Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκδοση??

googlare awesome update finder 0.20

βαλε τον κωδικο του backup και κατεβασε το update tou σε μορφη pkg

το περνας απο το install files με pkg

και ξαναδοκιμασε

εμενα παντως μου τρεχει κανονικα απο multiman 1.16.01 και BDEMU και μου τρεχε και σε 1.15

Ασχετο permissions fix εβαλες? ισως θελει και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα παιδια!μπωρει να μου απαντισει καποιος?κατεβασα το prototype κ το εχει σε αρχεια dnl!τι να κανω για να παιξει!

 

Τα αρχεία αυτά είναι της μορφής .01 σωστά?Κάντα όλα r01,r02.....r10...r25 και μετά extract και θα σου βγει ο φάκελος με το game.Απο ipt που σου έστειλα το κατέβασες έτσι?Αν ναι κάνε το παραπάνω που σε είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις ποσα γιγα ειναι το Killzone 2 κ αν μπαινει σε εξωτερικο δισκο;

Λεω να το παιξω μιας και το πρωτο killzone δεν μ αρεσε και εχω ξενερωσει με τον τιτλο^_^ειδα κατι βιντεακια απ το 2 και ψηθηκα:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις ποσα γιγα ειναι το Killzone 2 κ αν μπαινει σε εξωτερικο δισκο;

Λεω να το παιξω μιας και το πρωτο killzone δεν μ αρεσε και εχω ξενερωσει με τον τιτλο^_^ειδα κατι βιντεακια απ το 2 και ψηθηκα:-D

 

12gb είναι περίπου.Παίζει και απο εσωτερικό και απο εξωτερικό.Το 2 είναι χίλιες φορές καλύτερο απο το 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσωτερικο και εξωτερικο εννοεις ε;:-D

ωραια ωραια

δεν το γλυτωνω θα γεμισει ο 250αρης γμτ^_^

 

Nαι λάθος μου.Εδώ εγώ 5 μέρες έχω το 320 και γέμισε αστα.Αφού μπήκε και στο πρόγραμμα η υποστήριξη ntfs ένας 2άρης θα φτάσει πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι δεν μπορω να συνδεθω στο ps3 μεσω ftp για να περασω καποιο παιχνιδι;;;;

εχω δοκιμασει FlashFXP και FileZilla και ολο μου λεει connection failed

στο ps3 θα πρέπει να έχεις ανοιχτό και να τρέχει ένα ftp πρόγραμμα (όπως το black box ftp server 1.2)

μετά τρέξε το Flashfxp και συνδέσου

 

Λεω να το παιξω μιας και το πρωτο killzone δεν μ αρεσε και εχω ξενερωσει με τον τιτλο^_^ειδα κατι βιντεακια απ το 2 και ψηθηκα:-D

έχεις μείνει πίσω μόλις κυκλοφόρησε το 3

 

 

κάποιος που να έχει καταφέρει να τρέξει το πρώτο dirt ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι λάθος μου.Εδώ εγώ 5 μέρες έχω το 320 και γέμισε αστα.Αφού μπήκε και στο πρόγραμμα η υποστήριξη ntfs ένας 2άρης θα φτάσει πιστεύω.

 

Αυτή την στιγμή τα διαθέσιμα backup στο ίντερνετ για Ευρώπη είναι πάνω από 2GB, αλλά αν είσαι επιλεκτικός και δεν τα μαζεύεις για την συλλογή θα σε φτάσει σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αρχεία αυτά είναι της μορφής .01 σωστά?Κάντα όλα r01,r02.....r10...r25 και μετά extract και θα σου βγει ο φάκελος με το game.Απο ipt που σου έστειλα το κατέβασες έτσι?Αν ναι κάνε το παραπάνω που σε είπα.

2η φορα με σωνεις king!(dnl-ptejb.001) ειναι το αρχειο κ παει λεγοντας,το κανω (dnl-ptejb.r001)???με winrar?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2η φορα με σωνεις king!(dnl-ptejb.001) ειναι το αρχειο κ παει λεγοντας,το κανω (dnl-ptejb.r001)???με winrar?

 

Θα το κάνεις r01,r02,r10,...r30 και πάει λέγοντας.Μετά το r01 δεξί κλικ και extract.

 

Eσένα θα σε παίξει εμένα να δούμε που ακόμα και με το νέο multiman δεν μου παίζει κανένα game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το κάνεις r01,r02,r10,...r30 και πάει λέγοντας.Μετά το r01 δεξί κλικ και extract.

 

Eσένα θα σε παίξει εμένα να δούμε που ακόμα και με το νέο multiman δεν μου παίζει κανένα game.

δηλαδη dnl-ptejb.r01?γιατι δν παιζει?κανει crash?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη dnl-ptejb.r01?γιατι δν παιζει?κανει crash?

 

Ναι έτσι πρέπει να τα κάνεις και μετά extract.

 

 

ωπ σας τσακωσα.εδω ειστε ρε και σας ψάχνω στο blog?:-P

 

Επ γεια σου ρε αλάνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...