιημενα

3)μπαινεις μεσω ftp(πχ filezilla)απο τον υπολογιστη σου μεσω δικτυου στο Ps3.βρισκεις το παιχνιδι και κοπιαρεις τα τροποποιημενα.

 

Επειδη δεν το εχεις ξανακανει σου ακουγεται λιγο δυσκολο,αλλα μην φοβασαι.Μολις καταλαβεις τι παιζει με τα αρχεια και το κανεις 2-3 φορες δεν θα εχεις κανενα θεμα.

 

Και που μπορεί να βρει κανείς αυτό το στικάκι? Είναι η ίδια διαδικασία με το cfw ή πιο δύσκολη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ελληνικη αγορα νομιζω δεν υπαρχει αλλα μπορεις να το προμηθευτεις απ το εξωτερικο.Μιας και ακομα δεν εχω καρτες κλπ δεν μπορω να το παρω αλλιως θα το ειχα.

παιζει να ξερει ο mzts που μπορει να πουλανε(λογικα και στο ebay θα εχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ελληνικη αγορα νομιζω δεν υπαρχει αλλα μπορεις να το προμηθευτεις απ το εξωτερικο.Μιας και ακομα δεν εχω καρτες κλπ δεν μπορω να το παρω αλλιως θα το ειχα.

παιζει να ξερει ο mzts που μπορει να πουλανε(λογικα και στο ebay θα εχει)

 

Και γω δεν έχω κάρτες. θα προτιμούσα να το βρω από Ελλάδα. Θα ρωτήσω τον mtzs!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν έχω κάρτες. θα προτιμούσα να το βρω από Ελλάδα. Θα ρωτήσω τον mtzs!

 

αδερφε αν ειναι και το βρουμε οντως απο ελλαδα ενημερωσε με να αγορασουμε παρεα αν ειναι,εγω ειμαι απο αθηνα-πειραια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε αν ειναι και το βρουμε οντως απο ελλαδα ενημερωσε με να αγορασουμε παρεα αν ειναι,εγω ειμαι απο αθηνα-πειραια!

 

Οκ θα σε ενημερώσουμε αν και δεν μένουμε κοντά! Σε έκανα και add μην ξεχαστούμε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις ταινιες δεν μου εχει ζητησει ποτε να ανεβω εκδοση επειδη ειναι σημαντικο για εμενα οι ταινιες λες να εχω προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

οσον αφορα το TB

ειναι το λεγομενο jb dongle 2. (usb stickaki με DRM - δηλαδη δεν ειναι απλο στικ αλλα εχει τσιπακια μεσα με κλειδια για παιχνιδια)

απαιτει εγκατασταση ενος αλλου cfw πανω απο το ΚΜΕΑW. Βαζεις το TB cfw. συνδεεις το στικ-dongle σε μια usb θυρα και ανοιγεις το ΠΣ3

Χρειαζεται τα τροποποιημενα αρχεια για να τρεξει το παιχνιδι οπως ειπε ο Χρηστος.

Εδω στην Ελλαδα το εχει το ebw στο site του (εδω και ενα μηνα) χωρις ομως διαθεσιμοτητα στα 49 ευρω. Ειναι καλη τιμη αν αναλογιστεις οτι στο εξωτερικο κοστιζει 43 + μεταφορικα. Τωρα ποτε θα το φερουνε; αγνωστο. Δε θελω να μπω στη διαδικασια βεβαια κρισεων για το ebw. Ειναι γνωστα αυτα, μην επαναλαμβανομεθα. Μπορεις και μεσω paypal να το βρεις αν δε θες καρτες. (Ουτε εγω δινω καρτες σε τετοιου ειδους μαγαζια)

Οταν πρωτοβγηκε εγινε ενας πανικος με patches (βγηκαν αρκετα, αλλα σιγα σιγα αρχισε να πεφτει η υποστηριξη του)

PES12, και Batman Arkham City που ειναι τα βασικα που με ενδιαφερουν δεν εχει. επισης δεν εχει FIFA12

Γιατι το λεω το ΦΙΦΑ; Οπως ειπε ο Χρηστος στην αρχη για μερικα καινουρια παιχνιδια να σημειωσω το εξης βασικο.

