Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο σημαινει οτι δεν τρεχεις μαλλον...

 

Αλλη φορα θα ξερεις οτι ΠΡΕΠΕΙ να κανεις ζεσταμα...

 

Τα επιπολαια πραγματα οδηγουν σε τραυματισμους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

λοιπον τα κοριτσακια εχουν τρελαθει ε , μιλαμε πιο πεταλουδιτσες πεθαινεις.

 

στο γυμανστηριο μιλαμε για νεο αιμα , σμηνος κανονικα. και δεν το λεω με την καλη την εννοια. δεν ξερουν τι να κανουν.

η αλλη εκανε σημερα στο μηχανημα κοπηλατικη με 2.5 (1!!!1!) ΚΙΛΑ και κουναγε και το κεφαλακι περα δωθε και χαζευε οσο την εκανε.

α, και 3-4 λεπτα αραγμα αναμεσα στα σετ.

 

3 μηνες ακομα βασανο , 3 μηνες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον τα κοριτσακια εχουν τρελαθει ε , μιλαμε πιο πεταλουδιτσες πεθαινεις.

 

στο γυμανστηριο μιλαμε για νεο αιμα , σμηνος κανονικα. και δεν το λεω με την καλη την εννοια. δεν ξερουν τι να κανουν.

η αλλη εκανε σημερα στο μηχανημα κοπηλατικη με 2.5 (1!!!1!) ΚΙΛΑ και κουναγε και το κεφαλακι περα δωθε και χαζευε οσο την εκανε.

α, και 3-4 λεπτα αραγμα αναμεσα στα σετ.

 

3 μηνες ακομα βασανο , 3 μηνες. 

είναι τα λεγόμενα "ανοιξιάτικα χελιδόνια", hellooooooooooooooooo, υπομονή!!!

σε 3-4βδομάδες θα αρχίσουν να εξαφανίζονται αφού δεν βλέπουν άμεσα αποτελέσματα....

αυτά τα "άμεσα αποτελέσματα" θα τα δουν ως "δια μαγείας" στις κρέμες, στα καλσόν, στα πράσινα τσάγια και δε συμμαζεύεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ 2 και κατι βδομαδες πριν το πασχα=επικο φαγοποτι τι σοι ξεκινημα στο γυμναστηριο να κανει καποιος?

εε δημητρα ασε το πρασινο τσαι ήσυχο!δεν ξερω αν αδυνατιζει αλλα ειναι πεντανοστιμο ^_^ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίρνεις και συ το πράσινο super diet tea που διαφημίζει στη τιβι με δύο τροφαντά ανθρωπάκια να μην μπορούν να σκύψουν για να δέσουν τα κορδόνια τους ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε βρε εγώ για ένα super slim diet tea που δείχνουν κατά κόρον στις διαφημίσεις, πλησιάζει το καλοκαίρι γαρ.....
στο καλό με έπιασε η απογευματινή καφείνη και δεν έχω πάλι ύπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια θλαση ειναι γαμω την τυχη μου. Πως σκατα φτιαχνουμε τον παγο. Δεν εχω εκεινη την ειδικη σακουλα και εχω μονο παγοθηκη σε κυβακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίρνεις τα παγάκια και τα βάζεις σε μια σακούλα.

πάρε και sport gel από φαρμακείο, 7€ κάνει, και βάζε τοπικά στη γάμπα.


Εμ που πας χωρίς ζέσταμα, είναι σαν να φλερτάρεις με τραυματισμό...μούτζες θες μη πως για ράπισμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες



^ωραιο τραγουδάκι , μου έδωσε boost σε squat

ειναι η τελευταία εβδομάδα πριν την εγχείρηση και βαράω κόφτες κανονικά

110squat x 10 χωρίς spotter (ass2thegrass)
85 πάγκο χ 10
πιέσεις ώμων με μπάρα ελευθερο 65kg χ 8
κοπηλατική με μπάρα 80kg x 8
και πάει λέγοντας . Σε όλες τις προπονήσεις απο το προηγούμενο Σάββατο έχω ανέβει κιλά ή reps και τρώω λιγότερο απο πριν
σήμερα ειναι μέρα χαράς , μέρα χεριών :-D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οχι καλε!περνω αυτα που εχει η λιπτον.ενα με φραουλα και ενα με μεντα.

 

ξεκινα να παιρνεις απο κανενα μαγαζι με βιολογικα,μπαχαρικα κτλ χυμα τσαι εκει να δεις γευση! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς δεν γεννήθηκε τούμπανο/κομμάτια, όλοι απο κάπου αρχίζουμε :-D

 

Την περσόνα zyzz λίγοι την καταλαβαίνουν , haters gon hate :-)

 

Για τον aziz shavershian πάλι εχω θαυμασμό κ σεβασμό γιατι ενέπνευσε πολύ κόσμο να αρχίσει να γυμνάζεται και μάλιστα προς ενα ιδανικό για εμένα στόχο (aesthetics σε αντίθεση με τις άμορφες μάζες απο κρέατα ) Ολα τα άλλα τα ακούω βερεσέ, το αν πέθανε απο τα φάρμακα ή απο πρόβλημα στην καρδιά του το καταλαβαίνουν όσοι έχουν κάποιες βασικές γνώσεις απο ΑΑΣ , οι υπόλιποι μπορούν να αναπαράγουν οτι ακούσανε/διαβάσανε. Η χρήση τους γίνεται άμεσα επικίνδυνη χωρίς να λάβουμε υπόψην τα sides μόνο και μόνο αν έχεις καρδιακό πρόβλημα. Αυτό φτάνει μαζί με την κανονική λειτουργία τους ακόμα κ κάτω απο σωστές συνθήκες χρήσης για να επέλθει ο θάνατος. Γιαυτό δεν παίρνουμε φαρμακάκια ,ο ένας κύκλος δεν θα μας σκοτώσει ούτε θα μας αφήσει κουσούρια αν γίνει σωστά αλλα να τη φάμε απ το πουθενά επειδή είχαμε πρόβλημα και δε το ξέραμε, Τα προβλήματα ξεκινούν απο μακροχρόνια χρηση τους , αλλα γιατι να πάρει κάποιος το ρίσκο να μάθει απο πρώτο χέρι αν τα σηκώνει το σώμα του η όχι ? :-)  no point.

 

Οπότε όχι , δεν κατάφερε οπως ειπε ο φίλος απο πάνω να πεθάνει στα 22 , έτυχε.

 

 

Ναι αυτό εννοούσα λέγωντας ότι ο πιτσιρικάς ήταν κοκαλιάρης αλλά έδινε πόνο! Δεν το είπα για να κατακρίνω το επίπεδό του, αλλά για να τονίσω ότι φαινόταν πολύ αποφασισμένος σε αυτό που έκανε κ ότι μάλλον συνετέλεσε σε αυτό η περσόνα που αναφέρθηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια θλαση ειναι γαμω την τυχη μου. Πως σκατα φτιαχνουμε τον παγο. Δεν εχω εκεινη την ειδικη σακουλα και εχω μονο παγοθηκη σε κυβακια.

To είχα πει και στη Δήμητρα , μην το βάλεις μόνο με τη σακούλα, βάλτου μέσα σε μια πετσέτα και αστο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...