Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος τρώει βραστά αυγα.. το θέμα με την μαγειρική σόδα για εύκολο ξεφλούδισμα δουλεύει τελεια. 

Να σε δω να τρως αυγα βραστα με τις πυτζαμες σου θελω τιποτα αλλο :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Οχι ,αλλα δεν φοραω πυτζαμες σαν τον πυτζαμουλη πιο πανω α0χ0α0χ0α

Ο από πάνω δεν φοράει τις κλασικές πυτζάμες, παρά μια φόρμα με φανελάκι (ως πυτζάμες) το ξεκαθάρισε ο άνθρωπος.

τον "έφαγες" τον άνθρωπο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο από πάνω δεν φοράει τις κλασικές πυτζάμες, παρά μια φόρμα με φανελάκι (ως πυτζάμες) το ξεκαθάρισε ο άνθρωπος.

τον "έφαγες" τον άνθρωπο

 

δεν έχω ανάγκη, φόράω και πιτζάμες με τον Μικυ αμα γουστάρω 

 

Ο Φώτης κοιμάται με το βρακί για να ερεθίζεται πιο εύκολα γιατι είναι ανεραστος  :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To είχα πει και στη Δήμητρα , μην το βάλεις μόνο με τη σακούλα, βάλτου μέσα σε μια πετσέτα και αστο πάνω.

Το δοκιμασα και με την πετσερα αλλα ρε συ, δεν κρυωσε και πολυ ο μυς. Ισα ισα επιφανειακα μονο. Να παγωσει δεν θελουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω ανάγκη, φόράω και πιτζάμες με τον Μικυ αμα γουστάρω 

 

Ο Φώτης κοιμάται με το βρακί για να ερεθίζεται πιο εύκολα γιατι είναι ανεραστος  :D

Παρθενος ειμαι  ακομα !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τολμησα 6χ100 αρσεις σημερα. Βγηκανε αλλα εχω προβλημα στην λαβη. Στο δεξι μου γλιστρανε. Η λαβη με το ενα χερι μπροστα και το αλλο πισω δεν με βολευει (νομιζω οτι δεν μπορω να βαλω την ιδια δυναμη) και γαντια δεν τα γουσταρω, δεν τα εχω δοκιμασει αλλα ψυχολογικα δεν μου καθονται. Εχω δει καποιους αθλητες στο γυμναστηριο που τα δενουν. Τι παιζει? Πως να προχωρησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τολμησα 6χ100 αρσεις σημερα. Βγηκανε αλλα εχω προβλημα στην λαβη. Στο δεξι μου γλιστρανε. Η λαβη με το ενα χερι μπροστα και το αλλο πισω δεν με βολευει (νομιζω οτι δεν μπορω να βαλω την ιδια δυναμη) και γαντια δεν τα γουσταρω, δεν τα εχω δοκιμασει αλλα ψυχολογικα δεν μου καθονται. Εχω δει καποιους αθλητες στο γυμναστηριο που τα δενουν. Τι παιζει? Πως να προχωρησω?

Δώσε μία ευκαιρία ακόμα στην αντίστροφη λαβή να την συνηθίσεις πρώτα και μετά απέρριψέ την ξανά. Άλλη επιλογή είναι η hook grip (googl-αρε) αλλά στην αρχή ειδικά πονάει πολύ μέχρι να συνηθίσεις.

 

Straps είναι αυτά που τα δένουν...παίρνουν ένα μέρος του φορτίου από την λαβή σου αλλά καλύτερα για τώρα άσε τα για να δυναμώσει η λαβή σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σωματοτυπος σου δε χρειαζεται τοσο τα βαρια κιλα !

λιγοτερα κιλα - πολλες και γρηγορες επαναληψεις - μικροτερη χρονικα ξεκουραση αναμεσα στα σετ !

προσπαθησε να ιδρωνεις οσο περισσοτερο μπορεις ακομη κ στια ασκησεις με βαρη ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bench Press 1+

Bench Press: 5x82,5 , 3x95, 5x105

Dumbell Rows: 3x10x32

Dips: 3x8-10

Bicep Curls: 3x10-12x30

Lateral Raises: 3x10x8

 

Και συνεχίζουμε με ρυθμούς χελώνας να ανεβαίνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...