Οσα ανεβαινουν στο PSN υπαρχει τροπος να παιξουν (βλεπε ΦΙΦΑ, Alice Madness, Sonic Generations, Uncharted 3). To U3 κυκλοφορησε στα γνωστα "μαγαζια" 3 μερες πριν την επισημη κυκλοφορια του

 

Μια λιστα οσων υποστηριζονται αυτη τη στιγμη απο ΤΒ:

Alice_Madness_Returns_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Assassins_Creed_Revelations_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Atelier_Meruru_The_Apprentice_of_Arland_EBOOT_PATC H_TB_PS3-PARADOX

Atelie_Totori_The_Adventurer_of_Arland_EBOOT_PATCH _TB_PS3-PARADOX

Big_Game_Hunter_2012_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bleach_Soul_Ignition_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bleach_Soul_Resurreccion_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bodycount_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Call_of_Duty_Modern_Warfare_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Call_of_Juarez_The_Cartel_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Captain_America_Super_Soldier_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Carnival_Island_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Catherine_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Child_of_Eden_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dark_Souls_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dead_Island_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dead_Rising_2_Off_The_Record_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Deus_Ex_Human_Revolution_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dirt_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dragon_Ball_Z_Ultimate_Tenkaichi_EBOOT_PATCH_TB_PS 3-PARADOX

Dungeon_Siege_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dynasty_Warriors_Gundam_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3_PARAD OX

F.E.A.R.3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

F1_2011_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

GoldenEye_007_Reloaded_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Green_Lantern_Rise_of_the_Manhunters_EBOOT_PATCH_T B_PS3-PARADOX

Harry_Potter_and_the_Deathly_Hallows_Part_2_EBOOT_ PATCH_TB_PS3-PARADOX

Just_Dance_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Kidou_Senshi_Gundam_Extreme_VS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Kung_Fu_Panda_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

LEGO_Pirates_of_the_Caribbean_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Lord_of_the_Rings_War_in_the_North_EBOOT_PATCH_TB_ PS3-PARADOX

Madden_NFL_12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

NBA_2K12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

NCIS_The_Game_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Need_for_Speed_The_Run_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ni_no_Kuni_Wrath_of_the_White_Witch_MERRY_XMAS_EBO OT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

No_More_Heroes_Heroes_Paradise_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Nurarihyon_no_Mago_Hyakki_Ryouran_Taisen_MERRY_XMA S_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Portal_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rage_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ratchet_and_Clank_All_4_One_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rayman_Origins_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Record_of_Agarest_War_Zero_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Red_Faction_Armageddon_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rune_Factory_Tides_of_Destiny_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Saints_Row_the_Third_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Saint_Seiya_Senki_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Sengoku_Basara_3_Utage_MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_P S3-PARADOX

Sengoku_Musou_3_Empires_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Shadows_of_the_Damned_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Sonic_Generations_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Start_The_Party_Save_the_World_MERRY_XMAS_EBOOT_PA TCH_TB_PS3-PARADOX

Super_Street_Fighter_IV_Arcade_Edition_EBOOT_PATCH _TB_PS3-PARADOX

Supremacy_MMA_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Tales_of_Xillia_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Adventures_of_Tintin_The_Secret_of_the_Unicorn _MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Cursed_Crusade_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_UPDATE_TB_PS3-PARADOX

The_Idolmaster_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_King_Of_Fighters_13_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Tour_de_France_2011_MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ultimate_Marvel_vs_Capcom_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Warhammer_40000_Space_Marine_EBOOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

White_Knight_Chronicles_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

WWE_12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

 

 

Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτη τη στιγμη δεν αξιζει η αγορα του γιατι αργα η γρηγορα πολλα απο τα παραπανω θα ανεβουν στο ΠΣΝ οποτε θα τα εχουμε και μεις. Δε θα παθω κατι αν παιξω ενα παιχνιδι 2-3 μηνες αργοτερα... Τουλαχιστο θα εχω να παιζω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

οσον αφορα το TB

ειναι το λεγομενο jb dongle 2. (usb stickaki με DRM - δηλαδη δεν ειναι απλο στικ αλλα εχει τσιπακια μεσα με κλειδια για παιχνιδια)

απαιτει εγκατασταση ενος αλλου cfw πανω απο το ΚΜΕΑW. Βαζεις το TB cfw. συνδεεις το στικ-dongle σε μια usb θυρα και ανοιγεις το ΠΣ3

Χρειαζεται τα τροποποιημενα αρχεια για να τρεξει το παιχνιδι οπως ειπε ο Χρηστος.

Εδω στην Ελλαδα το εχει το ebw στο site του (εδω και ενα μηνα) χωρις ομως διαθεσιμοτητα στα 49 ευρω. Ειναι καλη τιμη αν αναλογιστεις οτι στο εξωτερικο κοστιζει 43 + μεταφορικα. Τωρα ποτε θα το φερουνε; αγνωστο. Δε θελω να μπω στη διαδικασια βεβαια κρισεων για το ebw. Ειναι γνωστα αυτα, μην επαναλαμβανομεθα. Μπορεις και μεσω paypal να το βρεις αν δε θες καρτες. (Ουτε εγω δινω καρτες σε τετοιου ειδους μαγαζια)

Οταν πρωτοβγηκε εγινε ενας πανικος με patches (βγηκαν αρκετα, αλλα σιγα σιγα αρχισε να πεφτει η υποστηριξη του)

PES12, και Batman Arkham City που ειναι τα βασικα που με ενδιαφερουν δεν εχει. επισης δεν εχει FIFA12

Γιατι το λεω το ΦΙΦΑ; Οπως ειπε ο Χρηστος στην αρχη για μερικα καινουρια παιχνιδια να σημειωσω το εξης βασικο.

