Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

σε αυτα θα εισαι πασας τοτε :) μια γαμημενη μερα ακομη και μετα λιγη ξεκουραση επιτελους! επισης η απογευματινη γυμναστικη ειναι τραγικη. εισαι κουρασμενος + οτι μαζευονται ολοι οι βλακες και γινεται και πανικος. πρωι και παλι πρωι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Salomon είχα και γω παλιά, τα είχα πάρει από γνωστό μαγαζί με ορειβατικά ήδη που ήταν κ το μόνο που τα είχε, τώρα έχει παντού. Σκυλιά, από τα πιο γερά παπούτσια που είχα, ξεχνάς και να δένεις κορδόνια. Μόνο στα τελευταία τους είχε σκιστεί το λάστιχο.

 

Τελευταία μέρα σήμερα ανοιχτό το gym μου και μετά απο Τρίτη πάλι επιστροφή. Οπότε ξεκούραση, πολύ φαγητό και καμια αερόβια έξω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεο shaker :P

και νεο πραμα

για να δουμε...

ελπιζω να μη με παει αιμα...

10155763_687540031309225_137320341912712

Ρίξε ένα review την γεύσης της πρωτεΐνης που πήρες όταν την δοκιμάσεις...

 

Επίσης γιατί πήρες blend κρεατινών? Καλύτερα μόνο μονουδρική που είναι και χιλλιόδοκιμασμένη και είναι και πιό φθηνή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το πω και ας γινω κακος !

βρε γυμναστητε και αφησε τις κρεατινες ! οκ με την πρωτεινη , αλλα και κρεατινη ομως ??

δδε παει στον μπος  - στον ντιναρα παει .. δε τα παιρνουμε για πλακα αυτα φιλος ! πρωτα γυμναζομαστε σκληρα βλεπουμε αποτελεσματα κ οταν κολλησουμε μας δινουν λιγο ωθηση να ξεκολησουμε - μας βοηθανε τελος παντων ..

εσυ τι την θελεις  ? αν παιρνεις απο τωρα κρεατινη αν ανεβεις λιγο - αν γυμναστεις μετα τι θα παρεις >? στεροειδη ?

βαλτην στο ντουλαπι φιλε και κανε προπονηση δε την χρειαζεσαι ..

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν παίρνω συμπληρώματα ακριβώς αυτή την άποψη έχω. Αν γίνεις τούμπανο μετά από 2 χρόνια σκληρής προπόνησης περίπου και σωστής διατροφής και αρχίζεις να κόλας, τσιμπάς μια κρεατίνη για κάτι μήνες για ένα boost. Αυτή είναι η μόνη περίπτωση να πάρω και εγώ κάποιο συμπλήρωμα, και έχω πολύ ακόμα για αυτό παρόλο που είμαι διπλάσιος από τον ντινάρα :P

 

Η κρεατίνη είναι από τα συμπληρώματα που έχουν diminishing effect δηλαδή δίνει πολύ boost στον παρθένο οργανισμό και όσο περισσότερο καιρό παίρνεις τόσο λιγότερο δίνει, οπότε καλύτερα να φυλάσεται για προχωρημένες καταστάσεις. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κρεατινη ειναι  το πιο δυνατο συμπληρωμα - μετα πας αλλου !

ειναι δυνατον να το περνουμε αγυμναστοι ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που σαι αυριο να δεις νεκρα !

σκεφτομαι επειδη δε θα εχει κοσμο , αν βρω χρονο , να τραβηξω βιντεακι με εναν φιλο λιγο προπο  και  να ανεβασω μερικες ασκησεις!  εννοειται θα παιξει σκουφος για αποκρυψη B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το πω και ας γινω κακος !

βρε γυμναστητε και αφησε τις κρεατινες ! οκ με την πρωτεινη , αλλα και κρεατινη ομως ??

δδε παει στον μπος  - στον ντιναρα παει .. δε τα παιρνουμε για πλακα αυτα φιλος ! πρωτα γυμναζομαστε σκληρα βλεπουμε αποτελεσματα κ οταν κολλησουμε μας δινουν λιγο ωθηση να ξεκολησουμε - μας βοηθανε τελος παντων ..

εσυ τι την θελεις  ? αν παιρνεις απο τωρα κρεατινη αν ανεβεις λιγο - αν γυμναστεις μετα τι θα παρεις >? στεροειδη ?

βαλτην στο ντουλαπι φιλε και κανε προπονηση δε την χρειαζεσαι ..

 

κανω 2 χρονια σερι γυμναστηριο,και καπου ενα χρονο αρκετα σοβαρα και σκληρα :)

ειπα να δοκιμασω μια φορα να δω τι θα γινει μπας και ξεκολλησω γιατι σε μερικες ασκησεις απλα δεν ανεβαινουν τα κιλα

Ρίξε ένα review την γεύσης της πρωτεΐνης που πήρες όταν την δοκιμάσεις...

 

Επίσης γιατί πήρες blend κρεατινών? Καλύτερα μόνο μονουδρική που είναι και χιλλιόδοκιμασμένη και είναι και πιό φθηνή.

η πρωτεινη καλη γευση εχει,μπανανα πηρα για να την ανακατευω με γαλα και μπανανα το πρωι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν τα θελω για τρεξιμο απλα ανεβαινω κατεβαινω βραχια μεσα σε νερα  καταρριχησεις(canyoning) κτλπ ,κανα rafting  αυτη θα ειναι κυριως η χρηση τους .Θα τα εγκαινιασω τον αλλο μηνα   που εχω κανονισει διασχιση στο φαραγγι της Καλυψω.

άει στα διάλα φώτη

 

φευγω για γυμναστήριο, εντυπώσεις μετά. ξέρω πως αγωνιάτε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που σαι αυριο να δεις νεκρα !

σκεφτομαι επειδη δε θα εχει κοσμο , αν βρω χρονο , να τραβηξω βιντεακι με εναν φιλο λιγο προπο  και  να ανεβασω μερικες ασκησεις!  εννοειται θα παιξει σκουφος για αποκρυψη B)

 

αφού σε έχουμε δεί μέχρι να κάνεις και duckface τώρα σε πιάσαν οι ντροπές? :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού σε έχουμε δεί μέχρι να κάνεις και duckface τώρα σε πιάσαν οι ντροπές? :D

και δεν εχεις δει τιποτα που να με δεις με το τελευταιο ροζ συνολακι μου

 

 

 

 

χχαχαχαχαχ μλκ της γυναικας ειναι η τσαντα (εννοειται δεν ειναι αυτη που γελαει στην φωτο ε )τον χαμαλη κανω :-)

Φωτη με γειες !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν εχεις δει τιποτα που να με δεις με το τελευταιο ροζ συνολακι μου

 

 

 

χχαχαχαχαχ μλκ της γυναικας ειναι η τσαντα (εννοειται δεν ειναι αυτη που γελαει στην φωτο ε )τον χαμαλη κανω :-)

Φωτη με γειες !

Αυτη η φωτο απο την Σκυρο ειναι? :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...