Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο το κορμι -αυτο το κορμι σχολιασα- και οχι τις φωτο που ποσταρε ο γκουκλολογος πιο πανω-

10171769_316286315185681_394254965962593

αυτο το κορμι , σας αρεσει δε σας αρεσει - φτιαχνεται και χωρις φαρμακα ! με πολυ προπονηση και υπερβολικα προσεκτικη διατροφη ! τελος !  ανεπτυγμενους κοιλιακους εχει και πολυ  ομορφα τετρακεφαλα - ουτε μες τις φλεβες ουτε σαν αντρας !

ολα τα αλλα ειναι οσα δε φτανει η αλεπου .. οσοι σχεση εχετε εσεις και το αγορακι απο πανω με την γυμναστικη

αλλη τοση εχω εγω με την πυρηνικη φυσικη !

αντε , καλα διπλοπιττα και καλα μπιρονια να χετε .. εις υγειαν ..

χαιρεται ..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τέλως πάντων αυτά είναι τα συμπληρώματα που παραδέχεται ότι παίρνει:

 

"What Supplements Do You Use And Why?

 

I use HMB and highly recommend it for those who are trying to build lean mass! I also use omega 3, 6 and 9 by Vitazen, glutamine, whey protein, BCAA, L-carnitine, 7Keto and a multivitamin."

http://www.trimmedandtoned.com/amazing-fitness-model-bella-falconi-talks-with-trimmedandtoned

http://www.simplyshredded.com/bella-falconi.html

 

Είναι αρκετά για να χαρακτηρίζω κάποιον χημείο.

 

Μόνο σκληρή γυμναστικη :P

 

Γενικά δεν κατακρίνω, επιλογή της είναι, αλλά ξέρω να ξεχωρίζω πότε ένας άνθρωπος κάνει μόνο γυμναστική και πότε παίρνει έστω την πρωτεϊνούλα του. Όσοι νομίζετε ότι δε φαίνεται, νομίζετε λάθος. Κάνει μπαμ το συμπλήρωμα αμέσως. Το αφύσικο από το φυσικό ξεχωρίζει στο 90% των περιπτώσεων. Και όταν λέω φυσικό, εννοώ φυσικό, τίποτα παραπάνω.

με εξαίρεση το 7κετο(που δε ξέρω τι είναι)

Πες μου λίγο σε παρακαλώ τι χημεία και τι φάρμακα είναι τα υπόλοιπα.

 

 

480778_562584230445487_726017435_n.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εξαίρεση το 7κετο(που δε ξέρω τι είναι)

Πες μου λίγο σε παρακαλώ τι χημεία και τι φάρμακα είναι τα υπόλοιπα.

 

 

κανενα δεν ειναι !!

μην ασχολησαι φιλος ! βλεπει ο αλλος L-carnitine και νομιζει ειναι αναβολικο !

ο τζιμυς ο τσερονιμος και rulez μαζι κανουν προπονηση :-)

εγω χαιρετισα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί το συνεχίζετε. Ειπώθηκε ότι η κοπέλα αυτή έχει γίνει με φυσικό τρόπο έτσι, ένώ παίρνει ένα κάρο συμπληρώματα.

 

Που κολλάτε ακριβώς; Έχει γίνει τελικά με φυσικό τρόπο έτσι; Το κοτοπουλάκι που τρώει έχει μέσα whey σε σκόνη;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί το συνεχίζετε. Ειπώθηκε ότι η κοπέλα αυτή έχει γίνει με φυσικό τρόπο έτσι, ένώ παίρνει ένα κάρο συμπληρώματα.

 

Που κολλάτε ακριβώς; Έχει γίνει τελικά με φυσικό τρόπο έτσι; Το κοτοπουλάκι που τρώει έχει μέσα whey σε σκόνη;

Στο οτι 14 χρόνια μέσα στον 21ο αιώνα,το ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ διατροφής,θεωρείται φάρμακο και μάλιστα από μορφωμένους(αν οχι επιστήμονες)νέους ανθρώπους.

χαίρετε,καλές πίτσες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δίνω συνέχεια, ούτε απαντάω σε flame "καλές πίτσες". Σορρυ.

 

 

*edit, maus, τώρα πρόσεξα και την εξυπνάδα που έγραψες για την προπόνηση. Εύγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δίνω συνέχεια, ούτε απαντάω σε flame "καλές πίτσες". Σορρυ.

