Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι πραγματι με το τελευταιο fix αυτο γινεται.Προτεινω external ειδικα με το τελευταιο fix.Μπορει οι χρονοι loading να ειναι λιγο μεγαλυτεροι αλλα στην τελικη μορφη του fix θεωρω οτι καποιοι ισως να εχουν προβληματα με το παιχνιδι στον internal.

 

Για ποιο λογο να υπαρχει προβλημα με τον εσωτερικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για ποιο λογο να υπαρχει προβλημα με τον εσωτερικο?

 

Διοτι ο εσωτερικος του ps3 μπορει να δυσκολευεται να δει τα διασπασμενα αρχεια και τους φακελους που δημιουργει το psarc.Υποθεση κανω.Δεν ειμαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει οτι μαλλον τρεχει καλυτερα απο εξωτερικο, αλλα στο κεφαλαιο 11 εχει ενα bug που δεν με αφηνει να το προχωρησω. Το παιζει κανας αλλος απο τον εξωτερικο? Εχω περασει το 11? Ξαναφορτωσα το κεφαλαιο απο την αρχη και παλι στο ιδιο σημειο σκλαωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανω σε αυτο ηθελα κατι να πω.. ρε παιδια αξιζει να καθομαι και να περιμενω με 3,65 για ποτε και αν και μηπως βγει cfw για αυτη?.. γιατι να πεισ οτι δε με νοιαζε και το online παει στο καλο, αλλα ελα που παιζω και απο τοτε που πηρα το καινουργιο (το παλιο ψοφησε) δεν εχω παιξει καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου κάποιον που τον ενδιαφέρει το online gaming δεν αξίζει να περιμένει. Άλλωστε πόσα παιχνίδια θα παίξει online τον χρόνο; 2-3 παιχνίδια το χρόνο δεν είναι δα και κάτι να αγοράσεις. Ειδικά όταν μπορείς να τα πάρεις καινούργια ή μεταχειρισμένα από το εξωτερικό με πολύ χαμηλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωσπαθω να παιξω το BATTLEFIELD 3 περναω το main menu επιλεγω βαθμο δυσκολιας ξεκιναει να φωρτονει την πρωτη πιστα και σταματαει εκει μαυρη οθονη και ενα μπλε κουτακι κατω δεξια αναβωσβηνει συνεχεια !!!!!! και απο εσωτερικο και εξωτερικο δισκο το ιδιο προβλημα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανω σε αυτο ηθελα κατι να πω.. ρε παιδια αξιζει να καθομαι και να περιμενω με 3,65 για ποτε και αν και μηπως βγει cfw για αυτη?.. γιατι να πεισ οτι δε με νοιαζε και το online παει στο καλο, αλλα ελα που παιζω και απο τοτε που πηρα το καινουργιο (το παλιο ψοφησε) δεν εχω παιξει καθολου...

παντα με ρισκο, αλλα θα σου ελεγα οτι μεχρι την 3.73 μπορεις να πας αφοβα, γιατι δεν προκειται να βγει κατι για την 3.65 ξεχωριστα...αν βγει κατι θα βγει για την 3.73 απευθειας...βεβαια η αποφαση ειναι δικη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωσπαθω να παιξω το BATTLEFIELD 3 περναω το main menu επιλεγω βαθμο δυσκολιας ξεκιναει να φωρτονει την πρωτη πιστα και σταματαει εκει μαυρη οθονη και ενα μπλε κουτακι κατω δεξια αναβωσβηνει συνεχεια !!!!!! και απο εσωτερικο και εξωτερικο δισκο το ιδιο προβλημα εχω

εκανες τα σωστα crack και patch install? είναι blus και bles, ενα απο τα 2 πρεπει να κανεις install

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με το showtime μπορω να δω ταινια 1080p με υποτιτλους?επισης γινεται απο τον εσωτερικο σκληρο?για να μην κοβω την ταινια σε 3 κομματια πχ λογω fat του εξωτερικου,αν γινεται σε ποιο φακελλο μπαινει στον εσωτερικο σκληρο?κ οι υποτιτλοι παιζουν απλα αν εχουν το ιδιο ονομα οπως στα pc η θελει κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με το showtime μπορω να δω ταινια 1080p με υποτιτλους?επισης γινεται απο τον εσωτερικο σκληρο?για να μην κοβω την ταινια σε 3 κομματια πχ λογω fat του εξωτερικου,αν γινεται σε ποιο φακελλο μπαινει στον εσωτερικο σκληρο?κ οι υποτιτλοι παιζουν απλα αν εχουν το ιδιο ονομα οπως στα pc η θελει κατι αλλο?

 

ναι μια χαρα.Το μονο να μην ειναι .mp4(εμενα προσωπικα δεν μου βγαζει εικονα σε κανενα mp4 τα δεχεται ως κλιπ ηχου)με εξωτερικους υποτιτλους ολα κανονικα.Νομιζω οτι πρεπει να ειναι το ιδιο ονομα με την ταινια για να τους φορτωσει ομως.

Στον εσωτερικο μπορεις να περασεις την ταινια σε οποια διαδρομη θες αρκει να θυμασαι που ειναι.Ο showtime σου ανοιγει διαχειριση αρχειων οπως κανει και ο μουλτιμαν με select+start(μουλτιμαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

battlefield 3 ναι τα περασα σωστα ξεκιναει το game αλλα την στιγμη που φωρτωνει την πρωτη αποστολη εχω μαυρη οθονη και ενα μπλε κουτακι να αναβωσβηνει το σαν να αργει πολυ να το φωρτωσει το αφησα μοση ωρα και τιποτα κανει quit game κανονικα δεν κολαει το ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειδα μετα οτι το showtime εχει διαχειριση αρχειων

MKV ειναι αυτο που περναω τωρα,το εβαλα στον ιδιο φακελο που βαζω κ τα games στον εσωτερικο κ εχουν κ το ιδιο ονομα ταινια κ υποτιτλοι οποτε τωρα απλα περιμενω να γινει η αντιγραφη απο το pc μου στον εσωτερικο του ps3

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...