Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι βγηκε fix για το Uncharted 3 αλλα ειναι λιγο πολυ αχρηστο αφου κολαει καθε φορα που ανοιγεις το βιβλιαρακι του Drake

 

ε μην ανοιξεις ποτε το journal,δεν φταιει το 3,55 fix γιαυτο το error,εχει βγει update 1.01 κ το διορθωνει αυτο το bug αλλα δυστυχως αν βαλουμε εμεις το update τοτε δν δουλευει το 3,55 fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε μην ανοιξεις ποτε το journal,δεν φταιει το 3,55 fix γιαυτο το error,εχει βγει update 1.01 κ το διορθωνει αυτο το bug αλλα δυστυχως αν βαλουμε εμεις το update τοτε δν δουλευει το 3,55 fix

 

απ οσο θυμαμαι στο 2 σου εδινε tips για μερικους γριφους κλπ,αν δεν το ανοιξεις θα σπασουμε τα κεφαλια μας να βρουμε τι παιζει :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μην ανοιξεις ποτε το journal,δεν φταιει το 3,55 fix γιαυτο το error,εχει βγει update 1.01 κ το διορθωνει αυτο το bug αλλα δυστυχως αν βαλουμε εμεις το update τοτε δν δουλευει το 3,55 fix

 

 

ενταξει δε κατηγορω κανεναν, χαρη μας κανουν που τα βγαζουν αλλα uncharted χωρις journal δεν βγαινει ασε που σε καποια σημεια ανοιγει αυτοματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δν κολλαει οταν ανοιγει αυτοματα τοτε δν με πειραζει το πολυ πολυ να δυσκολευτω σε κανα γριφο,η naughty dog φταιει γιαυτο το bug παντως,το κατεβαζω τωρα να του ριξω μια ματια(ειναι κ 45 γιγα :/ ) γτ ετσι κ αλλιως θα το παρω γνησιο σε λιγες μερες να το εχω στο αλλο μου ps3(του ανηψιου μου βασικα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δν κολλαει οταν ανοιγει αυτοματα τοτε δν με πειραζει το πολυ πολυ να δυσκολευτω σε κανα γριφο,η naughty dog φταιει γιαυτο το bug παντως,το κατεβαζω τωρα να του ριξω μια ματια(ειναι κ 45 γιγα :/ ) γτ ετσι κ αλλιως θα το παρω γνησιο σε λιγες μερες να το εχω στο αλλο μου ps3(του ανηψιου μου βασικα :P )

αν το τσεκαρει καποιος ας το γραψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω χρειάστηκε να το ανοίξω στα προηγούμενα 2 εκτός απο έναν γρίβο με κάτι αγάλματα...

Αλλά απο τι διάβασα το ανοίγει αυτόματα στην αρχή του παιχνιδιού οπότε και κολλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχας μιας και τα update περιεχουν τα κλειδια τις 3.55 απο οπου αλλωστε και τα σπανε, γιατι αραγε να μην τρεχουν οταν τα εγκαταστουμε? Τεσπα οποιος δοκιμασει ας μας πει τελικα αν κολλαει και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν διαβασα πουθενα οτι το ανοιγει αυτοματα το journal το μονο που διαβασα για κολλημα ειναι αυτο

 

game freezes at chapter 9 when he got up the stairs over the globe, on YouTube there should be a movie!!

 

+

 

Played the game a few hours. managed fine without the journal. But the game freezes after a while at chapter 9 by itself. Restarted the game, but freezes at the same point everytime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις rebug firm Σιγουρα.

 

kmeaw οχι ε?

 

 

πληροφοριακα, το παιχνιδι παιζει κανονικα απο εξωτερικο σκληρο αν αποσυμπιεσεις το pac23 με το psarc.

 

επισης εσβησα τα 3d video απο το φακελο movie1 και τις υπολοιπες γλωσσες εκτος της αγγλικης απο το φακελο speech για να μειωθει το μεγεθος του παιχνιδιου σε 33gb...η εκδοση που κυκλοφορει εχει και ελληνικα μενου, με ελληνικους υποτιτλους...

 

βεβαια υπαρχει το προαναφερθεν bug, με το που πατας το select για να βγει το ημερολογιο, το ps3 παγωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...