Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το συνηθίζω, αλλά ακόμη και από το γραπτό μου ύφος καταλαβαίνεις πως δεν εννοώ κάτι. Τελος πάντων, δεν θελω να ειμαι προσβλητικός, περισσότερο σαρκαστικός. 

 

Μπράβο πάντως που απάντησες έτσι όπως απάντησες, είσαι άντρας και φοράς πανταλόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

εγω μπορει να καταλαβαινω πως το γραφεις εσυ καποιος αλλο ομως οχι ;)

δεν δινω σημασια στο τι λενε οι αλλοι αλλα καποια πραγματα ειναι λιγο μαλακια να γραφονται. 

σε προφορικο λογο ειναι τελειως διαφορετικο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ ρε παιδια, δεν τρόλλαρα πραγματικά. απλα άλλοι ανέχονται πράγματα και άλλοι όχι. 

 

ναι ρε άραξε , σε τρολλάρω χαχαα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακωνόμαστε απο κοντά να δούμε ποιος είναι και ο πιο δυνατός αστειέυομαι φυσικά. :P

 

Κολόκαιρος γμσετα. βρέχει απο το πρωί και γενικότερα η διάθεση σκατά μετά απο ενα χάλια ΣΚ.

Αντε να πάς gym τώρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε άραξε , σε τρολλάρω χαχαα

 

 

(σημερα λέω να πάω να γραφτώ στο γυμναστήριο!)rtms.jpg

πλακωνόμαστε απο κοντά να δούμε ποιος είναι και ο πιο δυνατός αστειέυομαι φυσικά. :P

 

 

σε αυτή την περίπτωση ξέρω ότι θα τρέξω γρηγορότερα από όλους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακωνόμαστε απο κοντά να δούμε ποιος είναι και ο πιο δυνατός αστειέυομαι φυσικά. :P

 

Κολόκαιρος γμσετα. βρέχει απο το πρωί και γενικότερα η διάθεση σκατά μετά απο ενα χάλια ΣΚ.

Αντε να πάς gym τώρα..

Πόσο συμφωνώ μαζί σου, πολύ χάλια περίοδος, άντε να ανοίξει να φτιάξει και η διάθεση, να μεγαλώσουν και τα μούσκουλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν γυμναζεσαι σκληρα ό,τι βάλεις θα γίνει λίπος και μετά θα κάνεις δίαιτα να το χάσεις, τσάμπα κόπος. Κοίτα να βάλεις και κανα μυ, σκετη αυξηση κιλων δε λεει τιποτα -ή λέει πράγματα που δε θες να ακούσεις :)

 

Θα κάνω δίαιτα για να το χάσω? :P

Είμαι 13 κιλά κάτω από το ύψος μου.Δε νομίζω ότι θα χρειαστώ και δίαιτα :P

Γυμνάζομαι 3 μήνες τώρα, 1 μήνα δεν θα πάω στο gym αλλά κάνω σπίτι γυμναστική.

 

Btw, το ξέρω ότι θα γίνει λίπος προφανώς (αν τα παίρνω γρήγορα) αλλά δεν με απασχολεί.

Όπως είπα είμαι αδύνατος και θέλω να πάρω κάποια κιλά.

 

Την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση παλιά Γιάννη και μου έλεγες ότι θα τα πάρω στην κοιλιά :P

 

Άμα πάω 65 κιλά μέχρι το καλοκαίρι είμαι κομπλέ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης, εδώ τα κοτομπούτια (μπουτι παραμπούτι) εχουν 2.3 ευρω το κιλό. Αγοράζω 1100γρμ συσκευασμένα, τα ξεκοκαλίζω, τα ψήνω στον φούρνο στο γκριλ, ΠΟΠΟ ΡΕ ΦΙΛΕ! Crispy πέτσα και τα μυαλά στα κάγκελα! Μαριναρισμένα με λάδι, αλάτι πιπέρι και πάπρικα.

 

 

Τέλος, θα κοιμηθώ 3 ώρες και θα πάω γυμναστήριο.


antwni, επειδη εχω χασει επεισόδια, τι υψος/βαρος εχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antwni, ώρες ώρες κάνεις σαν γκόμενα....μέχρι το καλοκαίρι θα μαι έτσι μέχρι το καλοκαίρι θα είμαι αλλιώς
Πάρε μεζούρα μέτρα πόντους, μέτρα λίπος με δερματοπτυχόμετρο και διάβασε το σώμα σου και δοκίμασε πράγματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...