Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τωρα πλακα κανεις   ...  πρωτη φορα  ?? 

την γ@@σαν τα γιαουρτια και το μελι στο σ,μαρκετ που εχεις κοντα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά μιλάω ;έχω πολλά ηλίθια κωλύματα (καρπούζι με φέτα δεν θα φάω όσο ζω πάντως)

 

μάους το έπιασες, έχουμε super market κάτω από την δουλειά, θα γονατίσει :D.. οι αγελάδες στην κύπρο θα καταντήσουν έτσι

 

drought-01.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα θελα να μαι στην θεση σου και να ανακαλυπτα αυτη την γευση σημερα κωλοφαρδε !

αν τρως τις ψυχες απο τα καρυδια καπανα και κανα-δυο απο πανω κ πες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κύπρο μου είχε κάνει εντύπωση που είχε παντού γυμναστήρια και μεγάλα μάλιστα.

 

ο κύπριος ζει για να βγει καλοκαίρι παραλία.. πολύ παραπάνω από ότι ο Έλληνα. Το αναβολικό πάει σύννεφο εδώ. Αν και εγώ το προσπαθώ για κανα 4 πακ μου φαίνεται πολύ χαζός λόγος να γυμνάζεσαι για την παραλία το καλοκαίρι. 

θα θελα να μαι στην θεση σου και να ανακαλυπτα αυτη την γευση σημερα κωλοφαρδε !

αν τρως τις ψυχες απο τα καρυδια καπανα και κανα-δυο απο πανω κ πες ..

 

δεν με χαλάει το καρύδι αν και τρώω πολύ σπάνια. Θα παίξω και καρύδι γιατί όχι. Δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο πάντως το προτιμώ από οτιδήποτε βαρύ γλυκό εκτός από παγωτό που είναι η αδυναμία μου. 

 

Οπότε αλλάζω την μεταπροπονητική σοκολάτα με γιαουρτάκι με μέλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειος συνδιασμος και γω τρελλαινομαι για γιαουρτι με μελι !

στην κυπρο τα μεγαλα γυμναστηρια που λεει ο φιλος νομιζω θα δεν υπαρχουν και τοσα πολλα πλεον !

μεχρι πριν λιγα χρονια  που η κυπρος ηταν φορολογικος παραδεισος και το χρημα ερεε αφθονο  υπηρχαν,

τωρα που τραβανε και εκει ζορια λογικα θα κλεινουν κ αυτα ενα - ενα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαους και καλα ειναι προσωπικη καρτελα που θα εχει και επομενες μετρησεις για αυτο και εχει στοιχεια (ονομα και ηλικια εδωσα για τσαμπα που την εκανα μικρο το κακο :P ) αλλα εγω αυριο μεθαυριο θα σβησω τη φωτο και δεν θα τα βλεπει κανεις το σχολιο ομως θα υπαρχει και θα τα βλεπουν απο εκει :) (Εμεσα λεω να τα σβησεις :P

 

αλεξ ειδικα τωρα οχι 11 κανα 13 εχω παει με τοσο φαγητο που εχω ριξει. σκεφτομαι να παω στο κλασσικο το Νοεμβρη οοποτε θα ξεκινησω προπονησεις απο Μαι που θα εχω χρονο και εκει θα στεγνωσω πραγματικα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το κάναμε σόδομα και γόμαρα εδώ, η διατροφική μου παρασπονδία ήταν μια πρωινή λουκανόπιτα συν ένα κομματάκι μιλφέιγ.
εντάξει, χάλια χάλια η γεύση, αηδία, δεν θα ξαναφάω promise 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαουρτάκι με μέλι, ξηρούς καρπούς και φρούτα τρώω σχεδόν κάθε βράδυ. Δε ξέρω πόσο καλό κάνω βέβαια με τόσο σάκχαρα πριν κοιμηθώ αλλά είναι απόλαυση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω πως ημουν πριν 4 μηνες περιπου....

 

http://www.insomnia.gr/topic/251324-the-official-fitness-thread/page-360

 

 

Εδω τωρινη κατασταση, το προηγουμενο σαββατο τις τραβηξα, χωρις να κανω προπονηση εκεινη την μερα... εχω ακομα μια αλλα δεν την ανεβασα...πιστευω αυτες αρκουν, τα ποδια βρισκονται σε καλο επιπεδο οταν μπορεσω θα ανεβασω και απο κει φωτο...

 

 

 

μη ρουφάς την κοιλιά ρε :D

 

ωραίος! σε πάω γιατί έχεις πειθαρχία και υπομονή/επιμονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε παγκοσμιο πρωταθλητη στον παγκο το ξερετε??   ηθελα να το  ανεβασω τωρα το βιντεο αλλα θα το ανεβασω καποια αλλη στιγμη  δε χαθηκε ο κοσμος  ..

 

Μάστορα, εδώ είσαι. 240 κιλά πάγκο, μία επανάληψη, παγκόσμιο ρεκόρ, χρυσό μετάλιο. Μπράβο του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορά είναι τεράστια όπως καταλαβαίνεις και μόνος. Πολλά μπράβο.

 

Πραγματικά πιστεύω ότι δεν γίνεται κάτι καλύτερο σε 4 μήνες.

 

Πόσα κιλά ήσουν και πόσα είσαι?

Ημουν στην φωτο καμια 78 με 75 κιλα... Τωρα ειμαι περιπου 71 θελω να φτασω παλι τα 75 με σωατη διατροφη.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...