Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα προπονηση.. Καλα ηταν...

 

 

Φιλος σημερα πηγε σε κατι αγωνες στην θεσσαλονικη νομιζω στη Σταυρουπολη...

 

Κινγ μποξ πηρε ασημενιο..

 

Γκραμπλιγκ(αν το γραφω σωστα) πηρε το χρυσο...

 

Χαρηκα πολυ..

 

Χτες που δεν ειχα προπονηση εβγαλα φωτο.. Αυριο μαλλον θα την ανεβασω το πριν και το μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ετσι και ετσι πηγε ο αγωνας χτες! ακομη δεν ξερω θεση γιατι τον επαιζαν με τα αποτελεσματα! παντως στο τρεξιμο δεν πηγαινα μια!

πολυ κουρασμενος! η φωτογραφια απο τα αποτελεσματα που ειχα αναφερει απο τη μετρηση ! (δεν εχω 8% λιπους η μετρηση ειναι οτι ναναι)

 

https://www.dropbox.com/s/rj9c0h86wi6n545/C360_2014-04-06-18-16-37-434.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ! το χω κατεβασει HD  αλλα δε το χω δει ακομη θελω ενα βραδακι με την ησυχια  μου !

http://www.imdb.com/title/tt2205904/ μπος καλο οσο εχεις δει ?

κατι ασχετο  .. αλεξ ειδα χθες -με πηγε μεχρι της 4.30τα ξημερωματα,  δε μπορουσα να σηκωθω με τιποτα το πρωι -το 12 Angry Men που ελεγες σε καποιο αλλο νημα ! ωραιος ρε φιλε ..

και κατι ακομη πιο ασχετο που μολις τωρα ειδα ! με λες φλωρο ρε φιλε στο νημα με τις φωτο και εγινε δημοφιλη το μηνυμα σου :-D :-)

 

Το αποκτησα και εγω θα το δω καποια στιγμη  και θα σας πω γνωμη ,φαινεται καλο  παντως γιατι συνηθως ταινιες με παρομοια θεματολογια δυσφημουν τον χωρο και κανουν κανουν κακο γενικοτερα .Η συγκεκριμενη φαινεται  προσεγμενη .

Λιπομετρηση τον δεκεμβρη 17.9%

φλεβαρη 15.9%

και χτες 14.3%

fuck yeah

Ντιναρας δεν εχει καμια σημασια ποσο ακριβως ειναι το ποσοστο λιπους κλαιν.Σημασια εχει οτι γυμναζεσαι και δεν τα εχεις παρατησει αυτο για αρχη ειναι αθλος, συνεχισε ετσι και το μονο σιγουρο ειναι πως θα πετυχεις τους στοχους σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

1613955_517727708337387_7568732361525538

 

 

αερινος στον αγωνα στο τρεξιμο! κανενα ποδι στο εδαφος :P (εκει τερματιζα μετα απο 28χλμ ποδηλατο και 14 τρεξιμο και ημουν νεκρος αρκετη ωρα πριν :P )

 

ο χρονος που γραφει η πινακιδα πανω ειναι για το τρεξιμο μονο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λέτε δε τρώω...

 

Γύρισα πατρικό.

 

Σηκώνομαι χτες 11 η ώρα τρώω το πρωινό μου το κλασσικό (γάλα,μέλι,βρώμη,δημητριακά,ψύχα από καρύδια) μετά 3 η ώρα μου έφερε η θεία μου ένα πιάτο μακαρόνια με κιμά, στη συνέχεια 6 η ώρα το φαϊ της μαμάς (μοσχαράκι κοκκινιστό με πατατούλες) και 9 η ώρα ένα λαχταριστό μεγάλο πιτόγυρο μαζί με ένα σουβλάκι σκέτο.

Α και 3 κομμάτια από κορμό (γλυκό).

Είχε γίνει η κοιλιά μου τούμπανοοοοοο xDDD

 

Η ζυγαριά έδειξε 60 κιλά :P

Στις 20 περίπου μέρες παίζει να πάρω 2-3 κιλά εδώ :P

 

Αν δεν γυμναζεσαι σκληρα ό,τι βάλεις θα γίνει λίπος και μετά θα κάνεις δίαιτα να το χάσεις, τσάμπα κόπος. Κοίτα να βάλεις και κανα μυ, σκετη αυξηση κιλων δε λεει τιποτα -ή λέει πράγματα που δε θες να ακούσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέρες

πεμπτη χειρουργειο και off απο 3 εώς 4ης εβδομάδες (2 αν έχω ταχεία ανάρωση).

έχω βγάλει φωτογραφίες στο δέρμα που έχει πρόβλημα αλλα οι before θα δουν το φως το καλοκαιράκι παρέα με το after. Δεν φαίνεται , αλλα φανταστείτε το δέρμα στον αφαλό κ γύρο γύρο οτι ειναι τόσο που η μέση μου δίχνει διπλάσια. Η πραγματική μέση μου που το είδε και ο γιατρός ειναι μισή απο την φωτογραφία , όπως και μπροστά στον αγαλό υπάρχει ενα στρώμα έξτρα δέρματος που γεμίζει την χούφτα σου.



μια σημερινή (ακολουθόντας τις συμβουλές της γιατρού για το φαγητό για κανα μηνα τώρα . safety first.)

post-212651-0-25027600-1396861383_thumb.jpg

μαλάκες έχω χεστεί με αυτά που βλέπω στο net
όποιος πάει για οποιουδήποτε είδους εγχείρηση μην κάνει μαλακία και το googlάρει. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σίρε φάε κανα πρόβειο κεμπάπ  να στανιάρεις, άκου εκει 8% ποσοστό λ΄πους. θα μειντς στον τόπο.

μα δεν εχω 8%! η μετρηση ειναι οτι ναναι!! + οτι αν θελω να βαλω λιπος μπορω με αλλες τροφες μη ζωικες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...