Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δικέφαλο τρικέφαλο εννοείς μέτρησες διαγώνια? Η μεζούρα πρέπει να είναι κάθετη στο χέρι και μετράς αφού σφίξεις τον δικέφαλο στο σημείο που κάνει peak o δικέφαλος. 

επισης παιζει ρολο (γυρω στους 2 ποντους) αν ειναι απο προπονηση τα χερια πρησμενα η σε νορμαλ  φαση!

μια χαρα ειναι νικο τουμπανο ! εγω τα χω φτασει μεχρι 46 με πολυ λιγο λιπος  ομως !

τωρα ειναι 44αρια B)

 

edit

παιζει μεγαλο ρολο το λιπος στα χερια ! μπορει να ειναι γραμμομενα κομματια 40ρια και να δειχνουν μεγαλυτερα απο ενος που εχει 45 με λιπος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ναι αυτό μου το λένε όλοι στο gym για χέρια ώμους και ιδικά στην προπόνηση αν τύχει κανένας που με βλέπει πρώτη φορά με χαζευει xD
θυμάμαι τα χέρια μου όταν έχασα τα πολλά κιλά , ηταν σαν σωλήνες, κοκαλα .. 
holy crap , nightmares χαχαχαχ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελευταία φορά που μέτρησα ήμουν 40 κρύος. Όταν είχα λίπος ήμουν παραπάνω σίγουρα άλλα τι να το κάνεις αν είναι σκέτο λίπος. 

πολυ πιο καλα θα δειχνουν τωρα απο τοτε και ας ειναι πιο μικρα !

42 πρησμενα ειναι και σενα - μια χαρα - τουμπανο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης παιζει ρολο (γυρω στους 2 ποντους) αν ειναι απο προπονηση τα χερια πρησμενα η σε νορμαλ  φαση!

μια χαρα ειναι νικο τουμπανο ! εγω τα χω φτασει μεχρι 46 με πολυ λιγο λιπος  ομως !

τωρα ειναι 44αρια B)

 

edit

παιζει μεγαλο ρολο το λιπος στα χερια ! μπορει να ειναι γραμμομενα κομματια 40ρια και να δειχνουν μεγαλυτερα απο ενος που εχει 45 με λιπος ..

εκτός προπόνησης άσχετη μέρα τα μέτρησα , σε προπόνηση δεν ειχα μαζούρα μαζι (σκέψου φάση μέσα στον κόσμο να βγάλω καμια μεζούρα , θα αρχίσουν να πηδάνε απ τα παράθυρα απ το wtf τους ! χχαχα αν και δεν ασχολούνται , εδώ έχουμε τύπους που κάνουν ακόμα ποιο περίεργα και δεν ασχολείτε κανείς .

 

τώρα μετά την εγχείρηση θα βρω μεζούρα δικιά μου να κάνω μετρήσεις μια στο τόσο γιατι η ζυγαριά έχει πιάσει σκόνη μηνες τώρα χααχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δείχνουν όντως καλύτερα χωρίς το λίπος.

 

Όχι τούμπανα χέρια δεν έχω γιατί έχω ώμους πλάτη / τραπς σε καλό επίπεδο (για το επίπεδό μου λέμε) οπότε τα χέρια είναι λίγο πίσω. Βασικά από δικέφαλο δεν έχω θέμα παραπάνω τρικέφαλο θα ήθελα. 

 

Εντάξει δεν είμαι κάνας τυρανόσαυρος :P

 

 

εκτός προπόνησης άσχετη μέρα τα μέτρησα , σε προπόνηση δεν ειχα μαζούρα μαζι (σκέψου φάση μέσα στον κόσμο να βγάλω καμια μεζούρα , θα αρχίσουν να πηδάνε απ τα παράθυρα απ το wtf τους ! χχαχα αν και δεν ασχολούνται , εδώ έχουμε τύπους που κάνουν ακόμα ποιο περίεργα και δεν ασχολείτε κανείς .

 

χαχα το Pump κρατάει και κανα μισάωρο αφού τελειώσει η προπόνηση ρε !

 

42 κρύος για 1.72 άτομο είναι πολύ καλά όχι μαλακίες. και εγώ είμαι κοντά αλλά είμαι 1.83 καμία σχέση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

inb4 ποστάρουμε φωτογραφίες με μπιλντέρια t-rex αχχαχαχα
είχα δει εναν σε ενα vid γάμησετα 
 

 


 

 

 

χαχα το Pump κρατάει και κανα μισάωρο αφού τελειώσει η προπόνηση ρε !

 

42 κρύος για 1.72 άτομο είναι πολύ καλά όχι μαλακίες. και εγώ είμαι κοντά αλλά είμαι 1.83 καμία σχέση

 

ε κάνω και κανα 40λεπτο++ να πάω σπίτι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εσύ ζεις επικίνδυνα

 

Αυτά που πόσταρα για το ιώδιο και τον θυροειδή τα διάβασε κανένας ή τζάμπα τα ctrl+v?

εγω ντακον κ σε ευχαριστω παρα πολυ.

Την βρωμη χυμα απο που την παιρνεις κοπελια ?:P

Χαχα σε λιγο θα μας βαζεις κ να στα μαγειρευουμε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου προφ παιχταρα πολυ καλος !

οχι και κανεις .. εγω ξερω γιατι βγαινουν ετσι ! βρες ενα προγραμμα επεξεργασιας φωτο απο τα χιλιαδες free  που υπαρχουν και αλλαξε του το μεγεθος καντο πχ  περιπου στο 640 και θα εμφανιζοντε κομπλε μετα οι φωτο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...