Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλη Δεκέμβρη πριν αρχίσω freeletics είχα pushups 36.μολις δοκιμασα με ελάχιστο ζεσταμα με το που σηκώθηκα απο το κρεβάτι και και εκανα 47.σχεδόν 30% αυξηση.έχω και τα 50 με καλύτερη προετοιμασία...

Φιλοι στην ηλικία μου δεν μπορούν ουτε 10...είναι κρίμα να μην εξασκουμε αυτή την μηχανή που λέγεται σωμα...

έφαγα πρώτη φορά γιαούρτι με μέλι και μετά έφαγα άλλα 3

 

τι μαθαίνεις στα 34 ρε πουστη..

Το σηχαινομουν μέχρι τα 34.μετα είπα να δοκιμασω και μου χει γίνει εθισμός.Όλυμπος στραγγιστο 2% 5 εξι αμύγδαλα 3 καρύδια και μια κουτάλια μέλι ντόπιο...εθισμός...μάλλον τα 34 είναι σημειο καμπής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Άμα πάλι δεις τα μάτια να γίνονται κάπως σχιστά, μείωσε το ρύζι :)

 

Εσεις με τα γιαουρτια και τα μελια και τα καρυδια, ελπιζω να μην ειστε σολο, θα παθει καμια ζημια η παλαμη :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Λίβερπουλ θέλω να διαβάσω τα νούμερα και θέλω να πλακωθεις στα ρυζια. Τα 71 είναι πολύ χαμηλά.

 

Το ξερω..

 

 

Εχω πλακωθει... Δεν οεριμενω ομως θαυματα σε εναμ μηνα... Σιγα σιγα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα πρώτη φορά γιαούρτι με μέλι και μετά έφαγα άλλα 3 

 

τι μαθαίνεις στα 34 ρε πουστη.. 

Eνταξει με τις πυτζαμες δεν το συνεχισα λεω οκ ολοι εχουν τις ανωμαλιες τους .

Αλλα γιαουρτι?ΓΙΑΟΥΡΤΙ? δεν περιμενα να πεσεις τοσο χαμηλα .

Το επομενο σταδιο ειναι  να αρχισεις να ακους Ρουβα να ξερεις ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει νόημα να τις μετράει μονάχα αλλά να υπολογίζει και θερμίδες οπότε θα χρειαστεί ένα πρόγραμμα που να τη βοηθάει να τις μετράει αλλιώς δεν έχει νόημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα μετραω και κοκκους για το καφε.γι αυτο την ηθελα αλλα απο χθες ξεκίνησα δειλα δειλα και τα φαγητα.για ποσοτητα/θερμιδες και λιγα απο μακρος.λεω να προσπαθησω να ειμαι κοντα σε αυτα που προτείνει το προγραμμα που κανω.τουλαχιστον μεχρι να βαρεθω :P ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη Δεκέμβρη πριν αρχίσω freeletics είχα pushups 36.μολις δοκιμασα με ελάχιστο ζεσταμα με το που σηκώθηκα απο το κρεβάτι και και εκανα 47.σχεδόν 30% αυξηση.έχω και τα 50 με καλύτερη προετοιμασία...

Φιλοι στην ηλικία μου δεν μπορούν ουτε 10...είναι κρίμα να μην εξασκουμε αυτή την μηχανή που λέγεται σωμα...

 

Το σηχαινομουν μέχρι τα 34.μετα είπα να δοκιμασω και μου χει γίνει εθισμός.Όλυμπος στραγγιστο 2% 5 εξι αμύγδαλα 3 καρύδια και μια κουτάλια μέλι ντόπιο...εθισμός...μάλλον τα 34 είναι σημειο καμπής.

 

κάτι παίζει με τα 34, δεν εξηγείται αλλιώς!

Εγώ Λίβερπουλ θέλω να διαβάσω τα νούμερα και θέλω να πλακωθεις στα ρυζια. Τα 71 είναι πολύ χαμηλά.

 

δεν διαφωνώ ότι είναι χαμηλά αλλά νομίζω καλά έκανε και έπεσε. Τώρα μπορεί να αρχίσει να χτίζει αργά και σωστά και να έχει και το σώμα.

 

 

Το ξερω..

 

 

Εχω πλακωθει... Δεν οεριμενω ομως θαυματα σε εναμ μηνα... Σιγα σιγα...

 

 

Λίβε αργά φίλε. Σε νατουραλ αθλητή δεν θέλει πάνω από μισο κιλό το μήνα. Έτσι ακριβώς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...