Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O multiman τι εγινε, σταματησε στην 2.09.02? Καιρο εχει να ακουστει, απο τοτοε που εβγαζε καθε μερα updates...

 

ναι εκει εχει μεινει.Βασικα τι αλλο θα μπορουσε να προσθεσει;

Ενταξει εκανε τρομερη δουλιτσα ο dean δικαιουται διακοπουλες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ενταξει συμφωνοι, απλως επειδη σταματησα να διαβαζω νεα του, αναρωτηθηκα μηπως απλα βαρεθηκαν να γραφουν ειδησεις για τις ανανεωσεις του λογω της ψηλης συχνοτητας αυτων. Αλλα οντως, δεν εχουν μεινει και πολλα. Οτι ηταν σχετικο με το εχει ενσωματωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!

Θα ήθελα να ρωτήσω για το Uncharted 3 σε 3.55 kmeaw. Έχω νοκιάσει το αυθεντικό από videoclub. Γίνεται να περάσω το fix κατευθείαν στο playstation αφού το έχω αντιγράψει με το multiman ή πρέπει να κατεβάσω από το internet την cracked έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!

Θα ήθελα να ρωτήσω για το Uncharted 3 σε 3.55 kmeaw. Έχω νοκιάσει το αυθεντικό από videoclub. Γίνεται να περάσω το fix κατευθείαν στο playstation αφού το έχω αντιγράψει με το multiman ή πρέπει να κατεβάσω από το internet την cracked έκδοση?

 

Μπορείς να περάσεις το fix κανονικά πάνω απο το backup που έχεις κάνει.Αν δεν χρειάζεσαι στο 3d σβήσε τις 3d ταινιες και τους ήχους πέραν απο τα αγγλικά.Θα σου βγει περίπου 33gb το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να περάσεις το fix κανονικά πάνω απο το backup που έχεις κάνει.Αν δεν χρειάζεσαι στο 3d σβήσε τις 3d ταινιες και τους ήχους πέραν απο τα αγγλικά.Θα σου βγει περίπου 33gb το παιχνίδι.

 

 

Τέλεια! Μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το link από ένα site που περιγράφει ακριβώς τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω?

(π.χ. ποιο fix ακριβώς πρέπει να κατεβάσω και πώς το περνάω στο ήδη backαρισμένο στον εσωτερικό από το multiman?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια! Μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το link από ένα site που περιγράφει ακριβώς τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω?

(π.χ. ποιο fix ακριβώς πρέπει να κατεβάσω και πώς το περνάω στο ήδη backαρισμένο στον εσωτερικό από το multiman?)

 

Δες αυτή τη σελίδα:

 

http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=29562

 

και κατεβάζεις αυτό το fix:

 

http://www.multiupload.com/VLBNFFXFZF

 

Ειναι το τελευταίο και καλύτερο που υπάρχει χωρίς κολλήματα η άλλα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερεις κανεις αν υπαρχει καμμια λιστα με τα banned game updates? Αυτα δλδ που δεν κανει να ανεβαζουμε γιατι χανουμε συμβατοτητα? Επισης οταν θες να καταληξεις σε μια τελευταια ενημερωση πρεπει να τις παρεις ολες με την σειρα, ή πας απο οπια εισαι κατευθειαν στην τελευταια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να σε παρω στον λαιμο μου αν αναβαθμισεις το παιχνιδι μεσω μουλτιμαν,σου λεει ποσες ενημερωσεις υπαρχουν.(δηλαδη το game απο την version 1 παει στην 1.12 και υπαρχουν 4 updates)στα κατεβαζει στο install package files και βαζεις οποια θες εσυ.Για λιστα δεν ξερω.

Στανταρ δεν βαζεις την τελευταια στο GT5,LBP2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε αν φέρει κανείς το true blue στην ελλάδα?

Ακόμη είανι προπαραγγελία αλλά απ'ο,τι λένε θα "σπάσει" και ίσως σε λίγο καιρό να μην είναι απαραίτητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...