Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Antwni, ώρες ώρες κάνεις σαν γκόμενα....μέχρι το καλοκαίρι θα μαι έτσι μέχρι το καλοκαίρι θα είμαι αλλιώς

Πάρε μεζούρα μέτρα πόντους, μέτρα λίπος με δερματοπτυχόμετρο και διάβασε το σώμα σου και δοκίμασε πράγματα 

 

Ε?

 

Έχω ξανααναφέρει τίποτα τέτοιο?

Τι κόντρα είναι αυτή?

 

Επόμενος μου στόχος είναι να πάω 65 κιλά.

Τώρα αν έρθουν μέχρι τέλος καλοκαιριού (που θα είμαι πατρικό δηλαδή πάλι xD ...δεν είναι καθαρά εποχή δηλαδή...ότι είναι καλοκαίρι και θα βγαίνω παραλίες και θα δείχνω την κορμάρα μου...ουτε καν... ) έχει καλώς.

Αν όχι δεν έγινε και κάτι.

 

Δεν καταλαβαίνω αυτήν την επίθεση.

 

Και όχι δεν μπαίνω καν στην διαδικασία, να μετράω λίπος κτλπ.

Δεν με απασχολεί.

Έχω τον καθρέπτη για αυτόν τον λόγο.

Εδώ δεν μετράω θερμίδες που παίρνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ε?

 

Έχω ξανααναφέρει τίποτα τέτοιο?

Τι κόντρα είναι αυτή?

 

Επόμενος μου στόχος είναι να πάω 65 κιλά.

Τώρα αν έρθουν μέχρι τέλος καλοκαιριού (που θα είμαι πατρικό δηλαδή πάλι xD ...δεν είναι καθαρά εποχή δηλαδή...ότι είναι καλοκαίρι και θα βγαίνω παραλίες και θα δείχνω την κορμάρα μου...ουτε καν... ) έχει καλώς.

Αν όχι δεν έγινε και κάτι.

 

Δεν καταλαβαίνω αυτήν την επίθεση.

 

Και όχι δεν μπαίνω καν στην διαδικασία, να μετράω λίπος κτλπ.

Δεν με απασχολεί.

Έχω τον καθρέπτη για αυτόν τον λόγο.

Εδώ δεν μετράω θερμίδες που παίρνω...

 

Κοίταξε σε αυτό το χώρο η καλύτερη συμβουλή από όλες (εφόσον είσαι natural) είναι ότι κάνεις να το κάνεις αργά. Βάζε κιλά αργά χάνε κιλά αργά, το σώμα δεν μπορεί να ακολουθεί το πρόγραμμα σου επειδή έτσι σου αρέσει. Μη μετράς τίποτα, συνέχεισε να γυμνάζεσαι και τρώγε λίγο παραπάνω κάθε μήνα ώστε να βάζεις 700 γραμμάρια τον μήνα. 

 

θα βάλεις τα 5 κιλά σε 7 μήνες αλλά θα είναι 5 σωστά κιλά που θα αλλάξουν τελείως το σώμα σου. 

 

Τέλος μην υποτιμάς τι σημαινει 5 κιλά λίπος. 5 Κιλά λίπος είναι πάρα πολλά ακόμα και για μένα που είμαι 85 πόσο μάλλον για εσένα που είσαι 60, αν είσαι τυχερός και μπούνε ομοιόμορφα έχει καλώς. Αν δεν είσαι τόσο τυχερός θα φτύνεις τα μούτρα σου στον καθρεφτη

 

Όταν λες γυμνάζομαι αναφαίρεσαι σε βάρη ή σε "κάνω 20 κάμψεις και 20 έλξεις την ημέρα" στυλ γυμνάζομαι, γιατί με το 2ο στύλ και 1 μυικό κιλό να βάλεις πολύ είναι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ant, δεν έχω κάτι μαζί σου, απλά ακούω το μέχρι το καλοκαίρι και κάτι παθαίνω, σεληνιάζομαι (βλέπεις το ακούω τόσο μα τόσο συχνά)

 

Ναι ρε το κατάλαβα.

Άραξε.

Το ξαναδιάβασα αυτό που έγγραψα και ακούστηκε όντως κάπως.

 

Απλά εννοούσα αυτό.Την επόμενη φορά που θα ξαναπάω στους δικούς μου θα πάρω πάλι κάποια κιλά.Ε αυτή η εποχή θα είναι καλοκαίρι.Και δεν είναι ''μέχρι το καλοκαίρι'' (που ανέφερα) με την έννοια που φαντάζεσαι εσύ (δηλαδή μέχρι τον Ιούνιο ξέρω γω αλλά μέχρι τέλος καλοκαιριού, τότε που ξαναφεύγω.) Γιατί κακά τα ψέμματα, εδώ τουμπανιάζει η κοιλιά μου χαχα.

Τέσπα...

 

@alex αυτό είναι πολύ αργά χαχα

Νομίζω ότι παίρνω 1 κιλό στις 10 μέρες. :P

Σε 10 μέρες εδώ θα είμαστε και θα σου απαντήσω xD

 

Και να μπει λίπος δεν με νοιάζει guys.

