Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αποδειξη τωρα ποια ειναι? Το screenshot στο command prompt? Ολοι μπορουμε ευκολα να κανουμε λεξεις να εμφανιζονται στο command prompt? Ετσι μπορω και εγω να ανεβασω μια που να γραφει οτι εχω πληρως αποκρυπτογραφηση την 3.81...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ και εγω παταω echo.. και τα βγαζω!

το θεμα ειναι οτι και αληθεια να λεει, δεν πρόκειται να τα ελευθερώσει! ο τυπας ειναι μαλακας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικοτερα μας εχουν ζαλισει με τις δηθεν προσποιησεις οτι εσπασε και το ενα και το αλλο. Η επομενη σημαντικη ειδηση θα ειναι αυτη με τις αναλυτικες οδηγιες για το πως γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από το Waninkoko custom firmware μπορεί να σου καταστρέψει το PS3. Ακολούθησε τον παρακάτω οδηγό και θα είσαι εντάξει:

Custom Firmware 3.55 kmeaw με υποστήριξη Backup Manager

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια μια ερωτηση εγω που εχω ps3 σε firmware 3.75 δεν μπορω να το τσιπαρω με τιποτα???

 

οπως το λες.Με τιποτα.

 

btw βγηκε κιολας 3.75 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...