Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε σεις καντε λιγο ησυχια προσπαθουμε να κοιμηθουμε , δουλευουμε αυριο ποοοοοοο

 

 

1010399_3887935332811_1248071103_n.jpg

χααχαχαχχ και γω πηγα να γραψω φωτια εχουμε παρει

θα την καθιερωσω αυτη την μαλακιτσα με τα 10ρια σε οποια απαντηση μ αρεσει πολυ αχαχααχα :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω κ τη χυμα βρωμη, βρηκα με 1κιλο/2,60€, θα σωθει η τσεπη μου. Κ τα γιαουρτια που τα τρωω με το κιλο (400γρ ημερησιως)παιρνω απο μαρινοπουλο με 2,37€/κιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω κ τη χυμα βρωμη, βρηκα με 1κιλο/2,60€, θα σωθει η τσεπη μου. Κ τα γιαουρτια που τα τρωω με το κιλο (400γρ ημερησιως)παιρνω απο μαρινοπουλο με 2,37€/κιλοΤ

Την βρωμη χυμα απο που την παιρνεις κοπελια ?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρέψου Δήμητρα, ακόμα και το πλήρες γάλα έχει 3% λίπος.

 

Την δεκαετία του 50-70 bodybuilding σήμαινε 2-3 λίτρα γάλα την ημέρα , δεν θα πάθεις τίποτα από 1 γραμμάριο λίπους που θα πιεις ανά ποτήρι. 

 

η διαδικασία που έχεις μπει με τα macros στο γραμμάριο είναι διαδικασία για αγωνιστικό bodybuilding (και ακόμα και αυτοί τρώνε τόσο αυστηρά μόνο σε περίοδο προετοιμασίας) . Άσε ένα +- 10% slack σε ότι macros υπολογίζεις, δεν θα αλλάξει απολύτως τίποτα εκτός από το να ταλαιπωρείσαι χωρίς λόγο. 

 

3% λίπος κατ όγκο είναι 30γ στο κουτί και γύρω στις 270 θερμίδες, το 40% των θερμίδων του γάλακτος. Ε δεν είναι και λίγα μιας και μιλάμε για κορεσμένα. Καλύτερη λύση είναι το 1.5%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ποτε εξτρα αλατι,εχουν οι αλλες τροφες οσο αλατι χρειαζομαστε. το εξτρα μονο μας επιβαρυνει! (αν και οι δρομεις χρειαζονται τουλαχιστον τις μερες πριν τον αγωνα)

ποτε και πουθενα ζαχαρη. Αχρηστο εθηστικο πραγμα δεν προσφερει τιποτα περα απο λιγα λεπτα ευχαρηστισεις και αρκετα λεπτα επιθυμιας για περισσοτερη!

 

μονο νερο,φυσικο χυμο και σμουθι απο υγρα! (τα 2 τελευταια πιο πολυ τις πρωινες ωρες).

αναψυκτικα,σοκολατουχα κτλ θα πρεπε να μην πωλουνται καν.! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

του εριξα μια ματια! οσο με βλεπω οτι εχω δυναμεις και οι εξετασεις μου ειναι κομπλε δεν εχω θεμα :)

και δεν ζω εξτριμ απλα εχω κοψει περιττα πραγματα. αν μου προσεφεραν κατι περα απο ευχαριστηση μερικων λεπτων να τα συνεχιζα αλλα αυτα τα λιγα λεπτα ευχαριστησεις ειναι πολλα λεπτα πονου και ιδρωτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του εριξα μια ματια! οσο με βλεπω οτι εχω δυναμεις και οι εξετασεις μου ειναι κομπλε δεν εχω θεμα :)

και δεν ζω εξτριμ απλα εχω κοψει περιττα πραγματα. αν μου προσεφεραν κατι περα απο ευχαριστηση μερικων λεπτων να τα συνεχιζα αλλα αυτα τα λιγα λεπτα ευχαριστησεις ειναι πολλα λεπτα πονου και ιδρωτα!

Για μενα το ειπε το επικινδυνα για την light ,εχουμε μια αδυναμια και εμεις τι να κανουμε ανθρωποι ειμαστε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βγαίνει ρε γαμώ το κέρατο, δε βγαίνει. 

Δε βγαίνει.

Δεν. Βγαίνει.

ΔΕΝ. ΒΓΑΙΝΕΙ.

 

Τι σκατά να κάνω τις εβδομάδες που προλαβαίνω να πηγαίνω μόνο δύο φορές;  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βγαίνει ρε γαμώ το κέρατο, δε βγαίνει. 

Δε βγαίνει.

Δεν. Βγαίνει.

ΔΕΝ. ΒΓΑΙΝΕΙ.

 

Τι σκατά να κάνω τις εβδομάδες που προλαβαίνω να πηγαίνω μόνο δύο φορές;  :(

Θα βγει...

 

Κάνε Upper/Lower...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βγαίνει ρε γαμώ το κέρατο, δε βγαίνει. 

Δε βγαίνει.

Δεν. Βγαίνει.

ΔΕΝ. ΒΓΑΙΝΕΙ.

 

Τι σκατά να κάνω τις εβδομάδες που προλαβαίνω να πηγαίνω μόνο δύο φορές;  :(

 

κανε full body προπόνηση και με ακόμα και 2 φορές ανα week είσαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...