Απλά να παχύνω λίγο θέλω.

 

Διαφημίζει τίποτα η τηλεόραση για το πώς να πάρετε γρήγορα κιλά?

Όλο για το πώς να αδυνατίσετε γρήγορα λένε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες όλες τις συμβουλές για να χάσεις κιλά και αντεστεψέ τες. 

 

Πολύ λίπος (λάδι και βούτυρο σε ότι τρως), γλυκά, αναψυκτικά και χυμούς, και είσαι οκ, αν φας όσο χρειάζεται θα ξυπνήσεις μια μέρα 5 κιλά πάνω ούτε θα καταλάβεις τίποτα. 

 

Προφανώς αυτή η οδός δεν είναι και η πιο υγιεινή φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πραγματικά βαρεθεί να ακούω, Δήμητρα πες κανένα tip για γράμμωση έως και το καλοκαίρι. Ε απαντάω, cillit bang από τον μασούτη (τοπικό μάρκετ), διαλύει τα λίπη με ένα ψεκασμό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες όλες τις συμβουλές για να χάσεις κιλά και αντεστεψέ τες. 

 

Πολύ λίπος (λάδι και βούτυρο σε ότι τρως), γλυκά, αναψυκτικά και χυμούς, και είσαι οκ, αν φας όσο χρειάζεται θα ξυπνήσεις μια μέρα 5 κιλά πάνω ούτε θα καταλάβεις τίποτα. 

 

Προφανώς αυτή η οδός δεν είναι και η πιο υγιεινή φυσικά.

 

Ωραίος xD

χαχα πιο πολύ για πλάκα το ανέφερα :devil:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πραγματικά βαρεθεί να ακούω, Δήμητρα πες κανένα tip για γράμμωση έως και το καλοκαίρι. Ε απαντάω, cillit bang από τον μασούτη (τοπικό μάρκετ), διαλύει τα λίπη με ένα ψεκασμό.

 

 

μια ειναι η λύση , μετακομίζουν στην Αλάσκα και το καλοκαίρι δεν έρχεται ποτέ

άρα δε χρειάζεται και η γράμμωση :-)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω δίαιτα για να το χάσω? :P

Είμαι 13 κιλά κάτω από το ύψος μου.Δε νομίζω ότι θα χρειαστώ και δίαιτα :P

Γυμνάζομαι 3 μήνες τώρα, 1 μήνα δεν θα πάω στο gym αλλά κάνω σπίτι γυμναστική.

 

Btw, το ξέρω ότι θα γίνει λίπος προφανώς (αν τα παίρνω γρήγορα) αλλά δεν με απασχολεί.

Όπως είπα είμαι αδύνατος και θέλω να πάρω κάποια κιλά.

 

Την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση παλιά Γιάννη και μου έλεγες ότι θα τα πάρω στην κοιλιά :P

 

Άμα πάω 65 κιλά μέχρι το καλοκαίρι είμαι κομπλέ :D

 

Καλαααααααα, θα δειιιιιιιιιιις ;)

 

Εσείς που γκρινιάζετε δηθεν για τον καιρο, χτες εκανα 24ωρο ως συνοδος στο ΑΧΕΠΑ. Δεν ηθελα να χασω τη μερα γυμναστικης, ευτυχως στο δωματιο δεν ηταν αλλος. Καρεκλα υπηρχε --> βυθισεις τρικεφαλα. Πορτα υπηρχε --> pull ups, πατωμα υπηρχε --> push ups. 

 

Αντε ξεβολευτειτε ρε ψοφιμια :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ant, δεν έχω κάτι μαζί σου, απλά ακούω το μέχρι το καλοκαίρι και κάτι παθαίνω, σεληνιάζομαι (βλέπεις το ακούω τόσο μα τόσο συχνά)

μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαι φετες τι διαολο κοπανιομαςτε στα gym ολο τον χρονο. Στοχος μου ειναι να κοιτανε περισσοτερα ατομα εμενα στην παραλια απο οτι θα κοιταγαν μια γκομενα με στρινγκ.χοχοχο

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαι φετες τι διαολο κοπανιομαςτε στα gym ολο τον χρονο. Στοχος μου ειναι να κοιτανε περισσοτερα ατομα εμενα στην παραλια απο οτι θα κοιταγαν μια γκομενα με στρινγκ.χοχοχ

Φώτη, δικό σου για το Καλοκαίρι 2014

 

 

Mankini.jpg

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαι φετες τι διαολο κοπανιομαςτε στα gym ολο τον χρονο. Στοχος μου ειναι να κοιτανε περισσοτερα ατομα εμενα στην παραλια απο οτι θα κοιταγαν μια γκομενα με στρινγκ.χοχοχο

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

 

εσυ νόμιζα έχεις πει ότι δεν ασχολείσαι με ποδόσφαιρο, και είπα να δω τι σκάτα έχεις για αβαταρ και είναι του παναθηναικού. 

 

τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...