Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, γίνεται χωρίς φάρμακα, αλλά για να μπούμε στο ψητό, για να την πηδήξεις αυτήν πρέπει να σου άρεσε ο Κώστας που σύχναζε στο σιδεράδικο της γειτονίας σου.;ρ

Εσενα αν σου καθοταν μην την πηδαγες :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εσενα αν σου καθοταν μην την πηδαγες :P

 

Μπα, οι σεξουαλικές μου προτιμήσεις δεν είναι για κάτι που με σβηστό το φως θυμίζει άντρα.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπα, οι σεξουαλικές μου προτιμήσεις δεν είναι για κάτι που με σβηστό το φως θυμίζει άντρα.

:)

 

9E09A910E9415858A2058B753C23F24B.jpg

 

 

ενω αυτες με κλειστο φως σου θυμιζει μοντελο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω γενικα με την αποψη καποιος που παιρνει ενα καρο νομιμα συμπληρωματα ειναι τελειως natural, αλλα επειδη σχεδον εχει εξαφανιστει το ultra natural απο τον χαρτη (δηλαδη καθαρα διατροφη και μονο) χρησιμοποιειται ετσι ο ορος.Για την ιστορια μια κοπελα που εχει την καταλληλη γενετικη και προπονειται σωστά χρονια με σωστη διατροφη μπορει να φτασει σε πολυ κοντινα επιπεδα με την κοπελα που απεικονιζεται στην φοτο που ανεβηκε (αντε το πολυ με καμια πρωτεινη πχ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι νομίζετε ότι κάνουν τα συμπληρώματα? Λέει ο άλλος από πάνω άντε το πολύ με μία πρωτεΐνη. Δηλαδή η πρωτεΐνη σε σκόνη θα κάνει καλύτερη δουλειά από τα αυγά π.χ. ? Έχει κανένα γαμάτο αμινοξύ παραπάνω η whey που δεν έχουν τα αυγά ξέρω γω ?

 

Νομίζω πρέπει στο τέλος να δώσετε πολλά λεφτά για συμπληρώματα και να δείτε τι όντως "κάνουν". 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατα την ταπεινη μου γνωμη εχει διαφορα η whey με τα αυγα οσον αφορα στο αποτελεσμα...και ναι θα κανει καλυτερη δουλεια σαφως, παρακατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατα την ταπεινη μου γνωμη εχει διαφορα η whey με τα αυγα οσον αφορα στο αποτελεσμα...και ναι θα κανει καλυτερη δουλεια σαφως, παρακατω

Οκ...τι διαφορά ?...όχι έτσι γενικά και αόριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου κερδιζεις σε μυικοτητα και αν με ρωτησεις ναι εχω τουλαχιστον 2 παραδειγματα απο που κοντινο μου περιβαλλον και ειδα τις διαφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου κερδιζεις σε μυικοτητα και αν με ρωτησεις ναι εχου τουλαχιστον 2 παραδειγματα απο που κοντινο μου περιβαλλον και ειδα τις διαφορες.

Οκ...παραιτούμαι. Κάτσε πίνε whey εσύ από το πρωί μέχρι το βράδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσες στην περιπτωση δεν εχω αγγιξει ποτε μου κανενα συμπληρωμα ναι ειμαι καλα μια χαρα διατροφη κανω.

Ε όταν έρθει ο καιρός να ανέβεις μυϊκα μην ξεχάσεις την whey. Κάνει θαύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...