συγγνώμη αλλα εγω δεν κάνω φλειμ,ουτε βγάζω κάποιο σύμπλεγμα.

απλα ο μαους πριν ειπε πίτες κι εγω πήρα το αμέσως χειρότερο φαγητό,που ειναι οι πίτσες,οπότε να προσεχείς πως γράφεις και σκέφτεσαι.

Τα εν οίκω μη εν δήμω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι καλα που θα ηταν να υπηρχε καποιο θεμα για να συζητουσατε περι fitnessοτετοια!!

Ωπ! Μισο! Υπαρχει :)

http://www.insomnia.gr/topic/251324-das-fitness-thread/page-912

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το κορμι -αυτο το κορμι σχολιασα- και οχι τις φωτο που ποσταρε ο γκουκλολογος πιο πανω-

10171769_316286315185681_394254965962593

αυτο το κορμι , σας αρεσει δε σας αρεσει - φτιαχνεται και χωρις φαρμακα ! με πολυ προπονηση και υπερβολικα προσεκτικη διατροφη ! τελος !  ανεπτυγμενους κοιλιακους εχει και πολυ  ομορφα τετρακεφαλα - ουτε μες τις φλεβες ουτε σαν αντρας !

ολα τα αλλα ειναι οσα δε φτανει η αλεπου .. οσοι σχεση εχετε εσεις και το αγορακι απο πανω με την γυμναστικη

αλλη τοση εχω εγω με την πυρηνικη φυσικη !

αντε , καλα διπλοπιττα και καλα μπιρονια να χετε .. εις υγειαν ..

χαιρεται ..

φυσικη με συμπληρωματα, μαλιστα, επισης ο ισχυρισμος οτι οποιος δεν παιρνει συμπληρωματα για να κανει τετοιο κορμι τρωει διπλοπιτα και μπιρονια xD  [iTS A FACT]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.youtube.com/watch?v=8wSssco-OSs

 

Δεν είχα δει αυτό το βιντεάκι. Είπα να το ποστάρω. Είναι τραγικό 

Επεξ/σία από Dakonblackblade
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το κορμι -αυτο το κορμι σχολιασα- και οχι τις φωτο που ποσταρε ο γκουκλολογος πιο πανω-

10171769_316286315185681_394254965962593

αυτο το κορμι , σας αρεσει δε σας αρεσει - φτιαχνεται και χωρις φαρμακα ! με πολυ προπονηση και υπερβολικα προσεκτικη διατροφη ! τελος !  ανεπτυγμενους κοιλιακους εχει και πολυ  ομορφα τετρακεφαλα - ουτε μες τις φλεβες ουτε σαν αντρας !

ολα τα αλλα ειναι οσα δε φτανει η αλεπου .. οσοι σχεση εχετε εσεις και το αγορακι απο πανω με την γυμναστικη

αλλη τοση εχω εγω με την πυρηνικη φυσικη !

αντε , καλα διπλοπιττα και καλα μπιρονια να χετε .. εις υγειαν ..

χαιρεται ..

 

Ναι, γίνεται χωρίς φάρμακα, αλλά για να μπούμε στο ψητό, για να την πηδήξεις αυτήν πρέπει να σου άρεσε ο Κώστας που σύχναζε στο σιδεράδικο της γειτονίας σου.;ρ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιου είδους τεχνικές για σχεδόν κάθε μυϊκή ομάδα είναι γεμάτο το πρόγραμμα του Ben Pakulski (MI40). Για όσους κοιτάνε και το mind-muscle connection θα είναι ενδιαφέρον να προσθέσουν μερικά πράγματα από αυτά που εξηγεί στο πρόγραμμα ο Pakulski.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικη με συμπληρωματα, μαλιστα, επισης ο ισχυρισμος οτι οποιος δεν παιρνει συμπληρωματα για να κανει τετοιο κορμι τρωει διπλοπιτα και μπιρονια xD  [iTS A FACT]

 

Ο όρος "φυσικός" αναφέρεται σε κάποιον που δεν χρησιμοποιεί αναβολικά. Τα συμπληρώματα διατροφής δεν ειναι αναβολικά (και τα όποια αποτελέσματα των συμπηρωμάτων ειναι αμφίβολα). 

 

Για το τι παίρνει και αν παίρνει η τύπισα δεν έχω άποψη γιατι οι γνώσεις μου για το γυναικείο fitness είναι πολύ περιορισμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...