Οσα ανεβαινουν στο PSN υπαρχει τροπος να παιξουν (βλεπε ΦΙΦΑ, Alice Madness, Sonic Generations, Uncharted 3). To U3 κυκλοφορησε στα γνωστα "μαγαζια" 3 μερες πριν την επισημη κυκλοφορια του

 

Μια λιστα οσων υποστηριζονται αυτη τη στιγμη απο ΤΒ:

Alice_Madness_Returns_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Assassins_Creed_Revelations_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Atelier_Meruru_The_Apprentice_of_Arland_EBOOT_PATC H_TB_PS3-PARADOX

Atelie_Totori_The_Adventurer_of_Arland_EBOOT_PATCH _TB_PS3-PARADOX

Big_Game_Hunter_2012_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bleach_Soul_Ignition_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bleach_Soul_Resurreccion_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Bodycount_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Call_of_Duty_Modern_Warfare_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Call_of_Juarez_The_Cartel_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Captain_America_Super_Soldier_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Carnival_Island_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Catherine_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Child_of_Eden_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dark_Souls_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dead_Island_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dead_Rising_2_Off_The_Record_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Deus_Ex_Human_Revolution_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dirt_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dragon_Ball_Z_Ultimate_Tenkaichi_EBOOT_PATCH_TB_PS 3-PARADOX

Dungeon_Siege_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Dynasty_Warriors_Gundam_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3_PARAD OX

F.E.A.R.3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

F1_2011_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

GoldenEye_007_Reloaded_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Green_Lantern_Rise_of_the_Manhunters_EBOOT_PATCH_T B_PS3-PARADOX

Harry_Potter_and_the_Deathly_Hallows_Part_2_EBOOT_ PATCH_TB_PS3-PARADOX

Just_Dance_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Kidou_Senshi_Gundam_Extreme_VS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Kung_Fu_Panda_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

LEGO_Pirates_of_the_Caribbean_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Lord_of_the_Rings_War_in_the_North_EBOOT_PATCH_TB_ PS3-PARADOX

Madden_NFL_12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

NBA_2K12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

NCIS_The_Game_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Need_for_Speed_The_Run_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ni_no_Kuni_Wrath_of_the_White_Witch_MERRY_XMAS_EBO OT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

No_More_Heroes_Heroes_Paradise_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Nurarihyon_no_Mago_Hyakki_Ryouran_Taisen_MERRY_XMA S_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Portal_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rage_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ratchet_and_Clank_All_4_One_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rayman_Origins_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Record_of_Agarest_War_Zero_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Red_Faction_Armageddon_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Rune_Factory_Tides_of_Destiny_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Saints_Row_the_Third_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Saint_Seiya_Senki_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Sengoku_Basara_3_Utage_MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_P S3-PARADOX

Sengoku_Musou_3_Empires_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Shadows_of_the_Damned_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Sonic_Generations_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Start_The_Party_Save_the_World_MERRY_XMAS_EBOOT_PA TCH_TB_PS3-PARADOX

Super_Street_Fighter_IV_Arcade_Edition_EBOOT_PATCH _TB_PS3-PARADOX

Supremacy_MMA_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Tales_of_Xillia_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Adventures_of_Tintin_The_Secret_of_the_Unicorn _MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Cursed_Crusade_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_UPDATE_TB_PS3-PARADOX

The_Idolmaster_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

The_King_Of_Fighters_13_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Tour_de_France_2011_MERRY_XMAS_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Ultimate_Marvel_vs_Capcom_3_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

Warhammer_40000_Space_Marine_EBOOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

White_Knight_Chronicles_2_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

WWE_12_EBOOT_PATCH_TB_PS3-PARADOX

 

 

Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτη τη στιγμη δεν αξιζει η αγορα του γιατι αργα η γρηγορα πολλα απο τα παραπανω θα ανεβουν στο ΠΣΝ οποτε θα τα εχουμε και μεις. Δε θα παθω κατι αν παιξω ενα παιχνιδι 2-3 μηνες αργοτερα... Τουλαχιστο θα εχω να παιζω :)

 

Άρα δηλαδή το cfw αξίζει πιο πολύ?

 

Υ.Γ mtzs μπες skype! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα λεω οτι εισαι θεος :Ρ

εγω μονο για revelations και dirt 3 θα το ηθελα.Εχω συγγενεις αμερικη αμα ειναι και μπορω να τους πω να μου το φερουν το καλοκαιρι που θα ερθουν αμα δεν εχει βγει κατι μεχρι τοτε.

Το θεμα ειναι οτι αφου μπαινει πανω απο το kmeaw αμα θες να γυρισεις σε τουτο γινεται;

 

Πω ρε παιδι μου πολυ χαλια τα εχουν κανει :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...