Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Σαββατο πρωι θα παω για λιπομετρηση και κατι αλλες μετρησεις που τις εχω δωρεαν απο τον ενα αγωνα που ειχα τρεξει. προφανως θα παω με αδειο στομαχι για καλυτερα αποτελεσματα! αν ομως παω ενα τρεξιματακι πριν λετε να τα επηρεασει? σιγουρα θα εχει διαφορα στα ποσοστα νερου στο σωμα (μικρη αποκλιση αλλα κατι θα εχει), να σημειωσω οτι σκεφτομαι για λιγο τρεξιμο 5-10 χλμ γιατι την κυριακη εχω αγωνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μορφονιός :P

 

 

έφαγα junk, θα κοιμηθώ 3 ωρίτσες και βουρ για δουλειά, καλό βράδυ συναγωνισταί.

 

τα κατάφερε και με το παραπάνω. Σειρά μας

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ψάξε τα αίτια θανάτου δες undiagnosed heart condition και μάθε κ επίσης οτι δεν πεθαίνεις απο φάρμακα έτσι ευκολα αν είσαι υγιής. Ο συγκεκριμένος δεν πεθανε απο φάρμακα . Και σε αυτό που έκανε ηταν καλός :-)

αυτά^ για να μην ανοίξει η πονεμένη συζήτηση των φαρμάκων :-D :-D


synthol freak σε σπόιλερ για να μην κλαίγονται κάτι φλώροι σαν το Φώτη.

 

 

 

 

πω ρε πούστη παω να σκάσω τόσα φράγκα για να φτιάξω ενα μικρό σχετικά πρόβλημα με το δέρμα και αυτός πήγε και γάμησε το σώμα του κανονικά ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ Κ ΟΛΑΣ! ωωωωρε φίλε ανωμαλία που υπάρχει στον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα έναν πιτσιρικά σήμερα στο γυμναστήριο φορούσε ένα τιραντέ με τον τύπο που λέτε (είχε αυτή την εικόνα που έχεις στο αβαταρ nicoc89) και με μεγάλα γράμματα "r u mirin brah" κάτι τέτοιο. δεν πρέπει να ήταν πάνω απο 16-17, πάρα πολύ αδύνατος αλλά έδινε πόνο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαββατο πρωι θα παω για λιπομετρηση και κατι αλλες μετρησεις που τις εχω δωρεαν απο τον ενα αγωνα που ειχα τρεξει. προφανως θα παω με αδειο στομαχι για καλυτερα αποτελεσματα! αν ομως παω ενα τρεξιματακι πριν λετε να τα επηρεασει? σιγουρα θα εχει διαφορα στα ποσοστα νερου στο σωμα (μικρη αποκλιση αλλα κατι θα εχει), να σημειωσω οτι σκεφτομαι για λιγο τρεξιμο 5-10 χλμ γιατι την κυριακη εχω αγωνα!

οσες φορες εχω κανει ο γυμναστης παντα μου ελεγε τα ακολουθα τα οποια βρηκα και στο διαδικτυο :

 

Χρειάζεται: (μπορεί να υπάρχουν διαφορές ανάλογα με την συσκευή)

  • Αποχή τις τελευταίες 12 ώρες από γυμναστική
  • 12-24 ώρες χωρίς αλκοόλ
  • Να μην έχει ληφθεί το χάπι της πίεσης αν πρόκειται για πρωινή μέτρηση
  • 3 ώρες χωρίς λήψη τροφής και καφέ
  • Πριν την λιπομέτρηση ο/η υποβαλλόμενος/η πρέπει να έχει ουρήσει.
  • Οι γυναίκες δεν πρέπει να βρίσκονται σε κύκλο εμμηνόρροιας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...