Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω πολλά παιχνίδια στο σκληρό που τα έχω κάνει backup με multiman 1.15.05.

Είμαι στην 3.41, αν βάλω OFW 3.55, και μετά CFW 3.55 θα έχω πρόβλημα; Θα πρεπει να ξαναπερασω τα παιχνιδια?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πολλά παιχνίδια στο σκληρό που τα έχω κάνει backup με multiman 1.15.05.

Είμαι στην 3.41, αν βάλω OFW 3.55, και μετά CFW 3.55 θα έχω πρόβλημα; Θα πρεπει να ξαναπερασω τα παιχνιδια?

 

Ευχαριστώ

γιατι να το αλλαξεις αν παιζουν????αν βαλεις ofw θ χαθει ο φακελος gamez που ειναι στον εσωτερικο σου!οποτε δν τηα τα αναγνωριζει!κ μετα αν βαλεις το cfw 3.55 θα κανει crash error ο σκληρο σου!γιατι δεν τα κανεις backup σε εξωτερικο?θα χριαστεις ομος νεο eboot για τα παιχνιδια!! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κανουμε ρε παιδια σε corrupted data με error 80010036 που δεν Σβηνει ουτε με rebuild database ..υπαρχει καποιο κολπο με flash xp για να το διαγραψω ? ειναι σε pkg το update 1.05 του gt5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να μαθατε τι εγινε στον νεο μουλτιμαν 1.16.03!!!!

το ειδα και επαθα!!!!

NTFS support;;;;;

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ???????? ΑΥΤΟ ΛΥΝΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ :confused: :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια,αν και στο pspgr λενε οτι μερικοι ειχαν προβληματα δεν εβρισκε bluray κλπ

Πατησα πριν λιγο για R3 και το ειδα φατσα φορα και εμεινα

NTFS support nothing more nothing less!

Α ρε Dean!!

 

NTFS υποστήριξη USB HDD (START+Δ για να αλλάξουμε σε NTFS driver)

Μόνο η αντιγραφή από NTFS σύστημα μπορεί να πραγματοποιηθεί

Altered display modes 1, 2, 3 and 4

Κατά την αντιγραφή από NTFS σύστημα δεν υποστηρίζετε ο διαμελισμός (split) των αρχείων

Διορθώθηκε το πρόβλημα όπου σε μερικά παιχνίδια πάγωνε η μπάρα προόδου στο 99%

Διορθώθηκε το πρόβλημα που εμφάνιζε αυτό το μήνυμα "not enough space on destination drive"

Προστέθηκε η υποστήριξη 3.56 spoof

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κίνδυνος κάνοντας update στα παιχνίδια να μου κάνει update και στο firmware ή μήπως θα υπάρξει κάποιο άλλο πρόβλημα με αυτά που έχω φορτώσει στο multiman??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κίνδυνος κάνοντας update στα παιχνίδια να μου κάνει update και στο firmware ή μήπως θα υπάρξει κάποιο άλλο πρόβλημα με αυτά που έχω φορτώσει στο multiman??

Σοβαρεψουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :rolleyes: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εχει κανενας προβλημα με το spoof για την 3.56?Σε εμενα δουλευει αψογα αλλα εχουν αναφερθει αρκετα σφαλματα σε αλλους.Για δειτε τι καινουργιο εχουμε Link

 

 

 

voutiratos οχι δεν εχεις να φοβασαι τιποτα,ΜΟΝΟ ΜΗΝ συνδεθεις στο psn.ΑΑΑ επισης μπορεις να μπαινεις αφοβα στον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κανουμε ρε παιδια σε corrupted data με error 80010036 που δεν Σβηνει ουτε με rebuild database ..υπαρχει καποιο κολπο με flash xp για να το διαγραψω ? ειναι σε pkg το update 1.05 του gt5

ποτε κανει corrupted data?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα με το psn τι ισχυει? χρειαζεσαι το fuckpsn για να κανεις login και με το spoof στην τελευταια εκδοση του mm παζεις και ονλαιν? με τα μπαν τι παιζει? μπαναρουν accounts ή συσκευες? δλδ εχεις 3 accounts σε μια συσκευη, μπαινεις στο psn με το 1. μπαναρονται και τα 3 ή μοναχα αυτο με το οποιο εκανες λογκιν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...